Перейти до змісту

Ищу дизайнера


difoto

Рекомендовані повідомлення

Поки-що, "дизайнерська" точка зору на поставлену задачу, проявилась у пана Shkoder в 16 пості, все інше - уг.

Залякування проблемою, яку показують деякі гамно-дизайнери - совок. Треба дати на людину відповідальності, а не страху.

ось мій погляд на задачу. (виключив різні світлофори, дороги, дядьків з палицями, зебр та інших тварин по причині, що цей плакат буде висіти поряд з світлофорами)

ЗЫ: ну це тільки "перше шо в голову прийшло", можливо будуть ще роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки-що, "дизайнерська" точка зору на поставлену задачу, проявилась у пана Shkoder в 16 пості, все інше - уг.

Залякування проблемою, яку показують деякі гамно-дизайнери - совок. Треба дати на людину відповідальності, а не страху.

ось мій погляд на задачу. (виключив різні світлофори, дороги, дядьків з палицями, зебр та інших тварин по причині, що цей плакат буде висіти поряд з світлофорами)

ЗЫ: ну це тільки "перше шо в голову прийшло", можливо будуть ще роботи.

Фуфло повне.

Слоган - тупий. І додуматися, що слоган має на увазі "не йди на червоне" - неможливо. Швидше, він говорить: "Водій, тут багато дітей - будь обережнішим".

Картинка - тупа. Ще б з пачки сухого корму для немовлят морду взяв би.

Крім того - ясно було сказано: ніяких фотографій, оскільки монтуватиметься зображення оракалом. Тобто - тупо графіка, без тіней, переходів і напівтонів.

Основний акцент - зробити так, щоб дорослому було соромно йти на червоне світло, або щоб він усвідомлював, що на нього можуть дивитися, і робити - як він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слоган я менять не собираюсь.

"Подай дітям приклад - іди на зелене!"

обсуждению не подлежит.

Хотел замутить это все до 1 сентября, но не успеваю.

Господам дизайнерам предлагаю выдохнуть и расслабиться ;)

Гораздо полезней для меня труд людей, которые хоть что-то могут воплотить в реал, а зарисовки и умные мысли у меня самого имеются тоннами. Начнем с того, что я придумал данную социалку, мне ее и воплощать, причем в том виде, который мне и городским властям понравится. А все остальные могут сделать свою, другую акцию - к примеру таблички о вреде мусора на улицах, о запрете курения в общественных местах , "не будь быдлом, сдай кровь в приемный пункт!" или "купи себе презерватив , чтоб не размножаться!"

Так что всем спасибо, все свободны.

ЗЫ вот уже который раз замечаю: шо за страна такая - как только у кого-то просыпается идея, все поддакивают сразу: "да-да, я вот тоже мусор только в урну выкидываю!", а сами сидят по своим офисам, рубают в косынку и трясутся над зарплатой, ну и шоб хавчик вовремя...

давайте составим для себя список - что полезного кто сделал , даже не в этом году, а за всю жизнь? перевел бабушку через дорогу не считается:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от ламінатора у мене нема

В мене є ламінатор А4, якщо потрібен буде - звоніть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...