Перейти до змісту

Власні сферичні панорами на Google Maps/Street View


Рекомендовані повідомлення

Бавлюся зараз зі сферичними панорамами. Тільки не можу зрозуміти по якому принципу гугл вирішує показувати їх чи ні. 

Деякі відмічені "синім кружечком" на карті і тоді зрозуміло, що там є панорама. А деякі треба тицьнути в конкретне місце щоб подивитися її

pano_360.jpg.88447c6818746a95fe7323d037673454.jpg

приклад панорами яка є на гугл мапс

а тут вона є, але прихована

Що не так з прихованими, хтось знає? 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так воно опубліковано і у потрібному місці.  

Змінити місце - неактивна кнопка - що в принципі і логічно бо у панорами в метаданих вказані координати місця зйомки. а зв"язати з місцем - це вказати назву місцевості, заклад абощо.  тобто що ця панонорма  уже має прив"язку до координат, а цим пунктом ми вказуємо що це вона зроблена у місці "дубовий гай"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доповню. якщо зв"язати з місцем - панорама з"явиться у розділі "фото" при пошуку того місця у гуглокартах

але точки на мапі щоб туди перетягнути чоловічка - німа

228412106_.thumb.JPG.0732b12954b70a96fb08ceee0cc1a2cb.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо треба дати Гуглу час, щоб все синхронізувалося і "крапка" панорами з'явилася ГуглМепс? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та якось не можу помітити закономірності. Панорама біля замку - з"явилась на наступний день. а біля дому 3 панорами 2 тижні тому робив і відразу завантажив, то дві є, однієї нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, vampirich сказал:

та якось не можу помітити закономірності. Панорама біля замку - з"явилась на наступний день. а біля дому 3 панорами 2 тижні тому робив і відразу завантажив, то дві є, однієї нема

Гугл керується своїми, часом, дивними алгоритмами визначення пріоритетності панорам. Замок - туристичне місце і там постійно якась активність, типу нових фоток, тому пріоритет вищий, а Дубки для Гугла - пустеля, тому пріоритет біля плінтуса. ІМХО.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть карти кращої якості Гугл робить в першу чергу лише там де є активність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цілком може бути. але разом з тим панораму тупо в полях - опублікував швидко, а в населеному пункті поряд - досі ні 

Значить у гугла своє бачення активності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, vampirich сказал:

Значить у гугла своє бачення активності

Я лише припустив. Вони ж до кінця не розказують своїх секретів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Я лише припустив. Вони ж до кінця не розказують своїх секретів.

але цілком ймовірне примущення 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм.. за день три приховані панорами з"явилися на картах, а дві які були "нормальні" - пропали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

починає з"являтись думка, що "погоджує" панорами не алгоритм, а спеціально навчена людина, і як на яку попадеш

Бо уже кілька випадків було, що мої панорами не з"являлись по тижню на картах, а потім видаливши і заливши заново абсолютно без змін - вони ставали доступними для перегляду. причому один раз було 3 завантаження одночасно - через що така і підозра

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, vampirich said:

починає з"являтись думка, що "погоджує" панорами не алгоритм, а спеціально навчена людина, і як на яку попадеш

Бо уже кілька випадків було, що мої панорами не з"являлись по тижню на картах, а потім видаливши і заливши заново абсолютно без змін - вони ставали доступними для перегляду. причому один раз було 3 завантаження одночасно - через що така і підозра

 

Просто припущення - може на деяких панорамах видно чиїсь фейси, номери автівок, реклама?)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, yu2007 said:

Просто припущення - може на деяких панорамах видно чиїсь фейси, номери автівок, реклама?)

Та навряд - система сама бачить і блюрить (принаймні, фейси)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, yu2007 сказано:

Просто припущення - може на деяких панорамах видно чиїсь фейси, номери автівок, реклама?)

та ні.

один два панорами які опублікувались після перезаливу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, vampirich сказано:

та ні.

один два панорами які опублікувались після перезаливу

Гарно, це з квадракоптера чи що ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SergLutsk сказано:

Гарно, це з квадракоптера чи що ? 

Таки так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну судячи з деталізації знімків, то камера непогана на коптері стоїть. Та ще й не знав, що вони вміють робити панорамні знімки. Чи ти сам керуючи ним повертаєш його на 90° градусів чи скільки там і робиш наступний знімок ? І він так точно рухається і склеює, що не видно розривів.

Чи це в нього якась 360° градусна камера зразу робить такий ?

Змінено користувачем SergLutsk
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато коптерів  класу "не іграшка" вміють автоматично відфоткати і склеїти сферичні панорами.  У моєму випадку потрібні танці з бубном і стороннє пз - але ти вірно вгадав: просто купка фотографій в різні сторони з різними кутами, які потім на компі клеяться

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз можна зробити щось типу зйомку вулиць?

Аналог як машина "гугла" їздить з камерами і знімає....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Oli сказано:

Зараз можна зробити щось типу зйомку вулиць?

Аналог як машина "гугла" їздить з камерами і знімає....

можна, але я хз за нюанси. є конторки які за гроші пропонують створити віртуальні тури для підприємств.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти знімаєш з висоти і в кадр попадає як на долоні багато приватних загорожених ділянок. Чисто гіпотетично, окрім шансу розкрити якусь підпільну лабораторію як в "Во все тяжкие" (це жарт звичайно), але чи не може тут бути нюансів із законом ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та щодо зйомки дроном у нас у законодавстві немає конкретики.

Фотовідеозйомка велася у публічних місцях, так що ніби нічого не порушую. а висота зйомки у нас ніде не прописана

ось цитата з якогось юридичного сайту

Ще одне не менш важливе питання використання повітряного простору: «Чи може власник земельної 
ділянки збити дрон, який знаходиться в його повітряному просторі?». Стосовно прольоту дронів 
над приватною територією, то це питання спірне і на сьогодні не врегульоване на законодавчому 
рівні. Водночас збивати квадрокоптер не можна, однак ви маєте правозаборонити зйомки, а також 
вимагати видалити фото- і відеоматеріали, зроблені дроном над вашою земельною ділянкою.

Коротше незрозуміло з цим усім. але у вікна комусь я не заглядую, над військовими частинами і іншими стратегічними об"єктами не літаю.. то на мій хлопський розум я нічого ніби не порушую і комусь особисто не шкоджу. Тим більше гугл мапс робить таке уже давно ))

Змінено користувачем vampirich
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, vampirich сказано:

можна, але я хз за нюанси. є конторки які за гроші пропонують створити віртуальні тури для підприємств.

 

 

В ГуглСтрит немає, підкаж як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...