Перейти до змісту

Steam Cs


yurkkkin

Рекомендовані повідомлення

Наверно или сервери-пиратки:) или у тебя пиратка, или еще какая ни-будь чудо...

Ищи в всемогущем Гугле...:()

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был выпущен новый набор функций Steamworks для мультиплеерных игр на движке Half-Life 1: Counter-Strike 1.6, Condition Zero, Team Fortress Classic, Deathmatch Classic, Ricochet, Day of Defeat и Half-life 1 Deathmatch. Обновление не только включает в себя функции Steamworks, такие как аватары игроков в таблице результатов в Counter-Strike и Condition Zero, но и исправляет некоторые ошибки. Для обновления серверов потребуется их перезапуск.
  • Убрана необходимость вручную входить и авторизироваться в Steam во время игры
  • Исправлено падение при запуске в окне при нестандартном разрешении экрана
  • Если вы заблокировали игрока в системе друзей Steam, то не увидите от него сообщения в игре
  • Заблокированы некоторые консольные переменные движка для предотвращения скриптовых эксплойтов
  • Принуждение целостности файлов некоторых спрайтов в Counter-Strike
  • Убрана консольная переменная "ex_extrapmax" (больше не нужна)
  • Добавлена опция запуска "-noaff" для отключения функции потокового предпочтения
  • Добавлена консольная переменная "bannedcfg", чтобы администраторы могли выбирать, какой файл должен записываться командой "writeid"

Ліцензійні сервакі ще не всі ресетнулись а піраткі не проабдейтились :(

Загалом патч прикольний. Он зразок того що нового ввели

Аватаркі загружає з Стім Комюніті а знакі питання в тих хто не поставив собі аватарку покіщо )))

post-7-1224753660.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Поставити ще одного клієнта з весією протоколу 47

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стім рулить адназначно.

Коли небуть всі подорослішають і зрозуміють що піратка це зло )))

Мені наприклад аватари прикол, доречі вона не міняється при зміні ніка і часом може помогти впізнать хто є хто (звичайно аватару окремо помінять можна але це вже інша пісня)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю шо там знакомий, але я вже на ноу-стім грати не можу

213.179.244.25:27015 =UkrTelecom CS 1.6 Classic= грайте покі тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж на ліцензії, дивлюсь якщо сервер піратка або без вальв_античіту - навіть не заходжу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю шо там знакомий, але я вже на ноу-стім грати не можу

213.179.244.25:27015 =UkrTelecom CS 1.6 Classic= грайте покі тут

З пінгом 160 весело буде іграть))

3.І коли проапгрейдять нон-стім тоді будуть всі сервера в дії

Наберіться терпіння (с).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

народ... хто рубає на CS.KHARKOV.UKRTEL.NET є конфіги під сервак ? викладуйте =) не стісняйтесь =)))

в мене є конфіг агента .... дуже крутий ... але хотілось би під стім його додєлати ... так сказать =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і вот я дивлюсь ... і навіть в сіллі на скріні 60 фпс .....

я так грати не можу .. мені нада стабільна 100ка!!!

в мене 100 постійно (800х600х32х100герц монік) і падає фпс тікі при дуже великій активності .. і великому відкритому пространстві ( раш на арену за терів на ацтеці... зразу зустрічають .. ну і виходить заруба 10на10) так от в такому замєсі ... фпс може впасти до 30...

наприклад на ноустім.. я навіть не включаю всякі там нет_граф і тд ... бо фпс 101 всєгда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо комп не "пєрвой свєжесті" то перед запуском кантри нажимай кантрл+альт+дел, процеси, шукай там стім і став йому найменший пріоретет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...