Перейти до змісту

Какую версию MS Windows Vista ставить?


ursa

Рекомендовані повідомлення

Посоветуйте, какую из версий Висты стоит ставить?

Сейчас пользуюсь Ultimate-ом. Вот уже полгода. С СП1, естественно. Комп работает, но долго загружается, особенно трудно с Adobe Photoshop CS3 - долго выполняет разные операции. С самого начала - примерно до месяца - система работала отлично, шустро и приятно. Теперь же - не совсем так, как хотелось бы.

Переставлял её три или четыре раза, и именно по этой причине - чем дальше, тем труднее ей жить :) В этот раз не сносил, дождался СП1 уставновил - но ситуация не изменилась. Очистки-дефрагментации-антивирусы не помогают.

Хочется переставить, но не знаю на чём остановиться.

Хотелось бы услышать ваши мнения о различных версиях - Home Premium, Business, Ultimate, различных облегчёных и геймерских сборках. Но мнение, основанное на хотя бы трёх-четырёмесячном использовании системы.

Что требуется от Висты - интерфейс Aero (обязательно), нормальная работа приблуды Dream Scene (по возможности), возможность беспрепятственного скачивания обновлений (обязательно), отсутствие или возможность отключения различных совсем не обязательных служб для обычного домашнего пользования.

64-хбитная версия - стоит ли она того, чтобы её ставить дома (кроме реальных 4+ Гбайт оперативки)? Софт ведь тоже должен быть тогда на 64 бита?

Комп - 2 ядра, 2 Гбайт ОЗУ, интегрированное видео (для Aero его достаточно, а игры меня не интересуют).

Просьба не выкидывать сразу имеющиееся файлы на ФТП, я попрошу залить то, что окажется наилучшим выбором.

И не предлагать перейти на ХР + Windows Blind или Zver-Ogomor-FYB. Тем более не советовать Linux (лучше уже MacOS Х ;)).

Спасибо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене Home Premium х64, ліцензія, стоїть з 21/12/07. як на мене працює дуже швидко - але це так суб'єктивно, і як ти взагалі чекаєш що тобі відписуватимуть? :) правда в мене комп досить швидкий.

можеш при нагоді зайти глянути, провести свій власний тест - живем вроді через 3 під'їзди ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на ноуті стоїть 32-бітна Home Premium, на HTPC-машині стоїть 32-бітна Ultamate. І одна і друга вже довгий час працюють нормально. До того ж на ноуті постійно ставиться/зноситься велика кількість різного софта, і на швидкість ОС це не впливає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2b0rg

Меня интересует такая версия, которая не будет ощутимо "замедляться" со временем ;)

Та, которая как можно дольше не вызывает желания у пользователя переставить её :)

2Plum

Похоже, мне просто не везёт с системой - неудачный образ попался :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальная работа приблуды Dream Scene

тільки під Ultimate

отсутствие или возможность отключения различных совсем не обязательных служб для обычного домашнего пользования.

ну це в любій версії є

64-хбитная версия - стоит ли она того, чтобы её ставить дома (кроме реальных 4+ Гбайт оперативки)? Софт ведь тоже должен быть тогда на 64 бита?

не обов'язково, 32х бітний софт буде нормально працювати

Тем более не советовать Linux (лучше уже MacOS Х ;)).

Вот тут ти прав. Якщо тобі тільки для Photoshop то Мас це саме краще ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

64-хбитная версия - стоит ли она того, чтобы её ставить дома (кроме реальных 4+ Гбайт оперативки)? Софт ведь тоже должен быть тогда на 64 бита?
ТУТ є стаття про роботу Вісти з 8 гіг оперативки, і в т.ч. багато цікавого є про 64-бітну Вісту і про доцільність її використання з 4Гб оперативки. Якщо коротко -- то радять лишатись на 32-бітній, тому що 64-бітні задачі займають більше оперативної пам'яті, і в реші 32-бітна з 3 Гб доступної оперативки для користувача вільними лишить навіть більше, ніж 64-бітна з 4 Гб. Крім того, з 64-бітною Вістою зараз можна зловити ще багато "сюрпризів" з драйверами.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю Vista Home Premium (лыцензія з якогось нотіка, типу Amilo Від Fujitsu-Siemens).

Можу спробувати зклонувати, якщо цікаво. Топікстартер адресу знає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене 4 гіга оперативки, хочеться все-таки х64 Вісту. Обладнання все купив з дровами під х64.

Була, правда, думка ставити ХР х64, але треба готуватися до Вісти, нікуди не дінешся.

Пригадую, Шкодер мені назвав якусь ось, яка, на його думку, оптимальний варіант між ХР х64 і Вістою х64 (Сервер 2003, чи що?), але точно не пригадую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ultimate, рік на ньому просидів, доки на Лінукс не перейшов.

Ситуація в принципі та сама гарантовано в усіх дистрибутивах буде - спочатку літає, а через місяць тормозить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мне на ноуті стоїть Windows Vista SP1 Game Edition 2008

Год выпуска: 2008

Разработчик: ФДУЧ при поддержке VXK

Язык интерфейса: только русский

Размер: 890 MB поки не жалуюсь...тікі вот активатор нормальний знайти не можу... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна спробувати windows server 2008, на трекерах викладували вже толковий активатор (були успішні результати, були і нарікання, сам не перевіряв). Та і вже є зборки, які ставляться активованими. ОС 32 бітна, а адресує 64 Гб.

Зараз юзаю 64альтімейт на 2 Гб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна спробувати windows server 2008, на трекерах викладували вже толковий активатор (були успішні результати, були і нарікання, сам не перевіряв). Та і вже є зборки, які ставляться активованими. ОС 32 бітна, а адресує 64 Гб.

Зараз юзаю 64альтімейт на 2 Гб

А в те яка стоїть?? Зборка??Вже активована???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є зборка, яка стає вже готовою і не обриває фунциклірування після 240 днів. Ролі доступні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є зборка, яка стає вже готовою і не обриває фунциклірування після 240 днів. Ролі доступні.

Дякую я вже за допомогою Windows Genuine Advantage,бубна и ритуальних танців під повною луною, і трохи везіння активував....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залийте свої окна на фтп, будь-ласка! Цікавлять всі! Змене +1 ;)

Мені легше на балванку записать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...