Перейти до змісту

D-Link DSL-2600U (ADSL+Wi-fi) допоможіть настроїти на Датагруп


Гість encoarage

Рекомендовані повідомлення

Zheny@ будь ласка не треба говорити що розжовано а що не розжовано якщо я не можу справитися значит точно не все так просто як тобі здаєтся.

;) пад сталом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ будь ласка не треба говорити що розжовано а що не розжовано якщо я не можу справитися значит точно не все так просто як тобі здаєтся.

В мемориз! Похоже у нас появился новый супер-специалист ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого смієтеся? :) невже на картинках не зрозуміло куди заходити і що робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пад сталом!

Модем виявився несправним. Замінили по гарантії.

Жесть. Д-лінк форева! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де купляв модем??

переживаешь, что он у них "переходящий"? :)

та ні :) просто цікаво так як недавно сам цікавився таким же...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв у Компютерному всесвіті на Л. Українки

+ прошу пробачення що пишу тут а не в ЛС але і Туману ніхто не давав права флудити.

їбальнічок хлоп!)

Туман якщо ти рахуєш що у людей є "ібальничок" то будь ласка не треба всіх судити по бидловатому и невихованному собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

д-линки надо покупать в пингвине, они авторизованные продавцы-можно заказать через них "любое-голубое" и по нормальным ценам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

д-линки надо покупать в пингвине, они авторизованные продавцы-можно заказать через них "любое-голубое" и по нормальным ценам.

Якщо можна зразу точно адресу. Що таке Пінгвін і де він знаходиться я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Туман якщо ти рахуєш що у людей є "ібальничок" то будь ласка не треба всіх судити по бидловатому и невихованному собі.

це здорова реакція на нездоровий мінус мені в репутацію)))

Якщо ти не можеш налаштувати модем і звинувачаєш людей в неточності наданих ними мануалів, стверджуючи що вони недостатньо рожовані то якого хера взагазі піднімати тему... Чи тобі писати по пунктам і до кожного пункту пояснення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

д-линки надо покупать в пингвине, они авторизованные продавцы-можно заказать через них "любое-голубое" и по нормальным ценам.

Якщо можна зразу точно адресу. Що таке Пінгвін і де він знаходиться я не знаю.

пингвин, оно же ИнфоБайт Лаборатория, 77-00-50, хитро спрятано за остановкой, если идти от прокуратуры в направлении кинотеатра Проминь. Винниченка 47.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

д-линки надо покупать в пингвине, они авторизованные продавцы-можно заказать через них "любое-голубое" и по нормальным ценам.

менеджер з пінгвіну сказав що не продають 2600 ... читай пост вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це здорова реакція на нездоровий мінус мені в репутацію)))

Не треба флудити і насміхатись над кимось думаючи що ти розумніший ібо це не так.

Якщо ти не можеш налаштувати модем

Як вже виявилось, що і підтвердили спеціалісти - модем несправний. Поміняли. Крім того у мене вже був досвід настроювання аналогічного(успішний), це не перший раз.

і звинувачаєш людей в неточності наданих ними мануалів

Брехня. І ніде не звинивачувай людей.

Чи тобі писати по пунктам і до кожного пункту пояснення?

Напевно мені треба зразу нести в техн. центр щоб протестували

пингвин, оно же ИнфоБайт Лаборатория, 77-00-50, хитро спрятано за остановкой, если идти от прокуратуры в направлении кинотеатра Проминь. Винниченка 47.

Ок. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

д-линки надо покупать в пингвине, они авторизованные продавцы-можно заказать через них "любое-голубое" и по нормальным ценам.

менеджер з пінгвіну сказав що не продають 2600 ... читай пост вище

я еще таких продавцов не видел, которые чего то продавать отказывались. значит, есть на то причины (читай первый пост :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З одної сторони так, з другої - при мені людина принесла модем Зуксель... Каже думав Зуксель а виявилось Г.

От і думай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба флудити і насміхатись над кимось думаючи що ти розумніший ібо це не так.

Як було написано в статусі одного з присутніх тут дописувачів :)

Меня не интересует мнение окружающих, я и сам о себе высокого мнения

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і звинувачаєш людей в неточності наданих ними мануалів

Брехня. І ніде не звинивачувай людей.

ага

Zheny@ будь ласка не треба говорити що розжовано а що не розжовано якщо я не можу справитися значит точно не все так просто як тобі здаєтся.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чессгаваря не понял вашего стеба... человек сказал, что не все просто, в итоге оказался брачным модем... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...