Перейти до змісту

Промінь


leonon

Рекомендовані повідомлення

В неділю іздили в Промінь - десь 15 км в сторону від Луцька, в силу певних обставин прибули на місце після 09.00, клювало в принципі непогано правда лише дрібний карась якого я набомбив кіля 3-4 в кількості дуже багато, колега зловив невеличкого дзеркального коропа. В цілому у всіх клювала лише дрібна рибка, вартість задоволення 50 грн. цілий день, половина дня 25 грн.. Людина яка збирала гроші стверджувала що за ніч хтось взяв декілька карпів сам їх не бачив але то що вони там є це точно.

Берег на 90% чистий від насаджень тоість замахнуться є де :0013:, в наявності криті столики шось тіпо беседки, бачив рогульки для приготування ухи.

Ну от власне і усе, хто де був на вихідних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

Чув, шо в Проміні запустили щуку, бачив на власні очі зловлену братом 4 кгмову (29 жовтня)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ставок і щука і по 50 наливають за окрему плату :D

мля..а че так "дешево", за такие деньги там или щуки море или точно..каждому рібаку бонус - 150 коньячка хорошего, чтоб блин не замерз от пустого бросания спина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 2 місяця потому...

Рибалка за пів дня коштує 30 грн. , знайомі були на минулій неділі впіймали по декілька карпиків і карасі ... Планую сьогодні на ніч поїхати , розвідати ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибалка за пів дня коштує 30 грн. , знайомі були на минулій неділі впіймали по декілька карпиків і карасі ... Планую сьогодні на ніч поїхати , розвідати ...

Підкажіть, на якому ставку там ловити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да-да народ давайте більше інфи!!! раніше туди часто їздив, а потім щось забув про ті ставочки, та і карась там був маловатий... чекаємо інформацію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибалка за пів дня коштує 30 грн. , знайомі були на минулій неділі впіймали по декілька карпиків і карасі ... Планую сьогодні на ніч поїхати , розвідати ...

Підкажіть, на якому ставку там ловити?

Це вродіби за третій ставок мова йде, на першому там зарас не дають ловити, карпикі підростають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні на третьому ставку з 5,00 до 9,00. Карась клював на будь-яку наживку, але таких карасів я вже давно не ловив, менший за долонь руки :) З 8,00 кльов практично припинився у всіх рибаків, вирішили збиратися і їхати в друге місце, але в цей час прийшов охоронець збирати гроші, побачивши наш улов він навіть за гроші забув нас запитати і почав розказувати, які на цьому ставку є карасі по 500 гр. і навіть карпики попадаються, послухавши цю байку ми сіли в машину і поїхали в Прилуцьк, де наловили більших карасів (і одного рака) :) Висновок робіть самі, це вже другий рік підряд на третьому ставку такі карасі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також вчора був на третьому ставку в с. Промінь. Якщо Ви були біля першої беседкі, то ми навіть бачились (заочно). Рибалка в ставку дивна, карась дуже дрібний, і весь під стандарт, наскільки я зрозумів більшого просто немає. Власник ставка казав що на другому, де плата доречі як він сказав 100 грн. є хороші карпи, та мені здається це байка. Враження від ставка негативні, біля дамби все поросло кропивкою (на донну снасть не закинеш, працює поплавчанка), а як проїхати далі є місця непогані (біля беседок). Приїхали на ставок 06:00 - до 15:00 , карася половили, но карась такого розміру, що або коту, ну або ще на уху. А так в загальному чудово провів час, хоча знову туди напевне не поїду.

romarker - також хотів запитати, що робиться в Прилуцьку, чи підріс вже карась, і чи не заростає ставок. Дякую за відповідь.

Так я був з друзями біля першої бесідки. На рахунок Прилуцька відповів в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

О, тут можна розповідати довго, якщо коротко то 2 ставок карась 200-300 грам і карп 600-900 грам клюють добре, але оплата 100 грн день +20грн ніч, ціни просто космічні, був там після роботи один карп 800 грам і десяток добрих карасів, 30 грн заплатив. Але я думаю тиждень два і буде 60 грн за день, так було минулого року. Третій ставок 30грн, клють маленькі карасі, але і попадається і щучка, до 12.00 один спінінгіст зловив 25 щук, з них 4шт біля моїх донок, але всіх їх відпускав підростати. Зі слів власника на 3-му ставку щуку не дає ловити, він краще її по 30 грн/кг продасть, такий підхід мені не подобається зовсім.

P.S. Минулого року 3 ставок було спущено і виловлено 7 тонн щуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був тут в неділю, в 4.00 вже на ставку, машин тьма, рибаків ще більше, до 11.00 була тільки одна покльовка, сидів не тільки я, а майже весь берег. Потім від місцевих дізнався що власник кормить рибу якимись ліками, щоб вона була пасивна.

9 травня ставок відкрив, дав людям добре половити, а тепер коли народ поїхав, почав косити бабло. Більше туди ні ногою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був тут в неділю, в 4.00 вже на ставку, машин тьма, рибаків ще більше, до 11.00 була тільки одна покльовка, сидів не тільки я, а майже весь берег. Потім від місцевих дізнався що власник кормить рибу якимись ліками, щоб вона була пасивна.

9 травня ставок відкрив, дав людям добре половити, а тепер коли народ поїхав, почав косити бабло. Більше туди ні ногою.

На якому саме ставку були???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Планую завтра на Промінь. Хто знає як там з карпами? Роки 3-4 назад я на середньому ставку ловив на кукурузку хороших таких, по грам 500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був тут в неділю, в 4.00 вже на ставку, машин тьма, рибаків ще більше, до 11.00 була тільки одна покльовка, сидів не тільки я, а майже весь берег. Потім від місцевих дізнався що власник кормить рибу якимись ліками, щоб вона була пасивна.

9 травня ставок відкрив, дав людям добре половити, а тепер коли народ поїхав, почав косити бабло. Більше туди ні ногою.

все так і є. Шкода бензину і часу. Підвозив з ставка одного чоловіка до цукрового, то казав що власник ставків на вихідні любить гратись рівнем води
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

в адреналі якщо кого цікавить щука окунь то там їх можна ловити безкоштовно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...