Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Живу на дачному масиві.Мало того що ціна за Кв.2,50 грн,то ще і світло регулярно пропадає.Може на декілька хвилин,а може і на цілу ніч.Лінії не розраховані на такі навантаження,багато людей мешкає.Зараз зима,ще й обігрівачі додалися.

 Що можна поставити,щоб котел/колонка був постійно включений?Типу УПСа,чи як? Трохи профан в тих питаннях.Якщо можна дайте посилання,на що дивитися.Чи наводку,де в Луцьку можна купити за адекватні гроші.Особливо з власного досвіду.Буду вельми вдячний.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, alexvvv сказано:

а газ там є?

Думається, що це про Струмівку мова, там і газ, і адреса - є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так.Опалення в мене на газові.Просто зі свіилтом постійні трабли.

 І ще й напруга постійно скаче.Можливо є якась штука разом зі стабілізатором.Хоча стабілізатор і так в мене стоїть на котел.

 Так.Струмівка.Правильніше Лище.Діброва.Я з сім"єю там приписані.

Змінено користувачем zigorko
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, zigorko сказано:

Можливо є якась штука разом зі стабілізатором.

автомобільний аккумулятор + інвертор самий дешевий варіант.

УПС такої потужності - дууууже дорого.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, zigorko сказано:

Так.Опалення в мене на газові.Просто зі свіилтом постійні трабли.

 І ще й напруга постійно скаче.Можливо є якась штука разом зі стабілізатором.Хоча стабілізатор і так в мене стоїть на котел.

на напругу то треба ставити потужний якісний стабілізатор на всю оселю

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна посилання на такий стабілізатор?Як вирахувати його потужність,щоб вистачило на 2 поверхи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Bliksss сказано:

автомобільний аккумулятор + інвертор самий дешевий варіант.

але це треба щоб воно саме вмикалось при потребі і саме заряджалось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, zigorko сказано:

А можна посилання на такий стабілізатор?Як вирахувати його потужність,щоб вистачило на 2 поверхи?

А що в будинку буде увімкнуто ? Праски, чайники, пральні машинки? Що буде працювати одночасно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все як і у всіх.

Пралка,мікрохвильовка,духовка,праска,електрочайник.Треба з запасом (можливо кондиціонери)Що одночасно? ХЗ.Що дружина включить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, zigorko сказано:

Все як і у всіх.

Пралка,мікрохвильовка,духовка,праска,електрочайник.Треба з запасом (можливо кондиціонери)Що одночасно? ХЗ.Що дружина включить)

які автомати стоять на вході будинку в щитку, скільки ампер?

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, zigorko сказано:

На вході,по пам"яті 16 ампер

ну якщо 16, то це чайник і пралку може не тримати  такий автомат одночасно,  а стабілізатор можна брати такий на 25а:

http://volter.220.expert/купить/стабилизатор-напряжения-volter-smart-5,5/

http://volter.220.expert/купить/стабилизатор-напряжения-volter-etalons-5,5/

Змінено користувачем alexvvv
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, alexvvv сказано:

але це треба щоб воно саме вмикалось при потребі і саме заряджалось

в ідеалі - так, хоча, якщо раз-два в тиждень вирубається світло, то можна і в ручному режимі.

А взагалі, не так складно зробити щоб автоматом все відбувалось, але це вже повноцінний УПС вийде, тільки - значно дешевший.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, zigorko сказано:

Ого.Нормальна така вартість тих стабілізаторів)

це ще при тому, що стабілізатор  не вирішує відсутність електрики

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Bliksss сказал:

в ідеалі - так, хоча, якщо раз-два в тиждень вирубається світло, то можна і в ручному режимі.

А взагалі, не так складно зробити щоб автоматом все відбувалось, але це вже повноцінний УПС вийде, тільки - значно дешевший.

Хтось мені розказував, що купує упси з дохлим 12 вольтовим акумулятором і замінює його автомобільним і получається бюджетна автономка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Хтось мені розказував, що купує упси з дохлим 12 вольтовим акумулятором і замінює його автомобільним і получається бюджетна автономка.

кажуть що воно не дуже норм

https://www.shtyl.ru/support/articles/mozhno-ispolzovat-avtomobilnyj-akkumulyator-dlya-ibp/#nesootvetstvuyushhij-tok-zaryada

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо стабілізатор задорого, то хоча б реле напруги поставити, типу такого.

Реле напруги ZUBR D40 - зображення 1

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Хтось мені розказував, що купує упси з дохлим 12 вольтовим акумулятором

якщо з 12 вольтовим - може бути, але, ток заряду - менший, мабуть - таки потрібно трохи шаманити.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб довго котел працював автономно, то дешевого рішення не буде, треба якийсь упс шукати із синусоїдою і акб на літії 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, alexvvv сказал:

Це як пояснення чому краще використовувати оригінальні чорнила для принтера. :) І ніби правда, але й неоригінальними ж можна друкувати. Срок служби акума напевно знизиться, але і економія в порівнянні з повністю готовим УПСом перекриє. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Це як пояснення чому краще використовувати оригінальні чорнила для принтера. :) І ніби правда, але й неоригінальними ж можна друкувати. Срок служби акума напевно знизиться, але і економія в порівнянні з повністю готовим УПСом перекриє. 

Автомобільні акумулятори довго не служать в такому режимі роботи, треба літієві. В мене на електролодочках автомобільні акуми вмерли за два місяця роботи.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго це скільки? 

 За всю зиму,поки що світло,більше як на 12 год.пропало тільки раз.І то на сусідній вулиці.Там щось з фазою було.Зазвичай якісь планові відключеня від Обленерго.Раз на тиждень,два.Може бути 3-4 години.Найчастіше це на 2-3 хв.Але може бути підряд,на протязі якоїсь години часу.Вчора раз пропало на 2 хв,майже в 12 ночі.Котел то сам вклюється,перезапускається.Боюся аби не пенькнув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...