Перейти до змісту

Продаж земельної ділянки в с. Підгайці


MaxDj

Рекомендовані повідомлення

Ділянка знаходиться у житловому масиві за 400 м від траси Луцьк – Дубно. Поблизу підведені: газ, вода, телефонна лінія.

Цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Загальна площа – 0,1170 га

Ціна – 38000 $ (торг)

80632556637

www.terminal.lutsk.ua

post-5294-1219818153.jpg

post-5294-1219818198.jpg

post-5294-1219818214.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під цією ділянкою нафта, газ, діаманти? Чи на фото страшно родючий кущ коки?

А якщо серйозно то скільки від Луцька до ділянки. Яке її призначення.

Може нуль в сумі лишній?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна, ІМХО, завищена втричі, як не більше..

із будинком та усіма зручностями вона б стільки вартувала..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна, ІМХО, завищена втричі, як не більше..

із будинком та усіма зручностями вона б стільки вартувала..

Покаж мені аналогічну ділянку з усіма зручностями за 38000 $

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ви коли останній раз цікавилися цінами на земельні ділянки??? Ціна тут звичайно трохи завищена, але загалом ця ділянка буде коштувати тис 25-30$ і це факт!

Я уже місяць шукаю ділянку під будівництво із розрахунку ціна-зручність і поки варіанти невтішають ;)

А ціни на замлі у радіусі 20км від луцька дійсно коливаються від 800/1200 баків за соту.

ЗІ: у струмівці за 10 сотих взагалі по 4-5 штук дехто хоче!!! А будинки: старенький, двохкімнатний зруб без газу, за 15км від Луцька коштує 20шт. А нормальний будинок 150шт і більше. Ви просто не цікавились, а уже упереджено коментуєте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ціни на замлі у радіусі 20км від луцька дійсно коливаються від 800/1200 баків за соту.

Кхм, я конечно извеняюсь но 0,1170 га это я так понимаю вроде 12 соток, и продают за 38000, т.е. 3247 дол. за сотку, какие "800/1200 баків"?

ЗІ: у струмівці за 10 сотих взагалі по 4-5 штук дехто хоче!!! А будинки: старенький, двохкімнатний зруб без газу, за 15км від Луцька коштує 20шт. А нормальний будинок 150шт і більше. Ви просто не цікавились, а уже упереджено коментуєте!

Я когда узнавал землю купить один продавец говорит мне я тут продаю за 1200 за сотку, а все уже продают за 2000 так что это типа тебе еще повезло. Ключевое слово продают за 2000 или как ты говоришь за "4-5 штук", пусть себе продают хоть за 10 тыс за сотку, вопрос в другом за сколько покупают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сусідній участок продають біля того, на якому ми будувались.

13км до київської площі, вздовж участку асфальтна дорога, по один бік якої газ, по інший вода.

Знайомому продавали за 8 тисяч. Він не захотів, зараз вроді ціну до 12 підняли. І це ще не найдешевша ціна. А кусочок 12 сотих. от вам і 1000/сотка з дорогою і комунікаціями на участку, а байки про космічну вартість землі це спекулянти і безтолкові продавці, які собі ціну знайти не можуть.

ЗІ заїдите майже в будь-яке село навколо луцька і попитайте в місцевих хто що продає - ви здивуєтесь як цінам, так і асортименту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нащо флуд розводити? хіба не знаєте як в нас продають?

- Коля привіт це Вася, в мене тут ділянка є мож найдеш покупця? 10 тисяч хочу

- Петя привіт, тут Вася посить земельку продать не поможеш? 18 тис, халява!

- Іван здаров, тут Петя пропонує заробити. є діляночка 25 кусків як льоду.

- .... 38 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

токо вчера в Струмовке был. Участки 100-200 м от трассы по 10 штук за 12 соток. Электрификация и газ присутствуют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

токо вчера в Струмовке был. Участки 100-200 м от трассы по 10 штук за 12 соток. Электрификация и газ присутствуют.

я брехло но ты брехлоооо (с) :) да ну, не может такого быть, контакты есть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і я про те ж. треба виходити на першопродавця. не так давно прикупив кусочок з перших рук, вийшло взагалі з оформленням в межах 600 у.о. за сотку... ясно продавати буду дорожче але в межах тої ж 1000 за сотку. а тут просто так, в підгайцях 4 тищі за сотку :) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
так і я про те ж. треба виходити на першопродавця. не так давно прикупив кусочок з перших рук, вийшло взагалі з оформленням в межах 600 у.о. за сотку... ясно продавати буду дорожче але в межах тої ж 1000 за сотку. а тут просто так, в підгайцях 4 тищі за сотку :) ...

Баригі-с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баригі-с

правда? можливо.

але я рахую що жити на одна зарплату, нерозумно і нецікаво. ніякого криміналу, просто іноді відірвати дупу з стільця, очі з монітору, десь підсуєтитись і принести в сім"ю додаткові $$$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і я про те ж. треба виходити на першопродавця. не так давно прикупив кусочок з перших рук, вийшло взагалі з оформленням в межах 600 у.о. за сотку... ясно продавати буду дорожче але в межах тої ж 1000 за сотку. а тут просто так, в підгайцях 4 тищі за сотку ;) ...

Где находится участок? Сколько соток? Коммуникации? Цена?

Если не можешь написать здесь, чиркни пару слов в личку, plz.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где находится участок? Сколько соток? Коммуникации? Цена?

ви не з органів? :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

токо вчера в Струмовке был. Участки 100-200 м от трассы по 10 штук за 12 соток. Электрификация и газ присутствуют.

я брехло но ты брехлоооо (с) :0005: да ну, не может такого быть, контакты есть?

вообще у меня кум там живет, провел первым газ и электричество, теперь раздает... а шо, раз такая жара, может просуетиться? 38000-10000=28000.... *задумчиво* куплю пежо 307е...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю народ де ви інфу черпаєте, але... Вчора спеціально перетелефонував кільком знайомим, що займаються землею і от такі розцінки:

Струмівка: 2000-4000 дол.

Прилуцьке, Жабка: 1500 - 2000

Сапогів: 1300 - 1500

Ківерці : фактично луцькі ціни :)))

Маяки, Милуші: 1500-3000

І ще одне, пані та панове, є таке поняття як державний акт на землю, який визначає її призначення: с/г призначення(300-800дол. навіть у Струмівці :) та земля під будівництво та зведення господарських споруд (саме вона цінується дорого).

Ось так загалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю народ де ви інфу черпаєте, але... Вчора спеціально перетелефонував кільком знайомим, що займаються

Займается это типа продает, ну вот все как и выше писалось, а цена у бабульки другая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon - якщо не подобається ціна. то їдь шукай дешевше в бабусь!

цілий місяць їздив по селах - шукав ділянку! цени нереальні. Так що якщо щось знайдеш - пиши в приват!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon - якщо не подобається ціна. то їдь шукай дешевше в бабусь!

цілий місяць їздив по селах - шукав ділянку! цени нереальні. Так що якщо щось знайдеш - пиши в приват!

О, а ты откуда взялся в этом топике :)

Я скажу, нифига ты не ездил и не шукал целый месяц, а если типа и шукал то плохо, садись 3 :) Ты же перечитай топик что я писал, цены то нереальные на продажу, да кто их покупает то по таким ценам, панимаш мысль. Я себе то уже нашел, все в процессе остается еще найти родителям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

difoto:вообще у меня кум там живет, провел первым газ и электричество, теперь раздает.

На букву Л. прізвище в нього?

Якщо так, то газ не роздає а продає ( і досить не дешево), а з електрикою там проблеми.

Всі хто там приєднаний до електромереж, вісять на с. Підгайці.Напруги нехватає.А щоб КТП нове ставити , потрібно два кабелі виносити.Інакше тех.умови не видають.отак і живемо.

Я там будуюсь , то знаю. Сусід здається там ділянку продає, 25 чи 30 тис. у.о. з картошкою зразу посаженою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...