Перейти до змісту

Iphone : повне розчарування.Чи є альтернатива?


Рекомендовані повідомлення

3 minutes ago, nikblack said:

От ви мені поясніть, навіщо весь той хлам який є в ксіомі, чистий андроїд (і так як він працює на пікселях) це єталон цієї операційної системи, поставити те все лишне що є в ксіомі можна без проблем, це щось на зразок як в іос, все просто, і локанічно, за що їх і люблять. завжди можна приципитись до чогось, але коли телефон збалансований, працює швидко без глюків, гарно фотографує, та щей безкоштовне збереження в хмарі, то і вибір зрозумілий для мене, чому обирають ксіомі - це "преміум" класу залізо з кривеньким софтом, ну і як же без реклам, бож саме це людям так не "вистачає" в телефоні ;) 

Людей, які фанатіють бачать користь від "чиcтого андроїда" - декілька %. Набагато цікавіше, щоб кожна нова модель несла в собі якісь цікаві "фішки". Можна в тему запросити @Nokian - нехай розкаже чому купують сяомі.

p.s. Моя дружба із сяомі закінчилась на моделі 4x.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 427
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 минуту назад, turbo сказал:

Людей, які фанатіють бачать користь від "чиcтого андроїда" - декілька %. Набагато цікавіше, щоб кожна нова модель несла в собі якісь цікаві "фішки". Можна в тему запросити @Nokian - нехай розкаже чому купують сяомі.

p.s. Моя дружба із сяомі закінчилась на моделі 4x.

Не зовсім так, діло не в фанатизмі, що я і хотів донести, це телефони які працюють так як це має бути, і тільки перебравши купу варіантів (так як це було в мене) всеодно вертаєшся на піксель, бо альтернативи тому кому все це подобається як там є, просто немає. А за щось новеньке, це взагалі не до інших телефонів, тому як найновіший андрюша там в першу чергу, все інше можна встановити при потребі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, turbo сказано:

Людей, які фанатіють бачать користь від "чиcтого андроїда" - декілька %. Набагато цікавіше, щоб кожна нова модель несла в собі якісь цікаві "фішки". Можна в тему запросити @Nokian - нехай розкаже чому купують сяомі.

p.s. Моя дружба із сяомі закінчилась на моделі 4x.

З тисячі людей 999 задоволені ,а один ні.

Це природньо.

999 користуються мовчки,а один виливає свої образи.

Це теж природньо.

Кожен розказує СВІЙ особистий досвід користування,який ( досвід) йому вдвічі цінніший за досвід інших.

Відповідно все це конкретно суб'єктивно.

А купують по принципу серединки .

Золотої)

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, nikblack said:

А хіба він не коштував на старті як 12?

11 на старті починався від 700 + податок в штатах і ніби як 24К грн в нас. Зараз, через 1,5 року, де мені його купити зі знижкою 50%?))

 

на сайті епл в США він подешевшав з того часу лише на 100 баксів (що складає приблизно 15%).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, yu2007 сказал:

11 на старті починався від 700 + податок в штатах і ніби як 24К грн в нас. Зараз, через 1,5 року, де мені його купити зі знижкою 50%?))

 

на сайті епл в США він подешевшав з того часу лише на 100 баксів (що складає приблизно 15%).

https://yaknoviy.ua/smartfon-apple-iphone-11-64gb-black-mwlt2-obnovlennyj-copy-item

 

Гадаю що на олх є ще дешевше, а якщо мати знайомих... мої мені сказали якщо треба 15к новий зроблять.

І це я ще не шукав бо не цікавлять вони мене взагалі, після того як мій товариш купив офіціал за 33000 і через рік продав за 14000 я зробив такі висновки, ще раз - дешевіє все, але яблука по багатьох для мене причин це далеко не кращий варіант серед дивайсу яким хочеться користуватись, якщо до 4го айфону вони були єталоном то зараз це просто смарт під лого.

Змінено користувачем nikblack
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, nikblack said:

https://yaknoviy.ua/smartfon-apple-iphone-11-64gb-black-mwlt2-obnovlennyj-copy-item

 

Гадаю що на олх є ще дешевше, а якщо мати знайомих... мої мені сказали якщо треба 15к новий зроблять.

І це я ще не шукав бо не цікавлять вони мене взагалі, після того як мій товариш купив офіціал за 33000 і через рік продав за 14000 я зробив такі висновки, ще раз - дешевіє все, але яблука по багатьох для мене причин це далеко не кращий варіант серед дивайсу яким хочеться користуватись, якщо до 4го айфону вони були єталоном то зараз це просто смарт під лого.


607 баксів за «як новий» - це мінус 50% від ціни на старті продаж? О_о )))

 

Про знайомих не зрозумів. Ми ж говорим про загальнодоступні усім ціни на вільному ринку, хіба ні? Є в мене знайомий, може доставити мені авто з Бельгії чи Голандії за 200-300 євро. Але ціна за цю роботу для усіх інших 600+ євро.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, Cherman said:

Б/в в штатах знайти -50% від нового, цілком реально.

Чесно - не шукав, тому заперечувати не буду. Просто якось надто великий зазор виходить між ціною там (плюс доставка і хабар) і ціною тут. 
Я розумію, що великі «контрабандисти» викуповують там гаджети великими партіями, і повірю, що в такому разі ціна може бути такою, як ти написав. Чи ти маєш на увазі, що 11-х іфонів на ібеі в роздріб по 300 (50%) баксів як того гуталіну?))

 

пс. Згадав про р-сімочні трубки, на них й справді ціна суттєво нижча)

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Cherman said:

Правда, може його перед тим, десь афроамериканці вкрали.

Знову не те. Ми ж говорим про безпроблемні апарати, в повністю справному стані, в яких можна скидати налаштування і не використовувати всякі підкладки для анлока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Знову не те. Ми ж говорим про безпроблемні апарати, в повністю справному стані, в яких можна скидати налаштування і не використовувати всякі підкладки для анлока.

Особисто я навів приклад з власного досвіду, бувають і виняткі по цінам, в цій темі ніхто нічого не продає!!!

Чек - дата, сьогодні в ідеальному стані, з повним новим комплектом, купою чохлів причому не репліка, ледве за 14к продали

 

PXL_20210402_202550409.jpg

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nikblack said:

Чек - дата, сьогодні в ідеальному стані, з повним новим комплектом, купою чохлів причому не репліка, ледве за 14к продали

 

Так йому скоро буде три рочки з моменту виходу! "Флагманські" андроїди за три роки взагалі перетворюються в стодоларові телефони)))

 

Але якщо буде ще один такий самий і за такі гроші, маякуйте!) 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, yu2007 сказал:

 

Так йому скоро буде три рочки з моменту виходу! "Флагманські" андроїди за три роки взагалі перетворюються в стодоларові телефони)))

 

Але якщо буде ще один такий самий і за такі гроші, маякуйте!) 

Та ні, я з айфонами завязав, це товариша був. Неважливо скільки там кому років - ціна на нашому ринку в чеку, на той момент,  і що ми маємо сьогодні...

А взагалі в чому проблема, купа пропозицій, їх продають пачками, в одному тільки Луцьку оголошень ого го

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, nikblack said:

А взагалі в чому проблема

В тому, що айфони найменше втрачають в ціні з часом порівняно з іншими брендами. А ви авторитетно заявили, що айфон за рік втрачає 50% і можете це довести))

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, Cherman said:

Ага, аби ж так. За 100 баксів продаються моделі хіба що 6-річної давнини.

Погуглив) Pixel 2 i Xr вийшли в 2018 за ціною, що починалась від 650 і 750 баксів відповідно (в штатах).

зараз б/в пікселі продають на олх за 100 баксів, а айфони за 350-400)))

 

Пс. Ще не лягав спати, туплю трохи)) отож 100 баксовий піксель 2 вийшов у 2017 (від 650 дол.) А в 2018 вийшов піксель 3. Гугл каже, що на момент старту продаж ціна була 800!!! баксів!!! (Дорожче іфона!!, я вже мовчу за ХЛ). 

так от скільки він зараз коштує на олх? Тисяч 5 гривень? Чи менше?

Змінено користувачем yu2007
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

В тому, що айфони найменше втрачають в ціні з часом порівняно з іншими брендами. А ви авторитетно заявили, що айфон за рік втрачає 50% і можете це довести))

Тіште і далі себе цією думкою

2 часа назад, yu2007 сказал:

Погуглив) Pixel 2 i Xr вийшли в 2018 за ціною, що починалась від 650 і 750 баксів відповідно (в штатах).

зараз б/в пікселі продають на олх за 100 баксів, а айфони за 350-400)))

 

Пс. Ще не лягав спати, туплю трохи)) отож 100 баксовий піксель 2 вийшов у 2017 (від 650 дол.) А в 2018 вийшов піксель 3. Гугл каже, що на момент старту продаж ціна була 800!!! баксів!!! (Дорожче іфона!!, я вже мовчу за ХЛ). 

так от скільки він зараз коштує на олх? Тисяч 5 гривень? Чи менше?

  За пікселі ви знаєте "багато" це видно, з мене досить. Щоб говорити за них потрібно знати політику гугла в відношенні до цін, вони практично завжди старались зробити девайс як умога дишевше, вони ж самі і накручують на старті, а через місяць скидують, потів знову можуть підняти... З старого те що є в нас на ринку це рефи, або вбите, одиниці продають чесний аппарат, і ціна в нього інша. Так от ще раз спробую донести, мене вразило те що товариш купив телефон за 30+ а продав за 14 тому для себе я зробив такі висновки, для мене особисто айфон це огризок яким я користуватися ніколи не буду, тощо мінусів в нього більше чим плюсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, nikblack said:

За пікселі ви знаєте "багато" це видно

Ну раз ви розбираєтесь, то хочу на завершення дискусії лише запитати, скільки зараз в нас/в штатах коштує нормальний, не зламок піксель 3 (без хл)? Я й справді часом задумуюсь перейти на андроїд, думаю зайти зразу в преміум)) А 4й піксель не потягну фінансово))
 

І ще про рефи. Якщо це реф офіційний - то що в ньому поганого? Офіційні яблучні рефи нічим не гірші за не рефи, принаймні так кажуть)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Cherman сказал:

 

@yu2007  чого ти до того пікселя прицепився?  Це девайс не для всіх. Рівняй краще падіння цін по Гелексі.

а що там рівняти )) Хочеш топовий телефон від Самсунга, купуй його мінімум через пів року після виходу і не з офіціалів )) якраз ціна поділена на два майже, вийде, за новий :D

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, yu2007 сказано:

Офіційні яблучні рефи нічим не гірші за не рефи,

раніше - і не "офіційні" нормально продавались, як раніше, років 4-5 тому (купувався), досі є 5S в користуванні  - китайський екран,

5 років телефону (з моменту покупки), свою функцію - виконує, користується - дитина...

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Cherman сказал:

Сяомі Мі 11, ціна 25-27к гривників.

я коли вибирав черговий телефон, декілька років назад, теж на якийсь топовий (на той час) сяомі дивився, керамічний корпус, якийсь там супермодний безмембранний динамік, всє дєла. От де стовп устойчівості ціни :0016: Декілька місяців слідив за ціною, не подешевшало ні на гривню, подумав, ну ніхєра сєбє, самсунг регулярно дешевшає, що офіціал, що неофіціал, а тут жесть така. Ну його нафіг :D

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Cherman said:

Не зовсім на старті продаж(в 2019-му), купив його за 600 долярів.

 Десь, в районі того. Бариги продають і дорожче.

@yu2007  чого ти до того пікселя прицепився?  Це девайс не для всіх. Рівняй краще падіння цін по Гелексі.

От про це й веду мову. Після виходу 11го в 2019му ціна хr теж впала на американському сайті епла до 600 баксів. 
Нині він на олх по 10-12 в норм стані. А твій піксель 5.

 

про галактики нічого не знаю, не цікавився ніколи.

 

Причепився - бо набридло доношувати телефони за кимось, можна сказати, що визрів купити собі першого в житті телефона))) от і розглядаю піксель як варіант)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В одній руці триматиме Сяомі, а іншою Айфон.).

Бажання клієнта - закон.

Ну але на такий https://www.citrus.ua/smartfony/xiaomi-mi-11-ultra-8256gb-ceramic-black-686770.html

Сяомі треба буде тисяч 40 грн.

А може і 50 на старті.

Змінено користувачем Nokian
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, Cherman said:

Сходи в Ювант, там тобі в магазинчику № 176 такий лікбез проведуть, що вийдеш звідти, тримаючи в одній руці новенький Сяомі, а іншою - витиратимеш сльози щастя.

 

Як тещі телефона купуватиму, обов'язково до Віктора піду!

Читав на Борді відгук Сашка, що він у цих справах справжній майстер!))

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yu2007 сказано:

Як тещі телефона купуватиму, обов'язково до Віктора піду!

Читав на Борді відгук Сашка, що він у цих справах справжній майстер!))

в якому сенсі? продає ексклюзивні "телефони для тещі" з електрошокером замість вібродзвінка?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж

дорогі продавці айфонів 

ану закидайте мене настільки вигідною пропозицією на 12 айфон (64 та 128),колір не принциповий але білий має перевагу,

щоб я не жаліючи грошей зразу побігла купувати

можна в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При всі повазі ,все одно що шукати ,хто продасть долар наразі по 27,50 скажімо.

Так же мало реально).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, paksivatova said:

Ну що ж

дорогі продавці айфонів 

ану закидайте мене настільки вигідною пропозицією на 12 айфон (64 та 128),колір не принциповий але білий має перевагу,

щоб я не жаліючи грошей зразу побігла купувати

можна в приват

Беріть 12 Про Макс, на них зараз знижка))

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...