Перейти до змісту

Як вберегти електросамокат від злодіїв?


Рекомендовані повідомлення

Як вберегти електросамокат від злодіїв?

Дитина (14+) хоче електросамокат, звісно - десь виникне ситуація ,що залишить без нагляду, як вберегти від злодіїв самокат?

GPS трекери ("жучки") - ніби не можна купувати простим людям, що можна придумати?

В кого є досвід, або - думки на цю тему - поділіться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Bliksss сказано:

Як вберегти електросамокат від злодіїв?

Дитина (14+) хоче електросамокат, звісно - десь виникне ситуація ,що залишить без нагляду, як вберегти від злодіїв самокат?

GPS трекери ("жучки") - ніби не можна купувати простим людям, що можна придумати?

В кого є досвід, або - думки на цю тему - поділіться ;)

чому не можна, такий продадуть?

https://www.aliexpress.com/item/1005004934198457.html?spm=a2g0o.cart.0.0.214838dafrfyQB&mp=1

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Bliksss є ще gps трекери для домашніх тварин 

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, alexvvv сказано:

чому не можна, такий продадуть?

продати - продадуть, але, нібито всякі "жучки" і т.п. Все - що може бути віднесено ко категорії засобів негласного зйому інформації - під забороною...ще до війни.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Fahrenheit сказано:

AirTag?

а толку? 20 метрів... я хочу, щоб якщо вкрадуть на 33-му ,а засвітиться на ДПЗ - приїхати і вломити.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Oli сказано:

Це зовсім різне.

ну правильно, якщо GPS трекер туристичний - це одне, а якщо у вигляді плати 2*2 см. - це вже зовсім інше, функцію ж однакову виконують?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Bliksss сказано:

продати - продадуть, але, нібито всякі "жучки" і т.п. Все - що може бути віднесено ко категорії засобів негласного зйому інформації - під забороною...ще до війни.

вони на олх також є

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, alexvvv сказано:

вони на олх також є

дякую, таки є, навіть - є з чого вибрати.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навряд чи таке відноситься до засобів негласного збору інформації.

Ті ж самі дитячі годиннико-телефони вміють показувати місцезнаходження, обладнані камерою, вміють робити дзвіннки і фото без індикації - щоб батьки могли почути і побачити що робиться біля дитини - як на мене це значно серйозніше ніж тупо gps

знову ж таки квадрокоптери (коли тим іще бавився) обладнували додатковими gps трекерами з пищалками - щоб можна було знайти у випадку втрати

Знайомий, купуючи нове авто на фірму стикнувся з вимогою страхової встановити їхній gps трекер розміром з сірникову коробку, без додаткового живлення, який два рази на добу виходить в ефір і скидає координати (щоб всякими сканерами частот не можна було знайти)

так що gps трекер не є зараз чимось надзвичайним

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, vampirich сказано:

Ті ж самі дитячі годиннико-телефони вміють показувати місцезнаходження, обладнані камерою, вміють робити дзвіннки і фото без індикації - щоб батьки могли почути і побачити що робиться біля дитини - як на мене це значно серйозніше ніж тупо gps

це зовсім різні речі, ти ж годинник - непомітно не одягнеш на руку іншій людині?

мова про трекери у вигляді мініатюрних плат (як 5 копійок розміром).

Я в принципі і думав, старий дитячий годинник використати, але - його швидко вичислити, не сканером частот (дорого і довго), а - індикатором поля (GSM/GPS і т.п.)

 

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

його швидко вичислити, не сканером частот (дорого і довго), а - індикатором поля (GSM/GPS і т.п.)

ого ти вже оперуєш такими інструментами як професійний крадій 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, alexvvv сказано:

ого ти вже оперуєш такими інструментами як професійний крадій 

я ці інструменти - вже 25 років тому тримав в руках і знав як використовувати. Випадково сталось, працював в Києві, їздив на виставку і попав на тренінг по захисту інформації від самої "крутої" фірми (на той час) ;) 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

це зовсім різні речі, ти ж годинник - непомітно не одагнеш на руку іншій людині?

мова про трекери у вигляді мініатюрних плат (як 5 копійок розміром).

Я в принципі і думав, старий дитячий годинник використати, але - його швидко вичислити, не сканером частот (дорого і довго), а - індикатором поля (GSM/GPS і т.п.)

 

 

так по поясненню засобів негласного отримання інформації ключовим є не розмір, а маскування під щось інше. типу ручка з вбудованою камерою, чи окуляри.

А gps трекер ні під що не маскується. і ти ж не підкладаєш його комусь, ти обладнуєш власне майно, то сам за собою ти стежити не будеш :)

а про вичислення - оці всі трекери і т д все одно це захист від умовних місцевих нариків чи гопоти. Ті не будуть сканерами частот і т д бавитися. А якщо припустити що у потенційного викрадача є спецобладнання для виявлення отакого всього - то краще і не витрачатися на додатковий захист, все одно відключать :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Bliksss сказано:

- індикатором поля (GSM/GPS і т.п.)

я не в темі - а такі гаджети щось покажуть коли пристрій вимкнутий зовсім? тобто якщо умовний смартфон виключений - воно його знайде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, vampirich сказано:

так по поясненню засобів негласного отримання інформації ключовим є не розмір, а маскування під щось інше. типу ручка з вбудованою камерою, чи окуляри.

правильно, але - там і придбання не дозволяється (наскільки мені відомо), чи хочеться потім в СБУ доказувати, що не з метою стеження за військом купував трекер?

 

24 хвилин тому, vampirich сказано:

А якщо припустити що у потенційного викрадача є спецобладнання для виявлення отакого всього

детектор - поля коштує, пару тисяч гривень. Є ж "люди", які крадуть тільки велосипеди, так само і з самокатами - мабуть є.

24 хвилин тому, vampirich сказано:

то краще і не витрачатися на додатковий захист, все одно відключать

ну чому, якраз таки якщо автономність - тиждень/два, тобто не постійно "фонить", а 2-3 рази на день маячить у визначений час, то шанси знайти вкрадену річ - зростають. Глушилка - не буде безперервно годинами працювати ;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vampirich сказано:

я не в темі - а такі гаджети щось покажуть коли пристрій вимкнутий зовсім? тобто якщо умовний смартфон виключений - воно його знайде?

конкретно такі - не для цього, але, є інший - покаже все де є батарейка, чи конденсатор, чи "котушка", покуй - увімкнений чи ні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та навіть готовий автомобільний трекер візьми постав і все.

До чого тут збір інформації, жучки та ін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Oli сказано:

Та навіть готовий автомобільний трекер візьми постав і все.

великий. якщо його буде помітно - то толку з нього?

я ж просто - прошу поради. бажано в тих - хто таке вже робив.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, alexvvv сказано:

а самокат буде залишатись на замку?

так, але - хочу підстрахуватись, знаєш як з дітьми буває, залишить на кілька хвилин без нагляду, або дасть "комусь покататись"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Bliksss сказано:

великий. якщо його буде помітно - то толку з нього?

я ж просто - прошу поради. бажано в тих - хто таке вже робив.

Колись дивився про трекер для велосипеда, який вкручується в кермо, або під сидіння. може щось таке є і для самокатів. Як варіант поцікавитись, як працює трекінг в платних самокатах по місту

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Dima4s сказал:

Колись дивився про трекер для велосипеда, який вкручується в кермо, або під сидіння. може щось таке є і для самокатів. Як варіант поцікавитись, як працює трекінг в платних самокатах по місту

В ровері не було живленя, а тут безліміт відносно споживання.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...