Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

12 хвилин тому, Amor сказано:

А домени типу ua ніби потрібно реєструвати вже маючи зареєстровану ТМ.

я мав на увазі "корінь"...тобто всі *ua  - com.ua/biz.ua/lutsk.ua  і т.п.

а так, звісно, назва.ua - без ТМ не зареєструють.

12 хвилин тому, Amor сказано:

шукаю адекватні домени

я показав де найдешевші, там можна фільтрами погратись і мож таки знайдеш щось адекватне по ціні.

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Bliksss сказал:

я показав де найдешевші, там можна фільтрами погратись і мож таки знайдеш щось адекватне по ціні.

 

Зупинився поки на домені com.ua. Думав над іншими варіантами, але особисто в мене сайти з доменами .store, .shop і т.д. не викликають довіри (а вони ще й дорожчі набагато). Інша справа .ua, com.ua, in.ua - мені й здається людині простіше запам'ятати буде

 

13 часов назад, Bliksss сказал:

на hostiq - "підтримка" навіть лояльніша, але там свої нюанси з адмініструванням, хоча, якщо просто сайт - байдуже.

 

А за Hostiq почав сумніватись. Щось здалась мені підозрілою їхня висока оцінка. Якщо покопатись в відгуках там багато негативних відгуків, які кажуть що позитивні відгуки просто куплені. Чи був у вас досвід роботи з цим хостингом?

 

Змінено користувачем Amor
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Amor сказано:

 

Зупинився поки на домені com.ua. Думав над іншими варіантами, але особисто в мене сайти з доменами .store, .shop і т.д. не викликають довіри (а вони ще й дорожчі набагато). Інша справа .ua, com.ua, in.ua - мені й здається людині простіше запам'ятати буде

Я стєсняюсь спросіть, це по якій же ти ціні береш com.ua, якщо .store/.shop на твою думку - набагато дорожчий...

dom.png.9b1be7a41511629f248f34b005d521bf.pngdom2.png.ddf9317dd3d55e91f6a639f64d9523bb.png

 

40 хвилин тому, Amor сказано:

не викликають довіри

це ти про що?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Bliksss сказал:

Я стєсняюсь спросіть, це по якій же ти ціні береш com.ua, якщо .store/.shop на твою думку - набагато дорожчий...

це ти про що?

 

Домен com.ua знайшов за 200 грн, я порівняв ціни на ці домени в наших українських реєстраторів то вони коштують 500-1500 грн. Ну і плюс нюанс по сайтах які мені траплялись на tld-list то реєстрація дійсно 2$, а от поновити з наступного року ціна вже 26$

А про довіру, я мав на увазі, що ніколи не бачив магазин який закінчується на щось окрім .ua, .com.ua, .in.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Amor сказано:

сайтах які мені траплялись на tld-list то реєстрація дійсно 2$, а от поновити з наступного року ціна вже 26$

тут є нюанс, якщо "діло пішло", то зажати 26$ за поновлення - це вже жлобство.

Але, якщо діло не пішло, або все-таки жлобство присутнє - є лайфхак, можна замість поновлення зробити трансфер до іншого реєстратора, 

в такому випадку заплатиш вартість реєстрації за рік (2$), а не як за продовження ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Amor сказано:

А про довіру, я мав на увазі, що ніколи не бачив магазин який закінчується на щось окрім .ua, .com.ua, .in.ua

даремно, навпаки для магазинів зараз дуже популярна ця зона, якщо немає можливості взяти чистий com, або ua (TM)

shop.thumb.png.0eab9c54020ed2431bb97fce91f8d3db.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Bliksss сказал:

тут є нюанс, якщо "діло пішло", то зажати 26$ за поновлення - це вже жлобство.

Але, якщо діло не пішло, або все-таки жлобство присутнє - є лайфхак, можна замість поновлення зробити трансфер до іншого реєстратора, 

в такому випадку заплатиш вартість реєстрації за рік (2$), а не як за продовження ;)

 

Якщо діло піде, то домен зміниться взагалі на .ua ^_^

Але все-таки мені decor.com.ua краще ніж decor.shop. Тільки не знаю як інші сприймають. Напевне більшості на домен просто пофігу, аби була ціна хороша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Amor сказано:

Напевне більшості на домен просто пофігу, аби була ціна хороша

тут різна логіка, наприклад, буржуй коли буде шукати магазин декору і побачить в результатах пошуку decor.shop і decor.com - в більшості випадків обере shop - тому що зонf явно вказує що там саме магазин, а на домені com - може бути що завгодно, може чийсь блог. На цю тему було багато обговорень, тести проводяться, під українського споживача не робили таких досліджень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Amor сказал:

Якщо діло піде, то домен зміниться взагалі на .ua ^_^

Не вийде. Для . ua  потрібна зареєстрована торгова марка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Bliksss сказал:

тут різна логіка, наприклад, буржуй коли буде шукати магазин декору і побачить в результатах пошуку decor.shop і decor.com - в більшості випадків обере shop - тому що зонf явно вказує що там саме магазин, а на домені com - може бути що завгодно, може чийсь блог. На цю тему було багато обговорень, тести проводяться, під українського споживача не робили таких досліджень.

 

Виходить що ніякої практичної ролі домен не виконує, потрібно дивитись тільки на те, як людина його сприймає візуально/на слух.

 

11 минут назад, weldermaster сказал:

Не вийде. Для . ua  потрібна зареєстрована торгова марка.

 

Немає нічого неможливого ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Amor сказано:

Виходить що ніякої практичної ролі домен не виконує, потрібно дивитись тільки на те, як людина його сприймає візуально/на слух.

саме так, регіон - гугл і сам вміє визначати, або - можна вказати в консолі.

з RUшками та яндексом - трохи інакше, але, це вже інша тема.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Amor сказал:

Немає нічого неможливого ;)

Якщо у вас бабла дофіга, то чого ви тут людям голову морочите? )))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, weldermaster сказал:

Якщо у вас бабла дофіга, то чого ви тут людям голову морочите? )))

 

Було б його багато то таким точно не займався б)) Це можливо, десь, колись)

 

 

 

А є реально в когось досвід користування хостингом? Де розміщуєтесь?

Не хочеться пригати з одного на інший в пошуках чогось нормального

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Amor сказано:

А є реально в когось досвід користування хостингом? Де розміщуєтесь?

тобто? а про що ми говорили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Bliksss сказал:

тобто? а про що ми говорили?

 

З того що ми говорили:

mirohost - можливо, але в порівнянні з іншими, менше пам'яті

hostiq - вже був готовий платити, перечитав відгуки і зрозумів що це просто красива упаковка (або негативні відгуки конкуренів, хз)

besthosting - не знайшов ніякої інформації, навіть не відомо який ліміт пам'яті на сторінку і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Amor сказал:

А є реально в когось досвід користування хостингом? Де розміщуєтесь?

Не хочеться пригати з одного на інший в пошуках чогось нормального

https://www.ukraine.com.ua/

Напевно один з найдорожчих, але навіть я (не ІТ-шник) розібрався що і як і запустив сайт.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Нетрадиційним" доменам добряче попсували репутацію усілякі нарко-барижні зроблені на скору руку сайти та сайти, які мають на меті заподіяння тієї чи іншої шкоди. Я особисто теж між умовним *.shop і *.com.ua - виберу останній. Причому, перший навіть не клікатиму по вищезгаданій причині.

Але може це лише я такий;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, nickel сказал:

https://www.ukraine.com.ua/

Напевно один з найдорожчих, але навіть я (не ІТ-шник) розібрався що і як і запустив сайт.

 

Думаю проблем з цим не буде. Я вже все підготував, потрібно буде перенести на хостинг і все. Я хоч і не дуже шарю в цьому, але є інтернет, логічне мислення і трохи досвіду в ІТ. Помаленьку все зробиться)

Моя проблема з вибором хостингу тільки в тому що я не знаю що мені треба :D

 

Вирішив передивився сайти людей яких я знаю з Луцька. То вони на розміщені:
ukraine.com.ua
freehost.com.ua
ukrnames.com
vps.ua

Всі працюють, ніяких проблем))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, xc90 сказано:

Але може це лише я такий;)

не тільки ти, але, таких - меншість. А зробити фішинговий сайт - можна на будь-якому домені, це в нас люди не читають що в імені домена написано, знайшли знайоме слово - і давай номер картки вводити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Відпишусь на чому зупинився, можливо комусь буде корисно. Хостинг взяв на cityhost, ніби адекватна ціна і непогані умови. Спочатку взяв на 10 днів тест, ніби все ок. Після тестового періоду одразу оплатив на пів року (ще й знижка до нового року була -30%). Домен взяв окремо на 101domain. Теж поки все добре працює. З техпідтримкою маю досвід і там і там - адекватні, намагаються допомогти. Єдине не впевнений, що правильно зробив купивши окремо домен на іншому сервісі, в загальному виходить що переплатив

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...