Перейти до змісту

Internet devels_ курси


Рекомендовані повідомлення

6 minutes ago, rabzy said:

DevOps - це про CI/CD, контейнери (Docker), їх оркестрацію (Kubernets), AWS і не лише. Так пояснив, що ще більше заплутав )

ДевОпси працюють переважно з енвайерементом (середовищем), де працює програмне забезпечення (створення, конфігурація, оновлення, моніторинг т.д.)

Тобто це якийсь підвид сисадмінів? Але не справжні, бо ні картридж заправити, ані патчкорд обтиснути не вміють? Чи просто «едвансед юзєр» якогось софта, запиляного кимось іншим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

Тобто це якийсь підвид сисадмінів? Але не справжні, бо ні картридж заправити, ані патчкорд обтиснути не вміють? Чи просто «едвансед юзєр» якогось софта, запиляного кимось іншим?

Ось тут більше інформації.

Upd: і ще ось тут

Змінено користувачем rabzy
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, rabzy said:

Ось тут більше інформації.

Upd: і ще ось тут

 

Намагатись задеплоїти продукти бидлокодингу, створені вайтішніками, що закінчили курси "пайтон-гуру за 90 хвилин"? Не робота - а просто мрія!))  

 

Набридне займатись домашнім господарством - теж піду в айті! 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки добрався щоб відписати, вже і написали все вище. Сісадмін - це не заправщік картриджів і навіть не обжимальщік патчкордів, для заправки картриджів є заправщікі картриджів і контори які цим займаються, для обжимки патчкордів є монтажники або енікейщікі. 

2 годин тому, alexvvv сказано:

А можна детальніше, яку "математику" треба знати? Це на рівні 9 класу чи може ще і тензорний аналіз також?

Дивлячись чим займатись і наскільки специфічний софт писати. Оскільки буває софт який робить складні розрахунки, якому ще потрібно "пояснити як і що обчислювати", а як воно буде рахувати і що то вже залежить від фантазії замовника.

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, halmer сказано:

Дивлячись чим займатись і наскільки специфічний софт писати. Оскільки буває софт який робить складні розрахунки, якому ще потрібно "пояснити як і що обчислювати", а як воно буде рахувати і що то вже залежить від фантазії замовника.

Маєш власний досвід використання специфічних розділів математики?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, halmer сказал:

Так, айтішнік, правда не програмєр, трошки інший напрямок, але з програмєрами досить часто спілкуюсь, і якщо ти хочеш рости то треба на хорошому рівні знати математику і постійно вчити англійську. А то так і будеш всякі свістопірдєлкі на JS чи php пілять на сайтах. 

ну якби ти не написав шо ти девопс я б сказав шо так могла сказати людина дужжееее далека від іт. Те шо треба знати матекатику це як мінімум перебільшення. Знаю купу народу, реально крутих девів помідорів, яким та математика не потрібна. Так, можливо для написання якихось функцій на скалі воно і треба для монад але в загальному ні. Головне розуміння як все працює, сайт чи моб аплікуха і грунтовне розуміння мови, яку вибрав. Якшо ти не якийсь союлеш архітект, то математика і на базовому підійте, без всякої грунтовної фігні. 
П.с пхп фігня як і друпал, думаю йому не довго

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.07.2021 в 20:52, Saniko сказал:

Добрий вечір. 
Хто підкаже чи варто йти в дану компанію на курси з подальшим працевлаштуванням?

краще піди на якісь он лайн курси від більших галєр, аля софтсерв чи інтеліас. Там хоть навчать актуальних технологій і покажуть юзкейси цікаві. І ті курси всі зазвичай безкоштовні. В Луцьку вроді колись Astound Commerce мала безкоштовні курси

Змінено користувачем zverexe
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, zverexe said:

ну якби ти не написав шо ти девопс я б сказав шо так могла сказати людина дужжееее далека від іт. Те шо треба знати матекатику це як мінімум перебільшення. Знаю купу народу, реально крутих девів помідорів, яким та математика не потрібна. Так, можливо для написання якихось функцій на скалі воно і треба для монад але в загальному ні. Головне розуміння як все працює, сайт чи моб аплікуха і грунтовне розуміння мови, яку вибрав. Якшо ти не якийсь союлеш архітект, то математика і на базовому підійте, без всякої грунтовної фігні. 
П.с пхп фігня як і друпал, думаю йому не довго

 

Нічого не зрозумів з написаного, але відразу відчув, що ви людина в темі)

А червням зі знанням якої мови платять в Луцьку найбільше? Тобто мені, як почну входити в айті, яку мову вибирати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, halmer сказано:

Поки добрався щоб відписати, вже і написали все вище. Сісадмін - це не заправщік картриджів і навіть не обжимальщік патчкордів, для заправки картриджів є заправщікі картриджів і контори які цим займаються, для обжимки патчкордів є монтажники або енікейщікі. 

Дивлячись чим займатись і наскільки специфічний софт писати. Оскільки буває софт який робить складні розрахунки, якому ще потрібно "пояснити як і що обчислювати", а як воно буде рахувати і що то вже залежить від фантазії замовника.

зараз такий ілон маск стукає в напівлегальну луцьку кантору і просить написати софт для обчислення траєкторії польоту старшіпу на марс 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yu2007 сказал:

 

Нічого не зрозумів з написаного, але відразу відчув, що ви людина в темі)

А червням зі знанням якої мови платять в Луцьку найбільше? Тобто мені, як почну входити в айті, яку мову вибирати?

я б взагалі не орієнтувався на луцькі кантори. Зараз просто купа можливостей на віддалені вакансії, кращі зарплати і можливості росту. Луцьк в плані розвитку компаній(не буду називати але вони вважають себе грандами прям) і взагалі іт ще на стадії 2010х років я б сказав. Так є більш менш цікаві компанії але технології і зп по них не дуже і далекі від ринкових. Вибір мови важко сказати, тут треба вирішувати чи front(HTML, CSS, JS(React/React Native/Vue/Angular) чи back розробка(Node, Java, php, .NET, C# і тд)). Може вам взагалі Swift зайде і будете під ios пиляти. Знаю людей, що спочатку пішли на фронт але їх запарило сапортити IE11 і всякі фронт штуки і вони перейшли на back і добре себе там почувають
Ще вроді Smile мала колись курси і вроді зараз ще має

  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, zverexe сказал:

не буду називати

Як мене ця фраза кумарить... Останнім часом її дуже часто чую і виключно від ІТ-шніків. Кого і що ви боїтеся?

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, nickel сказал:

Як мене ця фраза кумарить... Останнім часом її дуже часто чую і виключно від ІТ-шніків. Кого і що ви боїтеся?

та її всі говорять і завжди, в будь якій сфері. Чому я не назвав, бо це суто моя субєктивна думка. В цій сфері прийнято критикувати анонімно(ebanoe.it) або серед колег девів. Я стикався з 2 луцькими компаніями і 2 з них так і залишились там, де і були пару років тому, розвитку 0 як технологіях так і в рівнях зп девів. Я ж не знаю хто ти, вдруг ти сео прогресивної луцької галєри, який не сприймає критики в адресу свого творіння. Якшо ти можеш назвати такі компанії, то велкам в студію. Хто вариться в цій сфері(в Луцьку хоча б), той повір мені знає, яка компанія гірша і яка краща і які я мав на увазі. Тут репутація рішає. Єдине, що змінить ринок іт в місті це прихід 3-5 великих компаній(500+ працівників), які зразу ж підмінуть планку по зп і технологіях, тоді реально будуть зміни. Вроді як вже софтсерв мав зайти.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saniko сказал:

в неті купа літератури є, відоси на youtube, курси теж є типу на freecodecamp. Найкраще йти на курси при компаніях(epam, softserve, eleks) вроді такі мали(безкоштовні звичайно). Але на будь яких курсах ти всеодно маєш мати базові знання і бажано якісь пет проекти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, sergkots сказано:

Маєш власний досвід використання специфічних розділів математики?

Я ні, бо я слєгка тугоголовий в ній, але то що казали колеги/знайомі яким я вірю.

 

22 годин тому, zverexe сказано:

ну якби ти не написав шо ти девопс я б сказав шо так могла сказати людина дужжееее далека від іт.

Ну це ж не мішає мені бути інтернетним п*здоболом)) шутка.

 

22 годин тому, zverexe сказано:

Те шо треба знати матекатику це як мінімум перебільшення. Знаю купу народу, реально крутих девів помідорів, яким та математика не потрібна. Так, можливо для написання якихось функцій на скалі воно і треба для монад але в загальному ні.

Дивлячись що то будеш писати, я думаю не достатньо буде бути помідором с#, с++, джава, пітон і тим більше пхп, щоб писати софт який буде відправляти пєпєлаци спейс ікс в космос і повертати їх назад, да я спорити не буду порівняння дурне, але моя думка така. Та і сам іноді стикався з скриптами на баші, які міг би написати набагато швидше і коротше на Н строк, аби шарив в матиматиці, колись не вчив, а зараз вже і часу немає на то і є інші речі які мені більш пріоритетно вивчити чи підтянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, halmer сказал:

Я ні, бо я слєгка тугоголовий в ній, але то що казали колеги/знайомі яким я вірю.

 

Ну це ж не мішає мені бути інтернетним п*здоболом)) шутка.

 

Дивлячись що то будеш писати, я думаю не достатньо буде бути помідором с#, с++, джава, пітон і тим більше пхп, щоб писати софт який буде відправляти пєпєлаци спейс ікс в космос і повертати їх назад, да я спорити не буду порівняння дурне, але моя думка така. Та і сам іноді стикався з скриптами на баші, які міг би написати набагато швидше і коротше на Н строк, аби шарив в матиматиці, колись не вчив, а зараз вже і часу немає на то і є інші речі які мені більш пріоритетно вивчити чи підтянути.

Я б сказав, що математика скоротить так нормально шлях в іт, від джуна до вищих посад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, zverexe сказано:

Я б сказав, що математика скоротить так нормально шлях в іт, від джуна до вищих посад.

Я ж за це і писав на попередній сторінці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, halmer сказал:

Я ж за це і писав на попередній сторінці)

Ну хз, я вроді це прочитав і сприйняв, що математика це маст. В цьому плані ні, імхо. Це доповнення, яке точно буде +. Маст це англійська, без неї нема що робити тут якщо ти плануєш розвиватись, бо всі клієнти нормальні це США/Європа

Змінено користувачем zverexe
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, zverexe сказано:

Ну хз, я вроді це прочитав і сприйняв, що математика це маст. В цьому плані ні, імхо. Це доповнення, яке точно буде +. Маст це англійська, без неї нема що робити тут якщо ти плануєш розвиватись, бо всі клієнти нормальні це США/Європа

Математика теж рішає, не так як інгліш, але рішає дуже багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, zverexe said:

бажано якісь пет проекти

Якщо в мене були колись хомячки і рибки, це зараховується? Чи обов’язково заводити кота або пса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так собі підслухав вашу тему, особисто по своєму досвіді підкажу тільки те, що для початку "тяжка математика" не треба. Але якщо захочеш рости, то просто під час роботи будеш гуглити і знайомитись з алгоритмами. І рано чи пізно на шишках їх почнеш пізнавати... Або одразу почнеш читати, благо книжків по алгоритмав хоч сракою їж, аби бажання було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще на рахунок Drupal в мене є сумніви, тому що зараз я трохи займаюсь вивченням Java script, c# , html, css. 
Питання в тому на скільки ця технологія затребувана і популярна? 
Ще справа в тому що це зовсім різні технології. Вчити все разом якось як на мене не дуже хороша ідея - братись за вивчення іншого, коли ще попереднє добре не вивчив. І як було сказано в одному попередніх постів - люди так і не отримали ЗП.


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Saniko Моя Вам маленька порада, не вчіть на початках відразу CMS, CMF, фреймворки, почніть краще з алгоритмів, структур даних, пройдіть курс CS50 (Prometheus). А далі вже визначайтесь з напрямком (веб, мобайл, геймдев, чи ще якась інша зараза). І лише тоді вже опановуйте релевантні технології та інструменти. Якщо тягне в PHP, то я б дивився в бік таких фреймворків як Symfony та Laravel.

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, rabzy сказано:

Якщо тягне в PHP, то я б дивився в бік таких фреймворків як Symfony та Laravel.

https://trends.google.com/trends/explore?q=Symfony,Laravel

Та й чи є сенс зараз PHP вивчати?

https://trends.google.com/trends/explore?q=%2Fm%2F060kv,%2Fm%2F02p97,%2Fm%2F05z1_

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...