Перейти до змісту

Заміна сенсора в телефоні


S30

Рекомендовані повідомлення

Питання. В якому сервісі в Луцьку якісно можна замінити сенсор в Xiaomi Mi A2 Lite?

Дякую.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан, без образ, але не можеш написати по темі, краще промовч. Непотрібно таких "грунтовних і інформативних" відповідей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 01.02.2023 в 10:38, S30 сказал:

Нокіан, без образ, але не можеш написати по темі, краще промовч. Непотрібно таких "грунтовних і інформативних" відповідей.

@Nokian написав якраз по темі.

Заміна сенсору це не складна процедура.

Питання скільки Ви готові віддати за якість того модуля.

700грн чи 3200

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, pasha1207 сказано:

@Nokian написав якраз по темі.

Заміна сенсору це не складна процедура.

Питання скільки Ви готові віддати за якість того модуля.

700грн чи 3200

 

 

Я наприклад жодного сервісу в Луцьку незнаю... Точніше його і небуло напевно в нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суб'єктивна думка по кількох сервісах складена на власному досвіді:

Нікола сервіс - непогано, недорого

РемСервіс - якісно, дорого

РобимГуд - щось спаскудились

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, vampirich сказано:

суб'єктивна думка по кількох сервісах складена на власному досвіді:

Нікола сервіс - непогано, недорого

РемСервіс - якісно, дорого

РобимГуд - щось спаскудились

 

Вони займаються переклейкою сенсорів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку був один сервіс який тим займався. Бо в колеги почав розслоюватися дисплейний модуль, і він найшов хто робить таке, але так і не звернувся, бо самовилікувалось. Завтра спробую спитати, якщо згадає. Бо то пару років тому було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз пішов такий кіпіш, всталю і я своїх 5 копійок, може буде комусь користна інфа.

Побив свій  Huawei p 20pro екран і задню кришку, вирішив сам замінити - там дійсно дуже складного нічого не було. Лезо, пластикова картка, стоматологічна лопатка, шприц зі спіртом + дві руки і якась година + роботи.

А ось з екраном і кришкою  щось пішло не зовсім по плану. Оригінальний екран на алі був 4000+ гривень (без кришки), я за 2000+ взяв аналог (разом з кришкою), знав на що йшов, бо основна задача була - витягнути дані з телефону.

Як результат - отримав деталі з іншими розмірами (мм туди, мм сюди і отвори гуляли трохи), хоча візуально 1в1.

Якби якістно майстер не працював, але несумістні речі зєднати без нюансів не вдастся, гадаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.02.2023 at 10:38, S30 сказано:

Нокіан, без образ, але не можеш написати по темі, краще промовч. Непотрібно таких "грунтовних і інформативних" відповідей.

На цю модель легко і швидко поміняють модуль В ЛЮБОМУ  ,,сервісі,, .

В ремонтах,якщо не брати маргінальні варіанти, якість ремонту на 90 відсотків залежить від якості запчастини..

А щоб не поставили дешеву по ціні дорогої- то треба наводити особистий контакт з майстром.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Серега89 сказано:

А ось з екраном

 

Так ми про сенсор що наклеєний на екран.

 

 

3 хвилин тому, Nokian сказано:

поміняють модуль

Мова про сенсор, він же тачскрін

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра взнаю ціну вже готового переклеєного модуля.

Це як з реставрацією автозапчастин,щоб не чекати ,ставлять вже готову, відреставровану.

Можна і свого чекати два дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Oli сказал:

Вони займаються переклейкою сенсорів?

В ПК доктор був майстер який переклеював тачскрін на модулі, роботою був задоволений. Ніяких слідів роботи не було видно. 

 

Кому цікаво, запитуйте в них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати окрему схожу тему...

Є хтось на борді, хто замінить дисплей і задню кришку на Xiaomi Redmi Note 8 Pro?

Дисплей і кришка є.

Цікавить ціна роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Серега89 сказано:

Оригінальний екран на алі був 4000+ гривень (без кришки), я за 2000+ взяв аналог (разом з кришкою), знав на що йшов, бо основна задача була - витягнути дані з телефону.

Як результат - отримав деталі з іншими розмірами (мм туди, мм сюди і отвори гуляли трохи), хоча візуально 1в1.

Брав два рази дисплеї на Алі. Керувався принципами: найдешевше, але з хорошими відгуками.

Перший раз для синового Pixel 2. Заплатив $27. Міняв сам. Там просто. Все стало чудово. Різниці зі стоковим не помітив.

Другий раз брав для колеги під Xiaomi Mi Note 10. Теж в районі $30. Йому міняв майстер. Все теж стало чудово, різниці не було. Правда через декілька днів знайомий його знову побив (ох вже ті водопади).

Ось такий мій досвід. Можливо, мені щастило. Хз.

Ну і третій дисплей зараз ще в дорозі. Для знайомого Xiaomi Redmi Note 8 Pro (згадано в пості вище). $12,74 без промокодів та купонів. Відгуків - 28, рейтинг - 5.0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, vampirich сказано:

суб'єктивна думка по кількох сервісах складена на власному досвіді:

Нікола сервіс - непогано, недорого

РемСервіс - якісно, дорого

РобимГуд - щось спаскудились

Мій досвід.

Нікола сервіс - жахливо!

Тупо намахали мого сусіда-пенсіонера. 70-літній чоловік приніс їм монітор-телевізор LG, який перестав показувати ефір через кабель. Промурижили його декілька тижнів, взяли 300 грн., а ТВ як не показував, так і не показує ефірку. Дзвоню їм я, коли в розмові до суті, то кинули слухавку і більше в той день не відповідали. Довелося піти з сусідом до них і розказати "по чому в Одесі руберойд". (Сусід інтелігентний, неконфліктний.) Пробували там ще огризатися. Гроші довелося вибивати мало не в прямому сенсі.

Потім одразу завезли монітор-телевізор в Ампер. Поремонтували за 1 день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MaestroA сказано:

Щоб не створювати окрему схожу тему...

Є хтось на борді, хто замінить дисплей і задню кришку на Xiaomi Redmi Note 8 Pro?

Дисплей і кришка є.

Цікавить ціна роботи.

 

Через дорогу запитай, як йти в Торбу, з правої сторони. Толковий майстер, буває сидить до 21:00

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, кажи не кажи 

90 відсотків залежить від якості деталі,а не від майстра.

Від майстра найбільше залежить,щоб він був на роботі до 21 години ,і без вихідних)..

Ціна роботи до речі теж залежить від якості /ціни деталі.

Ясне діло, в яку сторону пропорція 

То що ви хочете виграти?

Змінено користувачем Nokian
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...