Перейти до змісту

Програма для складського обліку


Deniks315

Рекомендовані повідомлення

Потрібна якась програма для складсього обліку, яка буде підтримувати зчитувач штихкодів. Що можете порадити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Дик 1с вміє. Є конфігурації заточені суто під складських облік. Чи треба попрощє і безплатне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавлять максимально прості варіанти, людина, яка буде займатися складом, мінімально шарить в компютерній техніці взагалі. також немалим плюсом була б її безкоштовність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, vampirich сказал:

Дик 1с вміє. Є конфігурації заточені суто під складських облік. Чи треба попрощє і безплатне?

а коли 1Ска стала безкоштовна + MS SQL до неї в придачу :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MACCEN Дик автор в першому пості не вказав що треба безплатне. Я уточнив що саме мається на увазі. Що не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Deniks315 сказано:

цікавлять максимально прості варіанти, людина, яка буде займатися складом, мінімально шарить в компютерній техніці взагалі. також немалим плюсом була б її безкоштовність

А в обліку шарить, чи треба вчити?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

А що вміють Гугл таблиці?

сарказм?

навіть зі штрих-кодом працювати, тобто - дані зчитуєш смартфоном за допомогою любої приблуди для зчитування штрих-кодів, а далі вони вже в таблицю потрапляють

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в гугл плей - таких примітивних складських прог - вагон, навіть сканер не потрібен - смартом можна обійтись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варінти зі смартфоном тоже не катять, якшо людина піде з роботи, получається шо і всю інфу забере з собою, вот з гугл таблицями варіант може бути, але я не розумію як в гугл таблицях звязати штрихкод з інформацією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Deniks315 сказано:

варінти зі смартфоном тоже не катять, якшо людина піде з роботи, получається шо і всю інфу забере з собою

замість сканера - заюзати службовий смартфон за 500 грн., і ніхто - нічого не забере.

52 хвилин тому, Deniks315 сказано:

я не розумію як в гугл таблицях звязати штрихкод з інформацією

якщо дійсно цікаво, можна було хоч відео глянути (лінк був вище), там цітко сказано, дані з сканера/смарта - потрапляють в гугл докс через скрипт, інакше - ніяк.

Тобто, самий простий варіант - службовий смартфон + таблиці ексель, або гугл

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.02.2021 в 23:09, MACCEN сказал:

а коли 1Ска стала безкоштовна + MS SQL до неї в придачу :)

 

MS SQL ставиться  тільки для великих баз. В даному випадку і файлова буде нормально працювати.

 

А взагалі краще 1с для таких цілей поки не придумали + легко можна доробляти під свої потреби. Іншу програму не думаю шо можна буде шось доробити. Якийсь звіт чи ще шось.

Ну і не така вона й дорога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.02.2021 at 23:09, MACCEN сказано:

а коли 1Ска стала безкоштовна + MS SQL до неї в придачу :)

 

Нахіба їй саме MS SQL ??

Є безкоштовний DB2 Express-c,  PesgreSQL .  та й для подібних задач, файлової версії вистачить з головою.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, WebTraveller сказано:

Ну і не така вона й дорога.

Ну не скажи! 1С - яскравий прклад дороговизни ПЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Ну не скажи! 1С - яскравий прклад дороговизни ПЗ.

2300 вроді сама простенька укр. конфігурація

Але вона того варта. Можна під себе дописати як завгодно. З іншими програмами такий варіант не прокатить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, WebTraveller сказано:

2300 вроді сама простенька укр. конфігурація

Але вона того варта. Можна під себе дописати як завгодно. З іншими програмами такий варіант не прокатить

Бо в інших все передбачено ? :)

1С на те й  "відкрита", що гола. Мінімум є, а решта допилюйте, дописуйте. Навіть курси / навчання можна пройти за гроші!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

Бо в інших все передбачено ? :)

1С на те й  "відкрита", що гола. Мінімум є, а решта допилюйте, дописуйте. Навіть курси / навчання можна пройти за гроші!

І яка така безкоштовна програма є, де все передбачено і всім підходить?)))

Не зустрічав я такої за все життя. Хоча все життя програмую на 1с. З інших програм на 1с багато переводив, а от навпаки ніколи))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут трохи в іншому причина.

Хто купив якусь другу, то зразу знає, шо доробити її неможливо під себе.

Тому й не виникає таких питань, і тіпа там все є, бо ж не скажеш начальству шо фігню купив, і сидиш звіти в екселі кліпаїш.

А купуючи 1с, знають шо доробити в ній можна все шо завгодно. Того зразу й з"являється куча хотілок.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, WebTraveller сказано:

І яка така безкоштовна програма є, де все передбачено і всім підходить?)))

Не зустрічав я такої за все життя. Хоча все життя програмую на 1с. З інших програм на 1с багато переводив, а от навпаки ніколи))

Я не про безкоштовну казав. А в принципі.

Тобі вигідно перевести під 1С, бо ти на тому на фіналі матимеш за годинку роботи 8-10$ :)

З інших прог не матимеш нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Я не про безкоштовну казав. А в принципі.

Тобі вигідно перевести під 1С, бо ти на тому на фіналі матимеш за годинку роботи 8-10$ :)

З інших прог не матимеш нічого.

Ну я ж не сам заставляю клієнта переходити на 1с. Мене просять, тому що не вистачає функціоналу.

І цін 8-10$ вже дууууже давно немає)) множ на 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, WebTraveller сказано:

Ну я ж не сам заставляю клієнта переходити на 1с. Мене просять, тому що не вистачає функціоналу.

І цін 8-10$ вже дууууже давно немає)) множ на 2

чого ж. Є купа людей які працюють по 200 грн / год.  8$ що не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна і по 100 грн працювати. Хоча я й по 200 незнаю таких шо працюють. Правда я давно в Україні не маю клієнтів, але з моїх знайомих шо працюють тут, беруть як мінімум по 350-400. І це в Луцьку.

В Києві зовсім інші розцінки.

 

Студенти може. Але ту роботу шо він буде робити день, я зроблю за годину-дві.

От і різниця в ціні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, WebTraveller сказано:

2300 вроді сама простенька укр. конфігурація

Але вона того варта. Можна під себе дописати як завгодно. З іншими програмами такий варіант не прокатить

може досить платити окупанту за софт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...