Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

Тут деякий чоловік по імені Филипп Барнетт передбачив цю а може і не цю війну. Долю україни, росії, америки...

http://www.riverflow.ru/2009-2-7a.php 

стаття точно не нова, і була написана дуже давно. на webarchive можете глянути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 15,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Бачив вже фото, як в Краснодарі розбили авто з кацапською свастикою, і відео, як в Пітері відпиздили за Z. Хороша тенденція.

Змінено користувачем Black Overlord
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

Які хороші новини ти хочеш почути? Як йде війна і ллються ріки крові? Як з тільки мого випуску ( залишилося служити чоловік 15)загинуло в небі 5 чоловік. Як зі мною поруч в сусідній кімнаті сидить на ліжку  чоловік і четвертий день і ніч дивиться в точку на стіні яку бачить тільки він ? Син був курсантом хупсу на 3 курсі і був учасником оборони Харкова. Пропав безвісти. Жінка поїхала в Сталінград знайти дитину. І генерал каже таких 15 чоловік. Ці новини ти хтів почути ? В Маріуполі по нашим воїнам день і ніч вакуумними бомбами і Буратінами хуячать, а вони до останнього подиху воюють. Ці новини ? Коли призвалися в ВПС сотні пілотів,від капітана до трьох генералів, яких відновити можна за пару день і САМИМ можна закрити небо, а якась мадярщина блокує рішення ради НАТО про передачу Польщею літаків. Про ці новини? Чи про  клару целкін і її свято розказати? Йде страшна війна. Союзник в нас реальний один. Польща. Біля Британії і Куби лежать на ґрунті човни. Всі бздять атомної війни. Не постіть тих циган що воюють з кцп. Хватить того гумору, він зараз не в тренді зовсім.

 

  • Cумний 3
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

Звонив сьогодні молдаванин. Працювали разом колись. Каже весь Кишинау в українцях, всі квартири здані. Всі на машинах, всі з чоловіками ,всі бухають в кабаках щодня . Пів Одеси і пів Києва. Сказав ,що я їх сьогодні зранку на сніданку поздоровив з їхнім святом. В жінки ресторан болгарської кухні.

 

  • Cумний 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Alex S сказано:

весь Кишинау в українцях

так ці відео про те, що в молдаван уже тошнить від "слава Україні" - близько до правди? от дич

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б ті чувачкі, які повиїзжали сиділи б тиехнько, а то будуть потім постити постіки як треба насправді ЗСУ та теробороні захищати нашу країну.

І по типу там "тримайте мене семеро", ох якби ж то я був там я б всім показав як треба воювати і т.д.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

США дали "зелене світло" на передачу Україні військових літаків країнами НАТО! 

Мова йде про модифіковані радянські МІГ та Су, які є на озброєнні деяких країн НАТО.

 

Тут спірна штука виходить.

1. Де їх розміщати?

2. Чи є кому на них літати та обслуговувати.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

@MACCEN так, він зараз розповість хто буде літати, звідки і на чому. :sm110:

 

я надіюсь просто на те що дійсно є кому літати, і ще є інфраструктура жива для цього, тільки не розумію чому соплі жують ті, які можуть допомогти.

Нам кожна хвилина дорога, й боюсь того що поки те се, то вже не буде куди сідати на них. 

запам'ятайте вислів "ворог ніколи не спить"!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://news.liga.net/ua/politics/news/ukraina-uprostila-peresechenie-gosgranitsy-dlya-voditeley-ot-18-do-60-let-o-kom-rech

Сейчас начнется,, полные бусы "водителей международников" с правами В  категории.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, MACCEN сказал:

тільки не розумію чому соплі жують ті, які можуть допомогти.


тому що в них не війна. І я не вірю що нам хтось суттєво допоможе чимось. Тільки дипломати можуть сказати «ого, так не гарно робити, ми засуджуємо такі дії»

 

я просто в ахєрі що в кораблі інших країн прилетіло по ракеті, а вони навіть офіційно не сказали «так робити не можна». Просто проігнорили цю ситуацію і все

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Amor сказано:


тому що в них не війна. І я не вірю що нам хтось суттєво допоможе чимось. Тільки дипломати можуть сказати «ого, так не гарно робити, ми засуджуємо такі дії»

 

я просто в ахєрі що в кораблі інших країн прилетіло по ракеті, а вони навіть офіційно не сказали «так робити не можна». Просто проігнорили цю ситуацію і все

вони соплі жують ще з того часу як боїнг збили в 2014 році, там  90 дітей їхніх загинуло 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, jurgen007 сказал:

Виграли разом Варшавську битву, виграєм і Київську. https://ua.news/ua/video-polski-soldati-dali-vidsich-rosijskim-zagarbnikam-v-ukrayini/

друг (мав свого часу великий досвід спілкування з пшеками) каже що то не поляки на відео говорять, а наші польською. питання нахіба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

А Луцький аеродром пошкодили дуже чи можна ще злітати? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, x9teen88 сказал:

друг (мав свого часу великий досвід спілкування з пшеками) каже що то не поляки на відео говорять, а наші польською. питання нахіба?

може заробітчани вернулись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, jurgen007 сказал:

Виграли разом Варшавську битву, виграєм і Київську. https://ua.news/ua/video-polski-soldati-dali-vidsich-rosijskim-zagarbnikam-v-ukrayini/

Це не поляки. Вони говорять з сильним східним акцентом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні хочу привітати всіх жінок та дівчат, берегинь сімейного затишку!

за кожну сльозинку ті тварі своє получать

  • Дякую! 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про що і відразу думалося.

photo_2022-03-08_14-38-29.jpg

Змінено користувачем Black Overlord
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене ще цікавить яким чином наводчики допомагають скеровувати ракети на аеродроми.

А також навіщо ця істерія з вимиканням світла в будинках? Невже і справді пілоти в 21 ст орієнтуються по світлу з вікон будинків, а не по навігації? Бо як на мене - це лише допомагає диверсантам, а особливо злодіям.

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

яким чином наводчики допомагають

ти певно говориш про коригувальників - це коли масовий обстріл. або ти говориш про розвідників - коли вони поселяються біля об'єктів і стежать за ними. якщо коротко то так.

чи ти про навідників, які власне тиснуть кнопку пуска ракет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, vadiq сказано:

ти певно говориш про коригувальників - це коли масовий обстріл. або ти говориш про розвідників - коли вони поселяються біля об'єктів і стежать за ними. якщо коротко то так.

чи ти про навідників, які власне тиснуть кнопку пуска ракет?

От, коли в новинах повідомляють, що зловили диверсанта у Франківську, який допомагав наводити ракети на аеродром. Або про того ж смєтаніна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...