Перейти до змісту

Де купити генератор


Рекомендовані повідомлення

Товариш ніби десь зараз чекає привоз на 5 Кв генератори, можу запитати скільки має вільних на продаж. Бо казав що вже вроді як багато замовлено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, SergLutsk сказал:

Товариш ніби десь зараз чекає привоз на 5 Кв генератори, можу запитати скільки має вільних на продаж. Бо казав що вже вроді як багато замовлено.

Запитай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, case_l сказал:

щоб не вийшло з генераторами як з масками свого часу

На генератори попит буде ще довго, тому що війна ще не закінчилася.

 

Тільки нажаль ті, хто при владі забувають про людей, який дурень взагалі на такі речі вигадав мито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, MACCEN сказано:

Тільки нажаль ті, хто при владі забувають про людей, який дурень взагалі на такі речі вигадав мито.

навіть - коли відмінять мито, думаєш генератори в магазинах/на ринках стануть дешевшими? аж ні разу, просто баригі - будуть мати більший гешефт ;)

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було б добре, якби влада націнку контролювала , щоб бариги-мародери не нахабніли 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, case_l сказано:

було б добре, якби влада націнку контролювала , щоб бариги-мародери не нахабніли 

було б добре, але - так не можна, в нас же - ринкова економіка )) хіба, якщо генератори внесуть в список товарів - ціни на які - регулюються державою.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

було б добре, але - так не можна, в нас же - ринкова економіка )) хіба, якщо генератори внесуть в список товарів - ціни на які - регулюються державою.

у час війни це можливо, тим більше що вже було таке на продукти:

Цитувати

Кабінет міністрів розширив список «соціальних» продуктів харчування з обмеженою максимальною 10-відсотковою націнкою при роздрібній торгівлі. Фіксація націнки впроваджується до кінця карантину

https://forbes.ua/news/kabmin-zaprovadiv-regulyuvannya-tsin-na-nizku-sotsialnikh-produktiv-12012022-3186

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, case_l сказано:

у час війни це можливо, тим більше що вже було таке на продукти:

я знаю що можна, але - знаю що чимало бажаючих заробити на цьому, тому - "палки в колеса" будуть пхати дуже активно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.11.2022 at 19:18, zverexe сказано:

Запитай

Ще не розтаможились, десь на днях скажу що там є і за скіко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.11.2022 в 12:21, SergLutsk сказал:

Товариш ніби десь зараз чекає привоз на 5 Кв генератори, можу запитати скільки має вільних на продаж. Бо казав що вже вроді як багато замовлено.

А Ваш товариш не возить часом інверторні генератори потужністю 1,2 кВт? Я би купив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, risenseven сказано:

А Ваш товариш не возить часом інверторні генератори потужністю 1,2 кВт? Я би купив.

Ні, таких немає і не планується. 

Були на 5 квт, але їх швидко розібрали свої. Він не якийсь там оптовик і не епіцентр, там їх було штук 6 всього. Це не основний вид діяльності, а так, підкинулось в нагрузку до іншого товару.

Зараз застрягла на таможні нова партія якихось австрійских на 3,5 квт. Хоч в новинах і розказують про безмитне ввезення генераторів, а на практиці там купа нюансів, вимог і палок в колеса.

Змінено користувачем SergLutsk
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...