Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, zigorko сказано:

Та поки можна без генератора.Не настільки критично.Зима.Трохи завеликі навантаження на мережу,яка розрахована на дачників (світло в вагончику вкл.і радіво).

 Тут взагалі патова ситуація.Обленерго на баланс не ставить.Потрібно СІПи тягнути,трансформатори міняти.Тим хто мешкає тут,фінансово трохи вартує.Дачникам пох,вони скидатися не будуть.Сезон картопель і помідорів закінчиться і вони по домам.Того і сад.товариство ставить ціну в 2.50 за Кв.

голова товариства в вайбері всій групі написав :"В зв'язку з запланованими ремонтними роботами, завтра, 3.02.2022р. з 9:00 орієнтовно до 14:00 буде знеструмлено КТП-555!" 

Обленерго нарахував робіт на 24 млн грн. щоб привести до стандартів і взяти на баланс мережу товариства. А таких грошей немає. Тому тут давно всі запасаються стабілізаторами, УПСами та генераторами.

Змінено користувачем Профессиона́л
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба думати про якийсь потужний інвертор +акум від ліфа (який має відсотків 50 і для авто вже не йде) + кілька панельок сонячних,  щоб відключення і пікові просадки комфортно переживати. 

Ну і такі речі,  як електрочайник варто міняти на класичний,  оскільки є газ магістральний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Oli сказано:

 

хороший привід щоб під свого шефа підімяти облгаз і обленерго)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Котел   Ferroli Divatech DF24.

Пише теплова потужність 24 Квт.

 Хто може зробити таку приблуду,як вище Romanc відписував і в скільки те все добро мені стане? Я в тому всьому не шарю,від слова зовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Котел в технічному приміщенні стоїть?  Бо та приблуда може бути не зовсім естетичною,  особливо,  якщо заюзати 2 автомобільні акуми. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Котел на кухні,в пеналі зашитий.Сам собі кухню робив,місця повно.Передбачив наперед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, zigorko сказано:

Котел на кухні,в пеналі зашитий.Сам собі кухню робив,місця повно.Передбачив наперед

 

В характеристиках пише 110Вт.

Думаю на перший час і упс піде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Oli сказано:

 

В характеристиках пише 110Вт.

Думаю на перший час і упс піде.

в котлі насос маслає. В упсах акум на 10-15А. Його й на годину не вистачить. А от з автомобільним акумом заряду в рази надовше вистачить 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В звичайних упсах нема синусоїди, обмотки насоса будуть грітись, на автомобільний акум заряд не дадуть достатній, будуть довго заряджати, якщо відключення рідко то це некритично, якщо часто то краще купити нормальний безперебійник з синусоїдою і розрахований на більшу батарею.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, zigorko сказал:

Котел   Ferroli Divatech DF24.

Пише теплова потужність 24 Квт.

 Хто може зробити таку приблуду,як вище Romanc відписував і в скільки те все добро мені стане? Я в тому всьому не шарю,від слова зовсім.

https://www.moyo.ua/ua/ibp_fsp_axpert_ms_1200va_w_o_batteries/392912.html

И автомобильный аккум. Один 12в.

Или тяговый. Гелевый, они от 4000грн за 100Ач. Новый. Хватит мощности на котел и холодильник.

Будешь иметь гарантию 2 года на упс и ничего не надо мудрить.

Змінено користувачем romanc
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напруга-напруга, як я тебе розумію. Прикінь таку ситуацію, не вмикається копм, дружина не може просушити волосся феном, морозильна камера не працює, мікрохвильовка за 5хв роботи нічого не гріє. Такі реалії і це все я пройшов, а взагалі інколи здається, що живу в США при вхідній 114-119. На початку 2020 року купив стабілізатора на весь будинок. Ось тут і такий https://7sorok.ua/norma-exclusive-12000.html  Ні краплі не пожалів покупці. Справа із електроенергією помінялась кардинально. Все працює так як має. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу так як є, юзаю приблуду у вигляді упса з вбудованими розетками і акума від авто,  вже років та хз, вже другий акб переїхав з авто в упс :)

стоїть на цій штуці декілька камер, роутери(вся локалка з відеоспостережеенням)  все працює відмінно разом із ноутом.

 

при виборі упса потрібно розуміти скільки він має тримати в часі і яку потужність при цьому буде видавати, з цього отримаєте ємність акб і потужність самого упса

при цьому слід провода від акб до упса зробити якісними бо оплавляться при навантаженні......

 

якось у відпустці було діло що цілий робочий день не було світла але вся локалка працювала і музика грала, потім сусіди питання задавали як то так що в одного мене світло не відключили :)

Змінено користувачем Factory
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме головне забезпечить опалення

я буду описувати власний досвід

в мене на цю секунду тільки твердопал

плюс бувають відключення ЕЕ

шо було зроблено?

є комплексні рішення, вже готові. інвентори + акуми

я купив за 100Є готове рішення

для моїї насосів 40А акума вистачає на більш ніє 8 годин автономної роботи насосів

вся сигналка і так автономна

практика показує шо основні відключення ЕЕ це максумум хвилин 15

при резерві в  8 годин цим можна знехтуавти

були випадки коли вирубали на масиві світло, то за 15 хв акум розряжався (йому вже 3 роки) за максимум 10%

тобото коли сильні морози ТП котол я можу розпалити зранку і спокійно поїхати по своїх справах

я мене зовсім не цікаить є світло чи ні

на мою систему топка буде горіти з трьохразовим запасом

цей перетворювач зрозуміло шо китайський, акум я тестую на єміність кожен рік, і обовязково посередині опалювального сезону

ємність акумів буває різною

колись мені пропонували літієву 100-ку, але для мене це перебор

2 насоса (підлога + батареї) в сумі дають споживання 34квт/год

мої насоси показують сопоживання, тому мені легко було вирахувати потужніть акума

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.02.2022 в 09:44, romanc сказал:

https://www.moyo.ua/ua/ibp_fsp_axpert_ms_1200va_w_o_batteries/392912.html

И автомобильный аккум. Один 12в.

Или тяговый. Гелевый, они от 4000грн за 100Ач. Новый. Хватит мощности на котел и холодильник.

Будешь иметь гарантию 2 года на упс и ничего не надо мудрить.

Аккум желательно 100 или больше Ач, ток заряда выставляется 10 или 20А.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, romanc сказано:

Аккум желательно 100 или больше Ач

Можна кілька старих в паралель. 

Стандартні 60-ки і 75-ки б.у. які списують з авто цілком можуть ще мати відсотків 50ємності паспортної.  Якщо є місце,  то можна 2--4 штуки поставити,  залежно від потреб. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Unknown сказал:

Можна кілька старих в паралель. 

Стандартні 60-ки і 75-ки б.у. які списують з авто цілком можуть ще мати відсотків 50ємності паспортної.  Якщо є місце,  то можна 2--4 штуки поставити,  залежно від потреб. 

Тогда может быть проблема с зарядкой- разрядкой, упс ее котролирует, в итоге на более слабом возможен глубокий разряд или перезаряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, romanc сказано:

Тогда может быть проблема с зарядкой- разрядкой, упс ее котролирует, в итоге на более слабом возможен глубокий разряд или перезаряд.

Ну якщо акуми будуть з диким перекосом по стану,  та ще й зовсім різних технологій виготовлення,  то може і раніше здохне найслабший.  Але це не так критично,  я ж пропоную юзати відпрацьовані акуми,  які списали з авто,  і іх ціна мінімальна (трохи вища від металобрухту). 

При паралельному з'єднанні акумів, проблеми зі слабшим малоймовірні,  на відміну від послідовного,  де слабший дійсно деградує прискорено. 

Глибокого розряду одного акума в паралелі в принципі не уявляю,  бо ж напруга на всіх однакова,  сильніші не дадуть слабшому просісти. 

 

Проблема буде тоді,  якщо один з акумів піде в КЗ,  тоді він всіх розрядить.  Але шанси на таке просто мізерні. 

Змінено користувачем Unknown
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, romanc сказал:

Аккум желательно 100 или больше Ач, ток заряда выставляется 10 или 20А.

 

 

Маю 100 ампергодин, доглянутий, постійно висить на інтелектуальній зарядці, що його підтримує. Можу продати самого, або ж з зарядкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купіть нормальний акум зразу,

не забувайте що при заряді електроліт теж випаровується і осідає на метал від чого починається корозія без перетину волигості за 90%

та і дихати таким теж не корисно

 

 

якби робив зараз теж би купив готову систему

а саме по причині що насос при потребі я вже не вмикну, насос 2.2квт

Змінено користувачем Factory
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Unknown сказано:

Ну якщо акуми будуть з диким перекосом по стану,  та ще й зовсім різних технологій виготовлення,  то може і раніше здохне найслабший.  Але це не так критично,  я ж пропоную юзати відпрацьовані акуми,  які списали з авто,  і іх ціна мінімальна (трохи вища від металобрухту). 

При паралельному з'єднанні акумів, проблеми зі слабшим малоймовірні,  на відміну від послідовного,  де слабший дійсно деградує прискорено. 

Глибокого розряду одного акума в паралелі в принципі не уявляю,  бо ж напруга на всіх однакова,  сильніші не дадуть слабшому просісти. 

 

Проблема буде тоді,  якщо один з акумів піде в КЗ,  тоді він всіх розрядить.  Але шанси на таке просто мізерні. 

один хрін з ними бавитись потім, 

якщо є фінанси простіше купити те що треба одразу і не повертатись до цього, пройдений етап...

 

я так колись з упсовими бавився, ітог, вивіз біля 30ти штук на лом, акум з авто теж і переполюсовував і відновлював різними методами, ітого, новий акум і займаєшся тим чим треба і не морочиш голову а часу потрачено вагон

Змінено користувачем Factory
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Factory сказал:

купіть нормальний акум зразу,

не забувайте що при заряді електроліт теж випаровується і осідає на метал від чого починається корозія без перетину волигості за 90%

та і дихати таким теж не корисно

 

 

якби робив зараз теж би купив готову систему

а саме по причині що насос при потребі я вже не вмикну, насос 2.2квт

То на сважину насос?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Factory сказано:

так колись з упсовими бавився, ітог, вивіз біля 30ти штук на лом, акум з авто теж і переполюсовував і відновлював різними методами, ітого, новий акум і займаєшся тим чим треба і не морочиш голову а часу потрачено вагон

Я ж не кажу бавитись з явними трупами,  але якщо є адекватний автомобільний,  є бажання і хочеться зекономити,  то спробувати можна.  Але то лише як варіант.  

З упсовими для таких потреб взагалі не бачу сенсу гратись,  там же ємність мізерна в принципі.  Чи ти "граєшся" з упсовим чи з автомобільним  -- час орієнтовно однаковий,  але ємність у 10 разів потенційно відрізнятись може. 

Щодо випарів кислотних акумів --варто такі в технічному приміщенні з нормальної вентиляцією ставити, тут я згідний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Unknown сказал:

Я ж не кажу бавитись з явними трупами,  але якщо є адекватний автомобільний,  є бажання і хочеться зекономити,  то спробувати можна.  Але то лише як варіант.  

З упсовими для таких потреб взагалі не бачу сенсу гратись,  там же ємність мізерна в принципі.  Чи ти "граєшся" з упсовим чи з автомобільним  -- час орієнтовно однаковий,  але ємність у 10 разів потенційно відрізнятись може. 

Щодо випарів кислотних акумів --варто такі в технічному приміщенні з нормальної вентиляцією ставити, тут я згідний. 

Сотка гелевая 12В (как в Упсах) новая стартует от 4000грн, автомобильн ые думаю дешевле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...