Перейти до змісту

Хрінники


slavalu

Рекомендовані повідомлення

ну ніфіга собі на шо ловили

Ловили на все що було :) - воблери, попери, гуму і т.д.

Зловили на гуму (релякс "білий з чорною спиною").

Щука сильно не борсалась і вже через 1 -2 хв. завдяки хорошому сачку, який купили напередодні і вправній роботі напарника, була в човні.

Доречі це наш перший виїзд на Хрінники ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Єось такий форум - http://www.forum.fishing-ua.com. Ось що там пишуть про хріницьке водосховище:

Но правда есть и минусы, очень уж много застроек вдоль берега, одни базы (практически всегда нет мест) и частные территории, "дикого" берега мы так и ненашли, ну еще добавлю, что сетей много
Говорят, что было пару рейдов с уничтожением сетей и штрафованием хозяев оных. На берегу реки валялось множество уничтоженных сетей
Сразу за нами появилось двое, отец и сын, и оба – БРАКИ. Они начали проверять сеть, которая стояла вдоль старицы, а потом убрали вторую, которая стояла в зоне заброса наших снастей
На удочку клевали с переменным успехом, исключительно окушки, от 100 до 300 гр., а на спин – сети . С первых пяти забросов – три зацепа с обрывом приманок. Позже явился тип «гражданской наружности» , оправдывался, что его сеток немного, только три (это то на участке длиной в 150-200 м. и шириной 10-15 м.), а остальные (ещё примерно7-8 шт.) каких-то нехороших людей (если так их можно назвать ), «ловит» исключительно себе на пропитание, освободил мои приманки, но сети оставил и быстро ретировался восвояси.И вот, прошедши лишних полтора км., обнаружуешь, что здесь сетей ещё больше (интересно, а рыбинспекция вообще в курсе, что ниже плотины тоже есть вода, в которой ещё водится рыба?).

Одним словом – ОП, так как бросать было некуда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Мо хто порадить де взяти в Хрінниках лодку напрокат?, хочу завтра махнуть на щуку і де краще ловити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо хто порадить де взяти в Хрінниках лодку напрокат?, хочу завтра махнуть на щуку і де краще ловити?

База "Мотор" -3грн год.весельний люміній тел. 0363748352

база "Лагуна-?грн год долбодонки 0508156586 Vassiya!

база "Динамо"-?грн год весельний утенок 1856 року(фанера)

база "УТМР" - ?грн год весельний утенок 1856 року(фанера)

Аборигени-індивідуали:в лубому дворі -"Добрий день.Дайте плз човна поплавати,я заплачу."

Можуть послати,але зазвичай "я заплачу" спрацьовує))

Щуку краще ловити там де вона є) В Хріниках вона є скрізь.А ось на що ловити це ПИТАННЯ всіх часів й народів!Класика жанру для Хрінів джексоновський карасс,сальмовська плотва,гума 4,5,6 розмірів й пара трійка фляшок Аквавіти))

НІ ХВОСТА !!!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де Мотор я знаю, а от на рахунок інших, хотілося б далеко не їхати по тій конченій дорозі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та немає за що)

база "Лагуна -вїзджаєм в Набережне повертаємо направо в Боримель,там питаємо де Лагуна.

база "Динамо - біля Мотора

база "УТМР" - далеко їхати по тій конченій дорозі

Аборигени-індивідуали:вїзджаєм в Набережне повертаємо наліво й в любому "бунгало" претендуємо на плавзасіб) + паркуєм авто)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Хочу на вихідних поїхати на Хрінники половити головня на хруща вниз по течії від дамби.

Чи був хтось там на рибалці? Яка там зара ситуація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їздив з кумом в Хрінники. Ловили на перетяжки (тюкалка) результат лише один головень, а на вудочку просто на жилку гачок і сплавляв хруща ще зловив 4. Результат 5 красенів. Рибалкою задоволений. Буде ще нагода обовязково поїду.

post-6067-1272801012,38_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їздив туди маршрутером: результат 4 штучки, один з яких рівно на кіло потянув. Е-е-ех, треба було бачити як він мене водив з лєскою 0.16, а я "Отче Наш" читав по кругу :) Час втратив, так як на дамбі блешні пробував і ще ніяк не міг наловчитись правильно насадити хрущика.

post-2346-1272912066,84_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

стаття про дану водойму: http://rivnefish.blogspot.com/2011/03/blog-post_28.html#265504654722318555

незнаю, можливо комусь стане в пригоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Нижче дамби ГЕС, на ямах, сьогодні зловлений був налім. От кого-кого, а цю "тріску" не очікував хоч коли побачити в наших краях. Рибка пістониш, невеличка, але в Стирю є :)

Доречі хто полює за жерехом, то вам сюда. Б"є малька по всій території аж до впадання старого русла, від невеличких екземплярів до "посуди", дуже гарно коли весь з води випригує :) це тре бачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що тут дивного? Налім він же міньок, раніше чудово ловився на закідушки осінню на Стиру під обривистими берегами (зараз чи ловиться не знаю). Також він постійно ловиться на Стоході, але там він великим не росте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і так. Я ловлю на Стирю більше 10 років і ні разу не чув щоб наліма хто ловив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і так. Я ловлю на Стирю більше 10 років і ні разу не чув щоб наліма хто ловив.

Во кілька ссилок на наліма зловлених на стиру.

http://forum.fishing-ua.com/showthread.php?t=2612&page=12

я сам ловив штук 15 точно.

http://forum.fishing-ua.com/showthread.php?t=2612&page=16

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і так. Я ловлю на Стирю більше 10 років і ні разу не чув щоб наліма хто ловив.

Во кілька ссилок на наліма зловлених на стиру.

http://forum.fishing-ua.com/showthread.php?t=2612&page=12

я сам ловив штук 15 точно.

http://forum.fishing-ua.com/showthread.php?t=2612&page=16

сам власними руками на стиру осінню ловив наліма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто на які приманки ловить хижака в Хріниках?

Сьогодні виїхали з другом на Хріники вночі. Приїхали вже було світло і був невеличкий вітерець. За першу годину зловив 2 щучки 350 та 700 грамів :) 700 грамів щука це поки моя найбільша риба яку я ловив :)

fae41b5934c8.jpg

Пізніше вітер посилювався з кожною годиною, і вже в 11 годин наш якорь не хтів на чистому дні тримати нас, зачеплювали за коряжку. В друга вчепилось кілька окунців яких він відпустив. Далі - глухо, ну як глухо ... хвили були як на морі, а вот із рибою було глухо :) Поки догребли до берега то хвиля була серйозна, і ми поїхали додому.

Перший мій виїзд на лодці і перший мій виїзд у Хріники вважаю вдалим! :) Ура! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора і сьогодні з Vaso полоскали приманки в водосховищі. Окуня перекидали ого-го, непогано брав, але дрібний, тільки 3 штуки проскочило по 300-400 грам, решта була втоплена. Брав на мепси і один на спінербейт. Шучка виловлена була одна, грам двісті, і все на цьому, ні на що більше не реагувала. Ставив кружки -- нуль. Рибаки на березі і власник бази (Василь, "Тиха Лагуна") теж казали що зараз слабенько іде. Нижче дамби, на течії, жерех все так же ганяє малька, на мепс 00 зловив пару окуньків і голавлик щось намєрєвался, але так і не засікся.

P.S. човнів на водосховищі, як людей на Варшавці в вихідний :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора і сьогодні з Vaso полоскали приманки в водосховищі. Окуня перекидали ого-го, непогано брав, але дрібний, тільки 3 штуки проскочило по 300-400 грам, решта була втоплена. Брав на мепси і один на спінербейт. Шучка виловлена була одна, грам двісті, і все на цьому, ні на що більше не реагувала. Ставив кружки -- нуль. Рибаки на березі і власник бази (Василь, "Тиха Лагуна") теж казали що зараз слабенько іде. Нижче дамби, на течії, жерех все так же ганяє малька, на мепс 00 зловив пару окуньків і голавлик щось намєрєвался, але так і не засікся.

P.S. човнів на водосховищі, як людей на Варшавці в вихідний :sq_ye:

А можна детальніше про ваші воблерки на які брав окунь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...