Перейти до змісту

Своя радіостанція


Bit

Рекомендовані повідомлення

Скажіть, будь-ласка, знаючі люди: скільки коштувало би зробити власну (некомерційну) радіостанцію разом із радіо-хвилею...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є варіант за дето 59грн. передавати своє радіо на відстань близько 20 метрів! Дотогож любу радіочастоту глушити можна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile3::) :)

даааа... 20 метрів то модно... але я думав глобальніше-кілометра на 3-5...

все одно дякую за відповідь, рондо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна навіть самому спаяти на 2-3 кілометра. Бачив схему, на лампах.

Проблема не в тому де взяти і скільки буде коштувати радіостанція. Проблема з частотнаглядом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя-зловлять і за дупу візьмуть... хм... а що, як організувати онлайн радіостанцію?

де взяти скріпти, напрацьовки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нашо вам ті лампи і той частотнагляд?!?! Вихід від усілка (4 оми) - в розетку "брехунця", і всьо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нашо вам ті лампи і той частотнагляд?!?! Вихід від усілка (4 оми) - в розетку "брехунця", і всьо :)

стрьомно , нема узгодження опору лінії і підсилювача, по лінії передача йде на несучій, вроді десь біля 36 вольт, тому у брехунцях стоять трансформатори і підключення чере конденсатори 0,022мкф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Работать оно работает, но какой смысл запускать звук в радиосеть, если никто (кроме пенсионеров) не слушает проводное радио? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так... врубати їм гімн савєццкава паюза в 6 ранку, хай порадіють B)

В топік: http://74.125.39.104/search?q=cache:OPXXjv...;cd=1&gl=ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Работать оно работает, но какой смысл запускать звук в радиосеть, если никто (кроме пенсионеров) не слушает проводное радио? :)

Брехня, я каждое утро слушаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Работать оно работает, но какой смысл запускать звук в радиосеть, если никто (кроме пенсионеров) не слушает проводное радио? :)

Брехня, я каждое утро слушаю.

ужас... в мене набрехунця алергія..

ще досі в пам'яті дзинчить тин тин тин тИннннн!!! .. 6.45 ранку...

радіо не слухаю взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

я тоже интерсовался по этому вопросу и значить так что я узнал

частота примерно стоит 44000 грн дальше помещение примерно халупа в каторой нузно что то зделать ещё потянет 60000 У.битых Е.нотов + пару компов + пульт микшерный , договора и оформлените всех документов на всё это кароче за 100 штук зелени можно вложиться если официально

если бы найти спонсора я бы открыл радио в формате клубной и молодёжной музыки!!!!!! потому что всякого непотрибу и музыки для пенсионеров и так хватает!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аудиторія неплатіжоспроможна (імхо).

Що ти їм рекламувать будеш? Лайф? :huh:

А без реклами "тібє ніхто дєнєк ні даст" (с) Допо-Гепкін ;)

Жарти-жартами, а я б також пореккомендував тобі відкрити для початку інтернет-радіо, заодно відпрацюєш формат, і всю іншу "кухню".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
частота примерно стоит 44000 грн

якби частота коштувала саме стільки і її так просто було би купити за ці гроші, то я сам вже давно відкрив би радіо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А я замутив інтернет радіо :) за два місяці к-ть слухачів в середньому 100. Пік був 304 слухачі :) і ніяких податків))

ZлоЕ Rадио

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я замутив інтернет радіо :) за два місяці к-ть слухачів в середньому 100. Пік був 304 слухачі :) і ніяких податків))

ZлоЕ Rадио

http://www.last.fm

авторизуєся, скачуєш додаткову програмульку (там же).....

інтрерактивне радіо ...будь-який стиль, виконавець, група....Якщо пісня не подобається можна забанити, якщо навпаки в улюблені....

Для чого видумувати якщо є в же готове і набагато краще :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.last.fm

авторизуєся, скачуєш додаткову програмульку (там же).....

інтрерактивне радіо ...будь-який стиль, виконавець, група....Якщо пісня не подобається можна забанити, якщо навпаки в улюблені....

Для чого видумувати якщо є в же готове і набагато краще

Тоді це виходить не радіо а тупо ретрансляція музики. А я по своєму іноді лялякаю, передаю привіти ітд. :) Моя думка: радіо без ведучого -- не радіо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Підскажіть, як зробити трансляцію аудіо в мережу. Потрібно прийняти звук з audio-in звукової картки і дальше транслювати його в мережу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плагін для вінампа DSP та сервер DSP

і все. :)

http://www.3dnews.ru/software/internet-radio

http://qreallexx.ru/shoutcast-server-i-shoutcast-plagin

тепер точно все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це я читав... я ж написав що потрібно транслювати те що приходить на audio-in звукової картки, а не плейліст вінампа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там в настройках є - card-input.

Тобто знімає звук той, що приймає карта.

Я ж дав ссилки. В мене в офісі роздається так. ;)

i21_n.gif

замість Вінамп (рекомендовано) вибрати Кард - інпут чи Лайн ін..

Если же, вы хотите подключить внешний источник звука, то переключитесь на "Soundcard Input".

i2_n.gif

Погано ти читав... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене такого немає, можливо плагін не підтримує мою звукову картку(((. На даний момент трансляцією займається dreambox))) - єдиний мінус, можливе підключення тільки одного клієнта(мені більше і не потрібно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...