Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

3 години назад, webzepa сказав:

автомобільний аккумулятор + інвертор самий дешевий варіант

 

Краще літієвий...

Скільки зараз коштує 60А?

 

Один літієвий пакет LG60а 700грн 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин назад, Oli сказав:

Один літієвий пакет LG60а 700грн 

класний варіант 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хто підкаже, де в Луцьку можливо є розбірка побутової техніки, щоб можна було купити запчастини? Накрилась мікрохвильовка, дуже схоже що трансформатору капут. Хотілося би його купити десь тут на місці і не морочитися із пересилками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилини назад, Serpent сказав:

Хто підкаже, де в Луцьку можливо є розбірка побутової техніки, щоб можна було купити запчастини? Накрилась мікрохвильовка, дуже схоже що трансформатору капут. Хотілося би його купити десь тут на місці і не морочитися із пересилками.

 

Крутить і не гріє?

 

Краще на Олх пройтись, більше вибір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, Oli said:

 

Крутить і не гріє?

 

Краще на Олх пройтись, більше вибір

Саме так. Згорів високовольтний запобіжник. Замір опору первинної обмотки транса показує якусь фігню. Все інше (магнетрон, конденсатор, високовольтний діод) звониться норм. Так що грішу на транс поки що. В нашому селі на OLX нічого цікавого немає. А з інших міст пересилати не хочеться.

Змінено користувачем Serpent
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин назад, Serpent сказав:

Згорів високовольтний запобіжник

 

Замінив?

 

Бігом на Варшавку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин назад, Serpent сказав:

Саме так. Згорів високовольтний запобіжник. Замір опору первинної обмотки транса показує якусь фігню. Все інше (магнетрон, конденсатор, високовольтний діод) звониться норм. Так що грішу на транс поки що. В нашому селі на OLX нічого цікавого немає. А з інших міст пересилати не хочеться.

 

 

Ну що там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 1/25/2024 at 3:30 PM, Oli said:

 

 

Ну що там?

Та хз, замінив запобіжник, і все запрацювало. Але запобіжники рідко горять просто так. Не виключаю, що є десь ще дефект в іншій запчастині. Можливо він плаваючий і проявляєть тільки за певних умов, не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин назад, Serpent сказав:

Та хз, замінив запобіжник, і все запрацювало. Але запобіжники рідко горять просто так. Не виключаю, що є десь ще дефект в іншій запчастині. Можливо він плаваючий і проявляєть тільки за певних умов, не знаю.

 

Ну ось. 

 

Років 10 назад, теж мав таку біду...

Нова мікрохвильовка, вийшла гарантія і бац.

Грішу що вони ідуть чутливіші, ніж ті що продаються як запчастини

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.02.2022 в 11:49, igorrrko сказав:

Живу на дачному масиві.Мало того що ціна за Кв.2,50 грн,то ще і світло регулярно пропадає.Може на декілька хвилин,а може і на цілу ніч.Лінії не розраховані на такі навантаження,багато людей мешкає.Зараз зима,ще й обігрівачі додалися.

 Що можна поставити,щоб котел/колонка був постійно включений?Типу УПСа,чи як? Трохи профан в тих питаннях.Якщо можна дайте посилання,на що дивитися.Чи наводку,де в Луцьку можна купити за адекватні гроші.Особливо з власного досвіду.Буду вельми вдячний.

 

Як почалися відключення світла я також стикнувся з проблемою як у вас. В мене був безперебійник кіловатний, валявся років 5, з мертвими акумами. Я купив залізофосфатних 2 штуки по 12Аг ось такого плану 

 

WWW.BATTERY-GROUP.COM

Купити акумулятор 12В 12Аh Battery Group з літій-залізофосфатною технологією. LiFePO4 акумулятор для УПС, живлення комп'ютерів, освітлення та інших пристроїв.. Доступна ціна, гарантія виробника...

  Але трішки потім уже зрозумів, що можна замовити такий акумулятор і його зберуть на замовлення, і не обовязково його розташовувати всередині корпусу, можна поставити окремо і підключити проводом, в такому випадку запас енергії буде набагато більшим.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...