Перейти до змісту

Dark Knight/Темный Рыцарь (2008) DVDRip


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Темный рыцарь / The Dark Knight (2008) DVDRip

IMG118-1226604010.jpg

Жанр: боевик, триллер, криминал

Страна: США

Режиссер: Кристофер Нолан

В ролях: Кристиан Бэйл, Хит Леджер, Аарон Экхарт, Майкл Кейн, Мэгги Джилленхол, Гари Олдман, Морган Фриман, Моника Карнен, Рон Дин, Киллиан Мерфи, Денис Беспалый, Владимир Зайцев, Валерий Сторожик, Людмила Шувалова, Никита Прозоровский

Сюжет фильма: Бэтмен поднимает ставки в войне с криминалом. С помощью лейтенанта Джима Гордона и прокурора Харви Дента он намерен очистить улицы от преступности, отравляющей город. Сотрудничество оказывается эффективным, но скоро они обнаружат себя посреди хаоса, развязанного восходящим криминальным гением, известным испуганным горожанам под именем Джокер.

Продолжительность: 02:26:10

Качество видео: DVDRip

Видео: кодек: XviD, размер кадра: 704x288, битрейт: 1557кб/с

Аудио: язык: Русский, перевод: многоголосый закадровый, кодек: AC3 5.1, битрейт: 384 кб/с

***LINK***

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

То нічого, що фільм побив ВСІ існуючі рекорди по зборам в прокатах?

затравочка: Скріншоти! :lol: і годинку... поки буде на обміннику..

post-118-1226611340.jpg

post-118-1226611358.jpg

post-118-1226611373.jpg

post-118-1226611388.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм зрештою непоганий, є пару сильних моментів, які заставляють повірити в людство, але тривалість дві з половиною години ІМХО нічим не вмотивована, якби не любив комікси, сили б додивитись це кіно не мав би - нуднувате якесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився недавно, шо сказати ... За останні пару років це один з трьох найкращих фільмів які я бачив. Дуже класно зіграно роль джокера. Шкода тільки, що актор помер... наступну частину було б з ним побачити, але не судьба як кажуть... Варто дивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден тільки з одним - роль Джокера дійсно була зіграна класно.

Все інше - не цікаве, не логічне, не зрозуміле лайно. І переклад там явно не професіональний закадровий, а гобліна (хоча оригінальний, без вибриків).

Просто вбила фішка з відбитком пальця на кулі, який відтворили за допомогою якогось дивовижного тривимірного метода.

Ще епізод: стоїть Джокер, на нього їде на "мацациклі" чоловік-миша_летюча, їде просто на нього, ще секунду -і все, кінець, розчавить гада. І що бачимо? Моцоцикл бере вліво, його заносить, він врізаєтсья в стіну, за секунду над Бетменом стоїть поганий Дж і наставив на нього пістолет. Як вам розвиток подій? Це типу, щоб не все так зразу... Там ще матеріал на 30 хв. фільму.

Або в кінці - дволикий і бетмен падають 4 поверхи на землю. Обидва на спину. Поганий помер зразу, а от наш герой в титаново-якомусь там панцирі, спокійно встає і ще й досить різво втікає потім від собак.

Сюжета я взагалі не зрозумів. Ну, тобто, основні конфліктні ситуації видні, а от, до прикладу, нормальної мотивації від дволикого так і не побачив.

І ще, звідки той Джокер взявся? Його ж сам Бетмен і вбив кілька серій тому? А туточки він живий і здоровий знову шукає розправи... Якось ні туди, ні сюди...

Коротше, даремно втрачений час трьох людей. Одне розчарування. Востаннє я 3 години дивився тільки володаря кілець, але там хоч було на що дивитись. А тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу всі так зраділи, що вийшов ріп :) Я дивився ТС і з 15 хвилини промотував... Не через те що погана якість, а через те що фільм - БРЕД! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2D@ve без образ але ти не шариш в фантастиці :) (ну можливо лише в бетменології або коміксах)

По перше фільми 80х років до цього немають ніякого відношення !!! Те що там джокера вбили це діло минулого.

Пару років тому зявився фільм "Бетмен: початок" з цього моменту і треба починати відраховувати історію кінонізації коміксу з нуля !!!

Такий прийом коли все починають з нуля досить часто використовують в коміксах і це зазвичай пояснюють іншою реальністю (наприклад в марвела вже біше 100ні вимірів реальності з одними і тими ж героями або їх варіаціями) або просто ніяк не пояснюють :)

По друге коли бетмен на мотоциклі тупо зворачує в ліво це спроба показати характер і моральні коливання героя (кажан спочатку хоче просто переїхати джокера але в останю секунду одумується і рішає звернути, несправляється з керуванням і падає). По коміксу бетмен старається взагалі нікого не вбивати а всіх злочинців здає в поліцію.

Далі на рахунок дволикого то він в принципі і є головний герой фільму. Нам пробували розказати історію сходження молодого рицаря, бірця за справедливість по карєрній драбині і потім його стрімке падіння під складними обставинами.

На рахунок падіння то по перше його кажан збив в низ надавши прискорення з 4го поверху, сам же він падав тримаючись за витянуту руку (вже мінус поверх) по друге якщо непомиляюсь то беткостюм частково відіграє роль екзоскелету а не лише броні, по третє роки тренувань і в тому числі як групіруватись при падінні також дали своє, + падаючи він чіпляє і ламає доску яка замідляє падіння

Однозначний претиндент на нагороду "фільм року" і "найкраща кінофікація коміксу" (навіть чудовий в принципі "Спайдермен" не вспливає проти джокера і компанії)

А от про володаря перстнів це ти зря згадав, окрім як з гоблінскім перекладом його дивитись абсолютно не реально !!! Цей фільм являється повним кавєрканням книжкі і з середини просто тупо хочеться спати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годі сперечатися! Кожен - зробив для себе висновок. А щодо "Володаря перснів" - то це явно не у цій темі.

Загалом, не можна оцінювати комікси так, як скажімо мелодрами. У них завжди повинна бути присутня доля нерозгаданості та таємничості, із незрозумілими діями.. так вже історично склалося.. ;)

Давайте поглянемо на спецефекти та оцінимо їх, оцінимо гру акторів, режисуру, музику, роботу операторів та гримерів зі стилістами..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фильм неплохой,но не впечатлил особо,хотя я любитель комиксов.Но в этом фильме режисер отошел от сказки и сделал боевик.Хотя понравилась сцена с паромами и параллели между тремя главными героями.Недостатков в фильме много,ну хотя бы почему гуманный Бетмен в сцене освобождения Дента взрывает своим бетменмобилем невинных водителей в их машинах,а Джокера жалеет и разбивается сам?Игра актеров на четверочку,за исключением Леджера,он сыграл блестяще.Озвучка актеров никакая,особенно женский голос.

Вобщем не шедевр, не пойму почему такие рейтинги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передивися ще раз "Бетмен:Початок" і тобі явно схочеться чекати другого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Озвучка актеров никакая,особенно женский голос.

Так цеж Інтерфільмовська озвучка... Хотіли чогось кращого?

Офіційний реліз 8-9 го грудня. Я чекаю, не хочу навіть в такій якості дивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не погоджусь. Зовсім не гівно. Порівняно з тим лайном яке зара знімають, то фільм досить непоганий. Багато вже говорили про те, який Джокер кращий, старий, чи новий... як на мене -шикарно зіграні обидва... не сперечаюсь, було пару тупих моментів, але знову ж таки, то фантастика. чи ви Старгейт теж будете скурпульозно дивитись і шукати несуразності різні? сумніваюсь. Я просто хотів відпочити за нормальним фільмом. Мені сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не погоджусь. Зовсім не гівно. Порівняно з тим лайном яке зара знімають, то фільм досить непоганий. Багато вже говорили про те, який Джокер кращий, старий, чи новий... як на мене -шикарно зіграні обидва... не сперечаюсь, було пару тупих моментів, але знову ж таки, то фантастика. чи ви Старгейт теж будете скурпульозно дивитись і шукати несуразності різні? сумніваюсь. Я просто хотів відпочити за нормальним фільмом. Мені сподобалось.

Старгейт тоже говно полное...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...