Перейти до змісту

[Архів] - Продам Лазерный принтер Samsung ml 1210


Рекомендовані повідомлення

Принтер рабочий без дефектов . Продаю так как не пользуюсь. Комплект шнур питания. цена 1000 грн

принтер 1210.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Bliksss сказал:

торг - 300 грн.

очень   мало  ...  могу  с 1000 грн  скинуть  сотню  но   столько   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, DaBass сказано:

очень   мало  ...  могу  с 1000 грн  скинуть  сотню  но   столько   

він не коштує 1000 грн.

1) Він старий

2) Це Самсунг

3) дуже неохоче їх заправляють. По причині перших 2-х пунктів.

 

І да, якби це був HP 1010 / 1020 або Canon 2900 - забрали б з руками.

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Zheny@ сказал:

він не коштує 1000 грн.

1) Він старий

2) Це Самсунг

3) дуже неохоче їх заправляють. По причині перших 2-х пунктів.

 

І да, якби це був HP 1010 / 1020 або Canon 2900 - забрали б з руками.

 

 

HP 1010  и 1020  это   можно сказать новые  модели  относительно  ...  картриджи  у  них  одинаковой  ёмкости   а то что   это   самсунг  это ничего не  значит.....   то что   их  не   хотят  заправлять   это   не  ко мне  ....  порошок к  ним тоже  по одной  цене  ....  и  в чём   же разница между  этими двумя  брэндами?   а то что  их не  хотят  заправлять  люди  с  двумя  левыми  руками    это   уже  ихняя  проблема , я   продавец  и я  решаю ,  а ваше   дело   или   купить  или  проходите  мимо  ...  я   же написал   что могу   скинуть,  но  столько  аж скинуть   это  уже  перебор  ....  тут   все   хотят   купить все    почти   даром   ....  идите  спросите   в комиссионке ,  чи вам  скинут  ?  

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, DaBass сказано:

 ....  идите  спросите   в комиссионке ,  чи вам  скинут  ? 

Та не вартує ваш принтер стільки, у знайомих по 1200 новіші, вибір великий. Реальна ціна, якщо робочий, 600 грн, але я би не купував, брав щось сучасніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, DaBass сказано:

HP 1010  и 1020  это   можно сказать новые  модели  относительно  ...  картриджи  у  них  одинаковой  ёмкости   а то что   это   самсунг  это ничего не  значит.....   то что   их  не   хотят  заправлять   это   не  ко мне  ....  порошок к  ним тоже  по одной  цене  ....  и  в чём   же разница между  этими двумя  брэндами?   а то что  их не  хотят  заправлять  люди  с  двумя  левыми  руками    это   уже  ихняя  проблема , я   продавец  и я  решаю ,  а ваше   дело   или   купить  или  проходите  мимо  ...  я   же написал   что могу   скинуть,  но  столько  аж скинуть   это  уже  перебор  ....  тут   все   хотят   купить все    почти   даром   ....  идите  спросите   в комиссионке ,  чи вам  скинут  ?  

Ти десь читаєш між рядків. 

1) Судячи з твоїх доводів ти уяви ніякої не маєш про заправку картриджів.

2) Не вказуйте що і де мені купувати, .... 

3) Я аргументував ціну, що правилами форуму НЕ заборонено!

 

Знаєш, це як ремонт машини, за якусь охоче беруться, бо все просто і швидко, а за іншу, крутять носом, бо доведеться по*батися, і це все  за ті ж гроші!

Але я про це говорив в П1!

Не тобі судити людей які заправляють картриджі.  Вони свою роботу знають. А я з ними маю справу останніх років 15 чи 18.   Сам заправляв 1010 і подібні.  відкрутив один болтик, відкрив пробку, засипав тонер і все.

З Самсунгами... все інакше. Від слова "повністю".

 

Кожен хоче все продати дорожче, але для початку потрібно вивчити ринок!  Принаймні поцікавитися!

Для прикладу 1500 грн можна взяти дуже круте МФУ. З автоматичною подачею скану і т.п.  І по заправці там все значно простіше!

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.11.2020 в 18:37, bormotuha сказал:

Та не вартує ваш принтер стільки, у знайомих по 1200 новіші, вибір великий. Реальна ціна, якщо робочий, 600 грн, але я би не купував, брав щось сучасніше.

я  не  заставляю вас  покупать  именно   мой  принтер   ...  Но  и  не   нужно   создавать  колебания   что и как   кому  продавать  я   же написал  чёрным  по  белому   НЕ НРАВИТСЯ   ПРОХОДИТЕ МИМО  !!!   и не  нужно   мне  тут   привоз   устраивать ...   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.11.2020 в 19:44, Zheny@ сказал:

"Кожен хоче все продати дорожче, але для початку потрібно вивчити ринок!  Принаймні поцікавитися!"

 

изучив   рынок   с сайта  OLX  и  поставил такую цену   с  запасом  на  торг  ..... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

В мене такий самий вдома.

 

Мінуси: треба подавати по1-му листочку, мега незручно

 

Плюси: Йому пофіг все, навіть скрепки :)

 

Таки да, купував за еквівалент 300 грн

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...