Перейти до змісту

Закупка на ChainReactionCycles


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

Для туризму навіть не думай брати олімпіки.

навіть не думаю. а колеса мені треба універсальні.щоб і в карпати, і на гонку. тому хм719 все таки, вагою я не марю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 625
  • Створено
  • Остання відповідь

Пару лет уже катаю на 719-х, юзаных до меня пару лет по всяким походам с весом 100+. Выдерживают прыжки и жёсткие удары бровок. Лишь однажды на ровном месте лопнула спица - от усталости, видно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сегодня президент подписал новый Таможенный кодекс. В июне вступит в силу.

К сожалению, не получается добавить ссылку на новость. Так что присматривайте обновки :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от, тільки закінчились пригоди з Росаном, як УкрПошта начудила зі своєї сторони.

Прийшов я на поштове відділення отримувати посилку з Франції.

Посилка проходила митний контроль з розпакуванням, а отже прийшла упакованою в додатковий мішок.

На тому мішку вказані мої ім'я та адреса. Розпаковую мішок, а в ньому посилка адресована в Харків на інше ім'я...

Очевидно після митного контролю посилку закинули не в той мішок.

Добре, що я це побачив ще на пошті. Посилку я одразу повернув, її повинні доставити одержувачу згідно адреси на коробці.

Сподіваюсь, що моя посилка теж знайдеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

:0158: Еще одно дополнение к новости о новом ТК. В новом ТК, пошлина в случае превышения порога беспошлинного ввоза (посылка - 300 евро) будет составлять 10% + НДС. Облагается только сумма превышающая сумму превышения.

Тоже приятно.

В останній редакції митного кодексу сказано:

Стаття 399. Умови ввезення (пересилання) громадянами товарів на митну територію України

12. Товари (крім підакцизних), що переміщуються протягом однієї доби на адресу одного одержувача у міжнародних поштових відправленнях, міжнародних експрес-відправленнях, несупроводжуваному багажі, вантажних відправленнях, сумарна фактурна вартість яких перевищує суму еквівалентну 300 євро, але не перевищує суму еквівалентну 10 000 євро, підлягають письмовому декларуванню в порядку, встановленому для громадян та оподатковуються митом за ставкою 10 відсотків сумарної вартості та податком на додану вартість за ставкою, встанов-леною Податковим кодексом України.

Тобто оподатковуватись буде таки вся вартість, а не перевищення 300 євро. Будьте обережні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

:0158: Еще одно дополнение к новости о новом ТК. В новом ТК, пошлина в случае превышения порога беспошлинного ввоза (посылка - 300 евро) будет составлять 10% + НДС. Облагается только сумма превышающая сумму превышения.

Тоже приятно.

А ндс 20% .... тоже приятно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...

Хочу замовитипедалі з чейна, немає бажаючих приєднатись до замовлення?

если тебе мелочь какая нужна оттуда, то просто напиши в личку Yaryk - может еще и дешевле получится, чем ты планируешь :smile3:

но в случае большого заказа, предложи хотя бы сумму в которую хочешь вписаться, какой остаток для остальных, будешь ли именно ты администрировать заказ или хочешь сам к кому-то "упасть на хвост"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Jl6owa, скинь ссилку на те, що тебе цікавить. Я прикину як краще замовити.

Можна в лічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если тебе мелочь какая нужна оттуда, то просто напиши в личку Yaryk - может еще и дешевле получится, чем ты планируешь но в случае большого заказа, предложи хотя бы сумму в которую хочешь вписаться, какой остаток для остальных, будешь ли именно ты администрировать заказ или хочешь сам к кому-то "упасть на хвост"?

Та мені тільки педалькі треба, в свому випадку збирався сам адмініструвати замовлення.

Jl6owa, скинь ссилку на те, що тебе цікавить. Я прикину як краще замовити. Можна в лічку.

Відписав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Трішки оффтоп, але доречно написати у цій темі.

До кінця лютого на dinodirect.com діють купони на 12% або 5-13 доларів знижки.

Не впевнений (не пробував) код: CHEAPER12 дає 12% знижку, а

6OFF, DDFEB8OFF60, DDFEB13OFF100 - дають знижки на 5,8,13 доларів відповідно, в залежності від розміру покупки.

Якщо товару на більше 100 доларів, то діє остання на 13 дол, якщо на 60+ доларів - діє друга, якщо менше - лише на 5 дол.

Може й дрібниця, але я ось замовив велоформу + термо-флягу, то якщо ні віднімати знижку від одягу, остання вийшла не 18 дол, а лише 10 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Готується чергове покращення:

Вартість безмитного ввезення товарів зменшать до 300 євро, а пересилання поштою до 100 євро

Мiнiстерство доходiв i зборiв iнiцiює внесення змiн до Митного та Податкового кодексiв, згiдно з якими, зокрема, пропонується знизити планку вартостi посилки товарiв (окрiм пiдакцизних), що не обкладаються митом, у мiжнародних поштових вiдправленнях iз 300 євро до 100 євро, зазначено в оприлюдненому в четвер на офiцiйному сайтi мiнiстерства проектi закону.

У пояснювальнiй записцi зазначено, що поширеними є випадки, коли канал мiжнародного поштового обмiну використовується для отримання комерцiйної партiї товару шляхом подiлу її на дрiбнi вiдправлення, сумарна фактурна вартiсть яких не перевищує 300 євро та якi не обкладаються митами. Як правило, зазначено в записцi, всi вiдправлення одержує одна особа за дорученням вiд одержувачiв, на адресу яких такi вiдправлення було надiслано.

У зв'язку з цим у законопроектi пропонується операцiї з мiжнародних поштових та експрес-вiдправлень здiйснювати пiд митним контролем у мiсцях мiжнародного поштового обмiну. Порядок їх облаштування має затверджувати Мiнiстерство iнфраструктури за погодженням iз Мiндоходiв.

Крім цього, Міндоходів планує знизити планку вартості ввезених з-за кордону безмитно товарів з 500 євро до 300 євро у всіх пунктах пропуску, крім аеропортів. Про це йдеться проекті поправок до Митного кодексу, передає "Економічна правда".

"Міністерство підготувало законопроект, який має на меті вдосконалити спрощений порядок пересилання товарів через митний кордон України, аби максимально унеможливити його нецільове використання і разом з тим зберегти звичний для громадян і відповідний європейським стандартам спрощений порядок переміщення товарів", - сказано у повідомленні міністерства.

У відомстві нагадали, що чинне законодавство передбачає спрощений порядок перетину кордону товарами, які пересилаються громадянами для особистих та сімейних потреб, не пов’язаних із підприємницькою діяльністю, і з таких посилок не сплачуються митні платежі.

"Проте аналітики Міндоходів виявили численні випадки, коли спрощений порядок пересилки товарів використовується підприємцями у комерційних цілях", - повідомили у Міндоходів.

У законопроекті передбачається, що у разі, якщо товари, які пересилаються через митний кордон, мають ознаки подрібненої партії товарів та/або товарів, які зазвичай не використовуються для задоволення звичайних повсякденних потреб громадян, такі товари незалежно від їхньої фактурної вартості будуть підлягати письмовому декларуванню.

Раніше також повідомлялося, що Кабмін пропонує вдвічі підвищити повні ставки Митного тарифу для стимулювання декларування імпортерами відомостей про країну походження товарів.

© http://www.newsru.ua/finance/04jul2013/peresilka.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

На сайті evanscycles.com розпродають зимове веловзуття по сміхотворній ціні:

Northwave Celsius GTX - € 86.94

Northwave Celsius Artic GXT - € 96.60

Можна задіяти купон на знижку: 10EX

http://www.northwave.com/en/product/_celsius_g.t.x.

http://www.northwave.com/en/product/_celsius_artic_g.t.x.

Для порівняння ціни на інших ресурсах:

http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=57564

http://www.bike-discount.de/shop/a38820/celsius-gtx-black.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воно для +15...-10, а от Northwave Celsius Artic GTX це вже +5...-35

а осіннє лайтове це просто туристичні велотуфлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поддерживаю, на осень и даже раннюю зиму обычный GTX - отличный вариант! тем более, пока на сайте все размеры есть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Celsius GTX я від'їздив всю минулу зиму. Навіть в -15 ногам було відносно тепло і комфортно.

В 0 і невеликий "+" просто одягав на тонкий носок, а в -10 і нижче на Lasting TKO.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вставки эти тканевые сбоку как себя ведут? не рвутся, не промокают?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там же Gore-Tex, тобто промокати не будуть доки мембрана жива. А це як мінімум 2 роки.

Не рвуться, зовсім чуть-чуть потріпались знизу від проламування обмерзлого снігу. Але не критично.

ЗІ: халява закінчилась так само несподівано як і почалась: на даний момент ціни €130.24 і €147.61

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На велокиєві протестують проти зменшення ліміту на посилки:

ребят, что то все пассивно себя ведетё. олигархи наверное все? наверное хотите втридорога покупать в Украине???

неужели трудно зарегистироваться по ссылке http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/consult/old/show_bill/2494 (там всё элементарно)

и внести изменения. только не тупо писать: не снижать до 100 евро. А написать о том, что весомого эффекта это не даст, предприниматели это тоже не остановит (будут занижать стоимость, будут так же дробить на ещё более мелкие партии), увеличит коррупцию таможни (таможня этого только и ждёт), т.к. вырастет куча фирм-посредников которые будут по своим каналам на таможне (опять же коррупция) возить сюда заказы. Короче вместо того, чтобы ловить нечестных предпринимателей, они закрываю свободу покупать за границей по дешёвке всем гражданам Украины.

Вот это всё в своей интерпретации пишите в предложениях и не забывает везде нажимать кнопку "ні"

На сайті треба зарегатись і можна лайкати правки до законопроекту. Або викладати свої. Ось приклад:

Итак, ознакомился с Пояснительной запиской и Анализом регуляторного воздействия.

Претензии по существу:

1. Изменения, касающиеся снижения необлагаемой стоимости посылки до 100 Евро, не соответствует заявленной цели предлагаемых поправок

Метою прийняття нормативно-правового акта є обмеження недобросовісного використання громадянами спрощеного порядку переміщення (пересилання) товарів через митний кордон України.

поскольку:

а) сам факт пересылки объектов стоимостью до 300 Евро не является недобросовестным использованием текущих норм,

б) т.о. принципиально не устраняется возможность разбиения коммерческих партий на более мелкие.

2. Отсутствует оценка «потерь государственного бюджета», связанная с существующим лимитом в 300 Евро, а вместе с ней и обоснование эффективности ее предлагаемого снижения.

3. Оценка регуляторного воздействия

Прийняття запропонованого акта усуне існуючі прогалини в законодавстві, дозволить досягти позитивних результатів за рахунок мінімально необхідних витрат ресурсів суб’єктів господарювання, громадян і держави та мінімального впливу на їх інтереси та рівень забезпечення прав.

не соответствует действительности, поскольку предлагаемое снижение лимита накладывает существенные ограничения на возможность граждан удовлетворять свои потребности в обеспечении достойного уровня жизни, в т.ч. и первоочередных потребностей, связанных с пересылкой товаров, отсутствующих на внутреннем рынке Украины.

4. П.1 предлагаемых дополнений в ч. 21 ст. 374

21. У разі якщо товари (...) мають ознаки подрібненої партії товарів та/або товарів, які зазвичай не використовуються для задоволення звичайних повсякденних потреб громадян, такі товари незалежно від їх фактурної вартості підлягають письмовому декларуванню на вимогу посадової особи митниці (...) Такими ознаками можуть бути:

1) споживчі якості товарів, що свідчать про їх застосування в промисловості, а не для задоволення звичайних повсякденних побутових потреб громадян та/або

не дает четких критериев принятия решения, оставляя их на усмотрение должностного лица, а значит служит потенциальным источником злоупотреблений и коррупционной деятельности, что противоречит заявленной оценке:

У проекті нормативно-правового акта відсутні правила і процедури, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень.

И кстати, народ, я б обратил особое внимание на это дополнение. Недалек тот час, когда инспектор будет хлопать глазами, косить под дурачка и делать вид, что убежден, будто ваша новая перекидка/вилка/стойка вызывают у него сомнения в части «обеспечения ваших повседневных потребностей». Добавил соответствующее предложение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...