Перейти до змісту

Війна в Грузії


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Хлопаки будьте обережні бо я знаю вулицю на якій проживає семеро рассєян, тому в любий момент вона може відділитись від Луцька, і ввійти в склад Пєдєрації.

А нє пора лі тут нєкоторим в баню, сдался ти нам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 781
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Хлопаки будьте обережні бо я знаю вулицю на якій проживає семеро рассєян, тому в любий момент вона може відділитись від Луцька, і ввійти в склад Пєдєрації.

А нє пора лі тут нєкоторим в баню, сдался ти нам...

можно, как вариант, поискать оружие массового поражения.

лично тебе что больше нравится?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно, как вариант, поискать оружие массового поражения.

А можна увійти з "миротворчою місією"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ. Всі кидаються цитатами з новин, переказують те що чули і бачили... А що чули й бачили? Те що нам дають. Кожна країна через ЗМІ подає інформацію як їй вигідно, щоб вплинути на громадську думку. З ймовірністю 99% що в Росії що в нас що в Грузії інформація що дається населенню перекручена, як треба комусь зацікавленому у тому.

І ще. НЕ Грузія винна у конфлікті, і НЕ Росія винна у конфлікті. А влада цих країн. Причому обох. Й гинуть прості люди через те що купка пі...расів зверху щось не поділили.

Піс, лав, рок-н-рол!

З.І. "знову, курва, радіо, телебачення, курва, преса.

Влада собі як влада, суцільні, курва, бандити..." (с) Мертвий Півень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось (місяць назад) я слухав промову міністра зак. справ. Росії де він розповідав про задачі нової влади (як вибрали Медведька, ой Медведева). Так ось він розповідав що основним напрямом зовнішньої політики Росії це буде підняття іміджу Росії у світовому співтоваристві, "создания лица Росии как дружественного, культурного, тоесть поднять авторитет Росии как хорошей страни". "Вобшем" цим вони і займаються.

Моє бачення просте ніхто не вправі нападати на суверенну державу. А грузія це відповідь Росії на те як порвали Сербію, це відповідь Росії на питання хто є правонаступником СССР, це відповідь Росії - хто є супердержавою. Росій мощна держава і вона просто нагадала Європі яка загралась в демократію і забула ху із ху. І поф. хто там попався першим. В Росії таких країн як Грузі дофіга, вона в кожномі селі має свій клуб. Я вам скажу одне сьогодні вирішується нові кодони впливу супердержав де Штати і Росія сказали Європі "сідеть"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus

А никто ни на кого и не нападал. Кроме саакошвилистов, разбомбивших в одну ночь один город к чертям.

Россия выполняет обычную миротворческую работу - миротворит. Очевидно, что после произошедшей агрессии против Осетии поиному смиротворить хунту мишико нельзя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автору теми треба було голосування зробити за Саа,за Пу,нейтрал.Хотя 1 і 2 пі.арасти полюбе,в них робота така.Але було б цікаво думка форумчан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автору теми треба було голосування зробити за Саа,за Пу,нейтрал.Хотя 1 і 2 пі.арасти полюбе,в них робота така.Але було б цікаво думка форумчан.

всем кто за, против и т.п.

გაუფრთხილდი შენი სამშობლო

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може відкрити хоч один сайт з доменом Грузії?

P.S. Схоже на інформаційну війну....

P.P.S. Знайшов деякі, відкрив, але багато з них все ж не відкривались...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

росія хоче взяти Тбілісі в смертельне кільце і задушити своїм "квазі миром". А це вже, "перегиб" зі сторони вальоді і медведа, бо за цим послідують нові смерті.............................
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

випадково задумався: давайте згадаємо чечню. Чеченці незалежності захотіли, а росіяни взяли і придушили ті всі повстання (не знаю як правильно це назвати, чи повстанням, чи революцією, чи просто конфліктом). і тоді все російське телебачення кричало "а... кляті чурки наших б"ють! ми їх придушуєм, а вони ще й падлюки відстрілюються...".

тепер ситуація абсолютно протилежна: тепер осетія хоче незалежності, а росіяни чомусь вже їй помагають "вай яка грузія нехороша.. не дозволяє відділитися". фігня якась получається... щось воно не в"яжеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

випадково задумався: давайте згадаємо чечню. Чеченці незалежності захотіли, а росіяни взяли і придушили ті всі повстання (не знаю як правильно це назвати, чи повстанням, чи революцією, чи просто конфліктом). і тоді все російське телебачення кричало "а... кляті чурки наших б"ють! ми їх придушуєм, а вони ще й падлюки відстрілюються...".

тепер ситуація абсолютно протилежна: тепер осетія хоче незалежності, а росіяни чомусь вже їй помагають "вай яка грузія нехороша.. не дозволяє відділитися". фігня якась получається... щось воно не в"яжеться.

Гроші!!!ДУЖЕ ВЕЛИКІ ГРОШІ!!!!! Ти навть не уявляєш які кошти прокручуются на цьому конфлікті(від верху до низу)весь телевізійний офіціоз для простих ящикових лохів, ось така проста матиматика! :0037:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку Грузія попала,З однеї сторони море з іншої вороги,вобщем ЖОРА.Пу конкретний штрих буде давити і такого не простить.І ніяке ООН,ЕВРОСОЮЗ не поможе вони тільки патякати і вміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Війна не закінчується, допоки живий хоч 1 солдат.

Боже, храни Грузію, якщо вона впаде - слідуючими будем ми. Рік-два, не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне кто-нибудь может обьяснить,почему по ТВ говорят о сотнях раненных и беженцах из Южной Осетии,а показывают в кадре надутые палатки и кушаюший народ,но раненных в кадре нет?Говорят за кадром о стертом с лица земли Цхинвали,а в кадре показывают целехонькие дома и улицы,ну максимум дом без нескоьких квартир и какие-то осколки-обломки под деревьями.Когда я смотрел кадры из Ирака,Афгана и т.п. после взрывов и бомбежек,то там четко все показывали накрытые саваном ряды убитых.Развороченные гражданские машины и автобусы.А в Осетии вижу только развороченные танки и БМП.Может я не на те ролики попадаю?Или там суперэтичные операторы,которые не снимают убитых и раненных гражданских и стертый с земли Цхинвал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, вы чего, охренели?

там люди гибнут! с чьей подачи - все равно мы хрен узнаем! (но, подозреваю, что исходя из того, что мы - кумовья по пасечнику, можем узнать совсем не то!)

акститесь! вы еще внутри нашей страны конфликт затейте...

японамать...

Facktor, ты зря минусуешь...

Я це саме намагався сказати. Якби хоча б один із двох чуасників конфлікту захотів його уникнути, то його б уникнули. І якби ми тут всі краснословно не старались вияснити хто став основним ініцатором, то все одно ні до чого не прийдемо і кожен залишиться при своїй думці. Можливо в цій темі варто було б обговорити як би україна не втянулася в конфлікт. А втянути її дуже навіть легко. Наприклад "ви не пускаєте наші військові кораблі які виконують миротворчу місію, значить ви допомагаєе грузинським бойовикам, то ловіть пару бомб шоб не розслаблялися" і т. д.

троцкист

Попробуй трошки ширше подивитися на те, що зараз відбувається в Грузії. Попробуй хочі б трошки аналізувати ту інформацію яку кожен день дивишся по тв. Ти як зазомбіруваний говориш чесслово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

випадково задумався: давайте згадаємо чечню. Чеченці незалежності захотіли, а росіяни взяли і придушили ті всі повстання (не знаю як правильно це назвати, чи повстанням, чи революцією, чи просто конфліктом). і тоді все російське телебачення кричало "а... кляті чурки наших б"ють! ми їх придушуєм, а вони ще й падлюки відстрілюються...".

тепер ситуація абсолютно протилежна: тепер осетія хоче незалежності, а росіяни чомусь вже їй помагають "вай яка грузія нехороша.. не дозволяє відділитися". фігня якась получається... щось воно не в"яжеться.

Арабские наёмники не могут хотеть или нехотеть независимости Чечни. Они убивали за доллары и видиоотчеты про отрубленные головы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне кто-нибудь может обьяснить,почему по ТВ говорят о сотнях раненных и беженцах из Южной Осетии,а показывают в кадре надутые палатки и кушаюший народ,но раненных в кадре нет?Говорят за кадром о стертом с лица земли Цхинвали,а в кадре показывают целехонькие дома и улицы,ну максимум дом без нескоьких квартир и какие-то осколки-обломки под деревьями.Когда я смотрел кадры из Ирака,Афгана и т.п. после взрывов и бомбежек,то там четко все показывали накрытые саваном ряды убитых.Развороченные гражданские машины и автобусы.А в Осетии вижу только развороченные танки и БМП.Может я не на те ролики попадаю?Или там суперэтичные операторы,которые не снимают убитых и раненных гражданских и стертый с земли Цхинвал?

Раненые в больничках и госпиталях, самые тяжолые - во Владикавказе. А убитых хоронят, или им 5 дней ждать пусть валяюццо на жаре пока для тебя их кто то не сфоткает? Вы не охренели ле, господа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арабские наёмники не могут хотеть или нехотеть независимости Чечни. Они убивали за доллары и видиоотчеты про отрубленные головы.

А за що по твоєму російські миротворці полізли в осетію? не за долари?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раненые в больничках и госпиталях, самые тяжолые - во Владикавказе. А убитых хоронят, или им 5 дней ждать пусть валяюццо на жаре пока для тебя их кто то не сфоткает? Вы не охренели ле, господа?

Ага, так і взяли 2000 загиблих осетинів і в одну братську могилу захоронили..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арабские наёмники не могут хотеть или нехотеть независимости Чечни. Они убивали за доллары и видиоотчеты про отрубленные головы.

А за що по твоєму російські миротворці полізли в осетію? не за долари?

В отличии от арабских наёмников и украины, у нас принято какбе в национальной валюте расчеты вести.

Раненые в больничках и госпиталях, самые тяжолые - во Владикавказе. А убитых хоронят, или им 5 дней ждать пусть валяюццо на жаре пока для тебя их кто то не сфоткает? Вы не охренели ле, господа?

Ага, так і взяли 2000 загиблих осетинів і в одну братську могилу захоронили..

так ты съезди да посмотри, в братской или в персональных, чего гадаешь то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...