Перейти до змісту

Як вберегти електросамокат від злодіїв?


Рекомендовані повідомлення

On 2/28/2023 at 11:54 AM, Bliksss said:

Як вберегти електросамокат від злодіїв?

 

бери зложувальний,
склав і взяв з собою

публічні простори дружні до самокатів,
в Сільпі нічого не кажуть навіть коли водиш по залу

Мішки мають "захист", без розлока  не дасть їхати (буде двигуном гальмувати) і буде пищати

 

але найголовніше то планування - не їхати самокатом в ті місця де нема де безпечно "припаркуватися"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

бери зложувальний,
склав і взяв з собою

так то не собі, дитині (підлітку), зложувальний, але - я про всяк випадок, якщо таки "залишить на хвилинку без нагляду".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

Мішки мають "захист", без розлока  не дасть їхати (буде двигуном гальмувати) і буде пищати

самокат - вкинуть у багажник і все, тому - якраз трекер цікавить...не факт що допоможе, але і не факт, що злодіям вдасться знайти трекер, якщо гарно сховати.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Bliksss сказал:

самокат - вкинуть у багажник і все, тому - якраз трекер цікавить...не факт що допоможе, але і не факт, що злодіям вдасться знайти трекер, якщо гарно сховати.

Його і шукати ніхто не буде, якщо не буде електронних блокіровок в ньому. Якщо серійні крадії, то вони будуть знати, як відключати рідні засоби безпеки цієї моделі, а не шукати інші.

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Bliksss said:

так то не собі, дитині (підлітку), зложувальний, але - я про всяк випадок, якщо таки "залишить на хвилинку без нагляду".

я вел навіть пристебнутий не залишаю без нагляду

 

але трекер то класно,
і в мішках в середині місця вагон

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, romanc сказано:

Його і шукати ніхто не буде, якщо не буде електронних блокіровок в ньому. Якщо серійні крадії, то вони будуть знати, як відключати рідні засоби безпеки цієї моделі.

а хто каже про рідні/стандартні засоби безпеки? вже 10 раз пишу про це... крім того, я щось не бачив електросамокатів з трекером - в ціновому діапазоні 15-20-25К.

Поки, думаю купити трекер 2*3см, з автономністю 7+ днів, і десь заховати його в самокаті.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romanc та пофіг на ті рідні блокування, вони лише рятують якщо злодій хоче їхати на краденому своїм ходом підчас крадіжки.  Якщо вкинуть в багажник то це не спрацює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Bliksss сказано:

а хто каже про рідні/стандартні засоби безпеки? вже 10 раз пишу про це... крім того, я щось не бачив електросамокатів з трекером - в ціновому діапазоні 15-20-25К.

Поки, думаю купити трекер 2*3см, з автономністю 7+ днів, і десь заховати його в самокаті.

а можна лінк чи модель? бо ті моделі з мініатюрних що я заради цікавості нагуглив то по відгуках там мабуть не gps a lbs - і відповідно точність ніяка

Змінено користувачем vampirich
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vampirich сказано:

а можна лінк чи модель? бо ті моделі з мініатюрних що я заради цікавості нагуглив то по відгуках там мабуть не gps a lbs - і відповідно точність ніяка

GF-22 має

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, alexvvv сказано:

@Bliksss сигналізацію будеш ставити? 

не сигналізацію, а саме трекер. Не думав що такий великий вибір.

 

7 хвилин тому, vampirich сказано:

а можна лінк чи модель? бо ті моделі з мініатюрних що я заради цікавості нагуглив то по відгуках там мабуть не gps a lbs - і відповідно точність ніяка

я ще не визначився щодо конкретної моделі, а тему для того і створив, думав - хтось вже з таким "бавився" ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Bliksss я собі шукав на кота, то поки приглядався до GF-22, воно ніби працює без інтернету , просто через sms скидає поточні координати отримані із супутника.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене десь валяється таких пару штук

https://vesh.ua/benifone/

хто зможе настроїти подарую один :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 28.02.2023 at 11:54, Bliksss сказано:

Як вберегти електросамокат від злодіїв?

Дитина (14+) хоче електросамокат, звісно - десь виникне ситуація ,що залишить без нагляду, як вберегти від злодіїв самокат?

GPS трекери ("жучки") - ніби не можна купувати простим людям, що можна придумати?

В кого є досвід, або - думки на цю тему - поділіться ;)

 

Як варіант готове рішення 

 

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/gps-treker-dlya-elektrosamokata-ta-monokolesa-vesta-01bsq-IDM8uR2.html

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.03.2023 at 13:55, Oli сказано:

Як варіант готове рішення 

дякую, мож - те що треба.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.03.2023 at 12:50, MACCEN сказано:

в мене десь валяється таких пару штук

https://vesh.ua/benifone/

хто зможе настроїти подарую один :)

давай, налаштую. колись юзав такі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...