Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Можливо хтось купляв кондиціонер та може порадити де в Луцьку можна купити кондиціонер з встановленням не за всі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Liontiger сказано:

Доброго дня!

Можливо хтось купляв кондиціонер та може порадити де в Луцьку можна купити кондиціонер з встановленням не за всі гроші.

Привіт, я нещодавно ставив. Брав у них

На сайті вказують ціну за кондиціонер з установкою, але до цієї суми ще треба доплюсовувати як вони називають "розхідних матеріалів" (мідні трубки, що не входять в комплект кондиціонера чомусь, силові кабелі і т.д.), це ще плюс ~2к.

Тобто дивлячись на який за ціною замахнешся кондиціонер, можна в 17к вкластись, або і на 25к влетіти, якщо трохи кращого вибрати.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли тобі озвучують "з установкою" а по факту установка дорожча на 2тис. то це розвод.
при цьому на сайті в них ніде не пише, що в установку не входять трубки і кабелі. Шарашкіна контора яку б я обходив стороною.
 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.09.2022 at 12:40, Dima4s сказано:

коли тобі озвучують "з установкою" а по факту установка дорожча на 2тис. то це розвод.
при цьому на сайті в них ніде не пише, що в установку не входять трубки і кабелі. Шарашкіна контора яку б я обходив стороною.
 

Ну я як би просто навів приклад і свій досвід, а не рекламував їх чи рекомендував. Тоді скоріше питання до виробника кондиціонерів, а не до монтажників, чому вони не комплектують своє обладнання всім необхідним для установки і роботи. Я не знаю, можливо до інших марок кондиціонерів і не так, але той що я брав то так.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.09.2022 в 15:35, SergLutsk сказал:

Ну я як би просто навів приклад і свій досвід, а не рекламував їх чи рекомендував. Тоді скоріше питання до виробника кондиціонерів, а не до монтажників, чому вони не комплектують своє обладнання всім необхідним для установки і роботи. Я не знаю, можливо до інших марок кондиціонерів і не так, але той що я брав то так.

Монтаж кондиціонера, процес не універсальний. Різні довжини магістралі, різні загини труби, живлення може бути до різних блоків...тому сенсу в монтажному комплекті не бачу. Є деякі виробники, зазвичай дуже бюджетненькі, які вкладають монтажний комплек....розвальцована мідяха з дуже тонкою стінокою, ізоляція, яка розсипається за рік, кабель, який пересихає на сонці...але це все рекламний хід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, kayot сказано:

Монтаж кондиціонера, процес не універсальний. Різні довжини магістралі, різні загини труби, живлення може бути до різних блоків...тому сенсу в монтажному комплекті не бачу. Є деякі виробники, зазвичай дуже бюджетненькі, які вкладають монтажний комплек....розвальцована мідяха з дуже тонкою стінокою, ізоляція, яка розсипається за рік, кабель, який пересихає на сонці...але це все рекламний хід.

Іншими словами, це нормальна практика, що до ціни кондиціонера доплюсовується вартість таких матеріалів, що не входять в початкову вартість установки ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, SergLutsk сказал:

Іншими словами, це нормальна практика, що до ціни кондиціонера доплюсовується вартість таких матеріалів, що не входять в початкову вартість установки ?

Ні, це геть неприйнятно та невірно. Ви не так мене зрозуміли !!!

Я пояснював причину, чому виробник монтажний комплект не додає до кондиціонера.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, kayot сказано:

Ні, це геть неприйнятно та невірно. Ви не так мене зрозуміли !!!

Я пояснював причину, чому виробник монтажний комплект не додає до кондиціонера.

 

Ок, зрозумів. Але водночас це не відміняє того факту, що плануючи ставити собі кондиціонер, ти мусиш врахувати і те, що до його вартості доведеться ще доплюсувати певну суму на той монтажний комплект. Просто, імовірно, одні контори це роблять одразу включаючи ці затрати у вартість монтажу, а інші типу хитріші, щоб ціна виглядала привабливішою і конкурентнішою, то пишуть що монтаж типу безкоштовний, а потім озвучують ще і ці "+ матеріали".

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Ок, зрозумів. Але водночас це не відміняє того факту, що плануючи ставити собі кондиціонер, ти мусиш врахувати і те, що до його вартості доведеться ще доплюсувати певну суму на той монтажний комплект. Просто, імовірно, одні контори це роблять одразу включаючи ці затрати у вартість монтажу, а інші типу хитріші, щоб ціна виглядала привабливішою і конкурентнішою, то пишуть що монтаж типу безкоштовний, а потім озвучують ще і ці "+ матеріали".

Звичайний - "маркетинговий хід", колись був випадок,  вікна встановлювали - "безкоштовно", але за доставку і розхідні матеріали (монтажна піна і т.п.) - нам намалювали рахунок (дорожче ніж вікна ;) Звісно - були послані накуй). Аналогічно і з кондиціонером, поставлять - безкоштовно, а за трубки/кабелі треба платити, про це - часто "забувають" сказати, але з кондиціонером - інша справа...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну насправді мені про це сказала під час першого ж дзвінку, і орієнтовну суму озвучили. Тому ніякого нежданчика не було. Але так, на сайті відображені ціни за сам кондюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.09.2022 в 15:35, SergLutsk сказал:

 

Особисто я завжди прораховую попередню вартість монтажу. У 95-ьи відсотках, вона чи менше розрахунку чи відповідає йому.

Роблю монтаж і перераховую вартість. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Всім дякую.

Кондиціонер купив в MoYo була гарна скидка, послугу по встановленню замовляв в клімат експерт. 

Якщо немає обмежень в часі то вибір майстра по встановлення з гарними рекомендаціями в темі є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

стосовно де замовити кондиціонер, ось є фірма https://cooper-hunter.net.ua/uk/ вони вам зможуть прислати по пошті кондиціонер та допомогти з пошуком майстра в вашому місті! дуже порядна фірма, не раз вже до них зверталися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...