Перейти до змісту

Де купити?


Рекомендовані повідомлення

Чергова нєвєста запросила малого завтра на день народження і подарунок, виявляється, вже обговорений. Слава богу не айфон, але часу на пошуки немає. Де є в наявності саме таке рожеве тигреня-плед-подушка?

6117145388.thumb.jpg.8bf26dd8a27fe78d194eb71bed1b5a77.jpg

Ну і раз вже є така тема, то де можна купити на місці "жуліка" (патрон-розетку)?

878000186-0@2x.thumb.jpg.f0e17e61a39b576e6d6d76cf7afd029d.jpg

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вроді щось такого формату було в магазині miniso

не факт, що саме в формі тигра, але глянь.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Вибачте що я в цій темі, теж запитаю (не хочу створювати нову, а назва цієї мені підходить :rolleyes:)

Під час сьогоднішньої грози напевно згорів блок живлення до монітора (LG 19V 2.53A (6.5*4.4 ) . Візуально з ним все ок, але не працює.

Вони взагалі ремонтуються чи потрібно просто придбати новий? Якщо придбати, то в Луцьку де таке продають чи замовляти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, natalka) сказано:

Вибачте що я в цій темі, теж запитаю (не хочу створювати нову, а назва цієї мені підходить :rolleyes:)

Під час сьогоднішньої грози напевно згорів блок живлення до монітора (LG 19V 2.53A (6.5*4.4 ) . Візуально з ним все ок, але не працює.

Вони взагалі ремонтуються чи потрібно просто придбати новий? Якщо придбати, то в Луцьку де таке продають чи замовляти?

Якщо не вийде придбати точно такий,  то точно можна заюзати ноутбучний на 19 вольт і більший ампераж.  Також,  швидше за все, 19,5 вольтові теж підійдуть (ця напруга в багатьох блоках,  і можна дешево купити).  При цьому, мабуть, доведеться штекер ваш перенести на новий БЖ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...