Перейти до змісту

Ищу дизайнера


difoto

Рекомендовані повідомлення

Собственно нужен человек, способный наверстать табличку такого содержания:

"Дай приклад дітям, йди на зелений!"

Варианты написания принимаются (я не ПиаРщик, могу ошибаться в слогане, может правильнее "на зелене"? :))

В общем надо сваять табличку 640*480 ;) , причем хотелось бы с рисунком... креативно...

Все это на собственно личных началах, поэтому исполнение в монохроме и дизайнеру - ну типа пиво... Просто в таком варианте думаю в 100 у.е. вписаться в достаточное количество табличек, которые развешу возле светофоров.

ЗЫ Большая просьба плюсадины и "маладец" оставить при себе.

ЗЗЫ а вот желающих дополнительно проспонсировать - пишите :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DiFoto, монохром - в смислі тобі треба версію для роздруку на чорно-білому прінтері?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DiFoto, монохром - в смислі тобі треба версію для роздруку на чорно-білому прінтері?

ні, не на принтері.

Це має бути у форматі таблички з написом, що висітиме поруч зі світлофорами у місцях, де пішоходи мають звичку переходити дорогу на червоний колір: пр. Соборності, р-н Завокзального ринку, ЦУМ та ін.

Доречі, чекаю від загалу список таких місць :rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, чекаю від загалу список таких місць :rotate:

перехрестя шопена-волі - три переходи і всі бігають як захочуть, а поруч 4та школа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант.

Зліва - два великі круга: зверху - червоний, знизу - зелений.

На червоному кругу, і вправо з нього випирає чорний графічний силует пішохода, який підбитий автомобілем. Можна пустити від червоного круга червону тінь вправо.

На зеленому кругу і вправо з нього - чорний графічний силует пішохода, який спокійно йде. Так само можна зелену тінь пустити.

Ну і текстовка - центр і права частина, погратися з шрифтами.

Правильно слоган виглядатиме так: Дай приклад дітям - йди на зелене!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки екземплярів ти плануєш розповсюдити, і яка вартість щоб надрукувати в 1 колір або повноколірне (наприклад на кольоровому лазернику або копірі)? Народ скидався на вінти для борди і на інші речі, далеко не такі важливі як безпека дітей. Думаю що щось назбираємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для початку я зараз взнаЮ, з ким це погоджувати.

це буде у жорсткому форматі (пластик, метал), тому ніякого друку , тільки стійкі фарби або оракал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предупреждаю сразу. Сильно не критиковать, я в этом деле начинающий :smile3:

Коментируйте, будем вносить поправки.

post-2743-1218052212.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предупреждаю сразу. Сильно не критиковать, я в этом деле начинающий :)

Коментируйте, будем вносить поправки.

Не зрозуміло хто з тих, що переходить живий, а хто ні.... чи "все умерли"?

переповнена картинка

Слоган не вірний "Покажи приклад дітям - переходь на зелене світло" (так вірніше буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с удовольствие поучаствую в полезном креативчике! мой скромный вклад :

redcolor.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо було б краще якусь фотку там де люди переходять на зелене світло... в цій якесь мертве місце ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и

Интересно, а чем отличаются эти ссылки? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пол года назад ловил октябрят, которые развлекались перебегая Винниченка около сапалаевки между машинами в час-пик. Было страшно за них.

Действительно надо учить взрослых сначало. Мой девиз - "Лучше быть в шесть дома, чем пол шестого в морге".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

странно, а почему все молчат про бодрых героинь первой мировой и битвы при Калке? как раз намедни одна такая выскочила мне под колеса возле Проминя, едва затормозил. причем, повернула голову, явно заметила машину и, сделав рожу кирпичом, припустила дальше с сумками. сорри за цинизм, но создается впечатление, что старушенций этих родственники специально отправляют в магазин за хлебушком, чтобы они на жилплощади не заживались :)

прикол на эту тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму для всіх прикладів які вже тут показали потрібен інший девіз - "Хочеш дійти додому - йди на зелене". А для "Дай приклад дітям - йди на зелене" потрібен інший сюжет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скинув інфу кільком знайомим дезігнерам, один типу потенційно погодився, але мінімум через тиждень....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-3074-1218190853.jpg

Один минус - а вдруг кто-то по рассеяности воспримет это как сигнал светофора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-3074-1218190853.jpg

Надто чорно... нагадує "Мамо, чому я урод?"

Така інфа, в принципі, не повинна відбиватися депресняком в народа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...