Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

25 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

тому машину краще (і потрібно) купувати відразу ж з переоформленням в мрео і всі питання відпадуть.

але ж мова - не про машину ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 година тому, Vikvik Mawr сказано:

тому машину краще (і потрібно) купувати відразу ж з переоформленням в мрео і всі питання відпадуть.

Коли ви останній раз переоформляли авто? Без рішал вхопити онлайн-талон на прийом через 2 тижні - вже джек-пот.

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MaestroA сказано:

Коли ви останній раз переоформляли авто? Без рішал вхопити онлайн-талон на прийом через 2 тижні - вже джек-пот.

як тільки відрилися ел.талони десь за тиждень, спокійно замовив талон. на 2-3й день було вільно і по годинах був вибір, можливо повезло, можливо терпець був нормальний, ніяких рішал не шукав....

але тема не про це тому не будемо флуд розводити.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А нагадайте хто знає, десь в Луцьку була фірма/магазин, що торгує б/в ноутбуками з Європи. Здається на Вінніченка вони були. Але щось не можу нагуглити, як то вони звуться і де знаходяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, SergLutsk сказал:

А нагадайте хто знає, десь в Луцьку була фірма/магазин, що торгує б/в ноутбуками з Європи. Здається на Вінніченка вони були. Але щось не можу нагуглити, як то вони звуться і де знаходяться.

ТехноЛайф - вулиця Винниченка, 14

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, SergLutsk сказано:

А нагадайте хто знає, десь в Луцьку була фірма/магазин, що торгує б/в ноутбуками з Європи. Здається на Вінніченка вони були. Але щось не можу нагуглити, як то вони звуться і де знаходяться.

https://technokoshyk.com.ua/

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

Щось у них зараз проблеми із сайтом, ніяк не хоче відкриватись. Спробую ще завтра.

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Screenshot_4.thumb.png.a90e7e3e407978c288c311e4744e6499.png

20 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Щось у них зараз проблеми із сайтом, ніяк не хоче відкриватись. Спробую ще завтра.

хз, не бачу проблем

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

Screenshot_4.thumb.png.a90e7e3e407978c288c311e4744e6499.png

хз, не бачу проблем

 

Вже так, вже і у мене нема проблем :)  А коли писав - тоді наглухо не працював

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочеться бути сучасним, тоді мінімальний набір:

0) SSD має бути NVMe;

1) CPU мінімум 4 ядра(не плутати з потоками), більше - краще;

2) USB версії 3.1 це мінімум;

3) 16 гігабайт оперативки DDR4 двома планками, щоб у Dual Mode працювали. 

4) Якщо проц Ryzen, то не нижче 4-го покоління, Intel - 10-те. 

 

Якщо дууже коротко. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, HWman сказано:

Якщо хочеться бути сучасним, тоді мінімальний набір:

0) SSD має бути NVMe;

1) CPU мінімум 4 ядра(не плутати з потоками), більше - краще;

2) USB версії 3.1 це мінімум;

3) 16 гігабайт оперативки DDR4 двома планками, щоб у Dual Mode працювали. 

4) Якщо проц Ryzen, то не нижче 4-го покоління, Intel - 10-те. 

 

Якщо дууже коротко. 

ти робиш антирекламу ноуту, що продаєш

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, HWman сказано:

Якщо хочеться бути сучасним, тоді мінімальний набір:

0) SSD має бути NVMe;

1) CPU мінімум 4 ядра(не плутати з потоками), більше - краще;

2) USB версії 3.1 це мінімум;

3) 16 гігабайт оперативки DDR4 двома планками, щоб у Dual Mode працювали. 

4) Якщо проц Ryzen, то не нижче 4-го покоління, Intel - 10-те. 

 

Якщо дууже коротко. 

з твоїх слів

0-Тесла - не обговорюється

1 - 300КВт не менше, краще більше

2-3 - повно-заряжена

4 - Бажано останнього покоління

 

У кожного свої потреби.

Все, що ти описав - це дуже бажані параметри ноута, які не всім по кишені.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.07.2022 at 23:37, MaestroA сказано:

 

@SergLutsk, в Алло в Порт-Сіті стоїть на стенді Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6 (OLED). Раджу піти пощупати.

Вчора нарешті я таки дійшов туди і "пощупав" його. Точніше в Алло не було  його, але при самому вході в Порт-сіті є магазин Xiaomi, от там був. Ну так, екран звісно виглядає клас ! Особливо в  порівнянні з сусідніми звичайними IPS, то звісно одразу кидається у вічі відмінність зображення. Та й взагалі девайс приємний, не посперечаєшся. Але ! Обставини і вимоги дещо змінились. По-перше, орієнтовний цінник змушений знижувати десь до 30к, а по-друге, як казав Женя, тепер в умовах задачі ще й стоїть якась певна ігрова придатність девайса, що явно не спрощує задачу :0017:

Так що тут певно лише один вихід - дивитись в сторону б/в і тут вже не до супер/пупер екранів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.10.2022 at 20:40, Zheny@ сказано:

У кожного свої потреби.

Все, що ти описав - це дуже бажані параметри ноута, які не всім по кишені

Ну, але ж прагнути ніхто не заважає? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.07.2022 at 18:05, SergLutsk сказано:

... Бюджет - до 1к$

Та й бюджет запросто дозволить 5й райзен 5500 чи I5 11-го покоління

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://rozetka.com.ua/ua/hp-1y9h1av-itm2/p351627690/

 

Звісно я скептично відношусь до того, коли СО ноута дує собі в екран, але кілька машин тестив - ніби не сильно гарячий. 

 

Тай турбобуст у вінді можна вимкнути, бо 5600 трохи гріється, якщо розкочегарити на повну, але чи автор буде ганяти свою машину на 6ти ядрах на всю? 

 

Якщо не гратись в ігри, то певно більшість задач перекриваються 

Змінено користувачем HWman
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, HWman сказано:

Якщо не гратись в ігри

А ця вбудована амд графікс ніфіга не потягне ? По всіх інших характеристиках так, цілком влаштовує модель, але от існує ще й непосильна задача щоб тягнув сучасні ігри хоча б на середніх ... :(

  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, SergLutsk сказано:

А ця вбудована амд графікс ніфіга не потягне ? По всіх інших характеристиках так, цілком влаштовує модель, але от існує ще й непосильна задача щоб тягнув сучасні ігри хоча б на середніх ... :(

сучасні на середніх потягне щось типу 1660-3050-3060 мобільна
встройкі тягнуть в кращому випадку на мінімумі в  норм розширенні. часто треба ще і розширення скидати до 720р

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dima4s @HWman  а можете глянути що зараз є на олх по Луцьку варте уваги ? Бо є, наприклад, такі девайси з відносно свіжим і трохи ігровим залізом за 22к, такий чи такий вже 28к (хоча ніби й не скажеш щоб там помітним був приріст потужності),  і є такі чи такі взагалі за 34-35к. 

То я до чого веду, як би то мені порадили оту "мінімальну золоту середину" в ціні, коли подальше збільшення вартості покупки не дасть особливого приросту потужності ? Ну тобто, грубо кажучи, якщо девайс за 22к дасть умовних 100 одиниць потужності/продуктивності, а девайс за 32к дасть 110 одииниць потужності, то воно явно недоцільно і неефективно переплачувати 10к за тих примарних 10% приросту потужності, згідні ? От би хто порадив саме отакий апарат, де за свою ціну потужність буде максимально окупна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, SergLutsk сказал:

@Dima4s @HWman  а можете глянути що зараз є на олх по Луцьку варте уваги ? Бо є, наприклад, такі девайси з відносно свіжим і трохи ігровим залізом за 22к, такий чи такий вже 28к (хоча ніби й не скажеш щоб там помітним був приріст потужності),  і є такі чи такі взагалі за 34-35к. 

То я до чого веду, як би то мені порадили оту "мінімальну золоту середину" в ціні, коли подальше збільшення вартості покупки не дасть особливого приросту потужності ? Ну тобто, грубо кажучи, якщо девайс за 22к дасть умовних 100 одиниць потужності/продуктивності, а девайс за 32к дасть 110 одииниць потужності, то воно явно недоцільно і неефективно переплачувати 10к за тих примарних 10% приросту потужності, згідні ? От би хто порадив саме отакий апарат, де за свою ціну потужність буде максимально окупна.

Стандартна проблема, чим більше вибираєш, вивчаєш, запарюєшся, тим більше влазиш в дєбрі. 
Якщо для ігор то тільки з дискреткою, всі наведені вище варіанти хороші. Різниця між 1660 і 3060 явно не 10 умовних одиниць) якщо 1660 це умовно 100, то 3060 умовно 200, плюс rtx а це ще +50)
Крч, якщо я гроші брати 3тисячну серію, якщо ні, то щось простіше. Імхо на проц дивитись в останню чергу, вони всі плюс мінус нормальні( звісно якщо берем більш сучасні і не самі бюджетні) Єдине що я б таки не радив амд з їх райзенами і тд, не дарма доля ринку їх в процентів 20-25. З бу, дивитись чи є ще гарантія( на 3тисячну має бути, свіжі відносно), ну і по класиці, чи не ремонтувались, і тд. Удачі)

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Стандартна проблема, чим більше вибираєш, вивчаєш, запарюєшся, тим більше влазиш в дєбрі. 
Якщо для ігор то тільки з дискреткою, всі наведені вище варіанти хороші. Різниця між 1660 і 3060 явно не 10 умовних одиниць) якщо 1660 це умовно 100, то 3060 умовно 200, плюс rtx а це ще +50)
Крч, якщо я гроші брати 3тисячну серію, якщо ні, то щось простіше. Імхо на проц дивитись в останню чергу, вони всі плюс мінус нормальні( звісно якщо берем більш сучасні і не самі бюджетні) Єдине що я б таки не радив амд з їх райзенами і тд, не дарма доля ринку їх в процентів 20-25. З бу, дивитись чи є ще гарантія( на 3тисячну має бути, свіжі відносно), ну і по класиці, чи не ремонтувались, і тд. Удачі)

Якщо чесно, то мене певно жаба задавить віддавати за б/в апарат 30+ тис. Ризики присутні, ціна висока, гарантії такі собі... ну вобщем стрьомно :glare:  А якщо би скажімо було максимум на кармані 24к, то якого б ти обрав би +/- ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SergLutsk сказал:

Якщо чесно, то мене певно жаба задавить віддавати за б/в апарат 30+ тис. Ризики присутні, ціна висока, гарантії такі собі... ну вобщем стрьомно :glare:  А якщо би скажімо було максимум на кармані 24к, то якого б ти обрав би +/- ?

Xbox series X)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, romanc сказано:

Xbox series X)))

Для гумористів є спеціальний розділ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, SergLutsk сказано:

А ця вбудована амд графікс ніфіга не потягне ? По всіх інших характеристиках так, цілком влаштовує модель, але от існує ще й непосильна задача щоб тягнув сучасні ігри хоча б на середніх ... :(

Сучасні на низьких лише, і то при розширенні в 720р. Можливо для ігор краще комп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...