Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

6 годин тому, Cherman сказано:

Ні, ідуть стрункими рядами на чіпізацію і не пиздять багато.

 

У Японії знайшли чорні часточки у вакцині Moderna

https://www.bbc.com/ukrainian/features-58406612

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, не вийшло :(

 

Чуєш, Шльом, а ти випадково не син Алєксеса? Дивись, і ти, і його син обоє їздите на дешманських великах. Слово "лох" на форумі - лише під твоїм аватаром і від Алєкса в сторону Cherman'a. Поки я не підправляв тобі репутацію - Алєксес сидів тихо. Співпадіння? 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, xc90 сказано:

підправляв тобі репутацію

 

Негідні речі робили :(

 

Ви випадково не син Зеленського?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, Zelensky said:

Негідні речі робили :(

 

Ви випадково не син Зеленського?

Був би я задротом типу твого форумного заступника - я б відшукав початок нашої бесіди на старті корони. Перших пару місяців було навіть щось схоже на адекватний діалог. Але чим більше з'являлося різного плану досліджень (а особливо коли з'явилась вакцина) - тим далі наші шляхи розходились і з'являлись мінуси замість пояснень елементарного по десятому кругу. 

Надіюсь ти зрозумів і поясниш вело-пілоту, що мінусити все підряд - трохи негарно (але якщо йому від цього легшає - то нехай).

Змінено користувачем xc90
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, xc90 сказано:

а особливо коли з'явилась вакцина

 

вакцина ще не з'явилась. Є експерементальні уколи, які треба мінімум щороку колоти :(

 

Вірус же лише досліджується? Чи вже все відомо?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Zelensky said:

вакцина ще не з'явилась. Є експерементальні уколи, які треба мінімум щороку колоти :(

 

Вірус же лише досліджується? Чи вже все відомо?

Той факт, що ти себе вважаєш себе розумнішим за найкращих вчених світу (дехто навіть з Нобелівською відзнакою) і не вважаєш вакцину вакциною - лише робить тебе ближчим до одного продавця з Юванту і по сумісництву експерта з будь якого існуючого питання:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zelensky сказано:

 

вакцина ще не з'явилась. Є експерементальні уколи, які треба мінімум щороку колоти :(

 

Вірус же лише досліджується? Чи вже все відомо?

Тебе вже чіпували, не парься :D Чи ти магніт прикупив? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sasha2008lk сказано:

Чи ти магніт прикупив?

 

Те що я отримав - це не продається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zelensky сказано:

 

Те що я отримав - це не продається.

Ну да і те що тобі бракує, не купиш :D

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sasha2008lk сказано:

Ну да і те що тобі бракує, не купиш :D

 

Якраз того, що мені бракує - можна купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби люди включили логіку, то задумались, навіщо вакциновують 5 річних дітей від коронавірусу, якщо немає жодного смертельного випадку від ковіду дітей до 9 років?

 

https://www.worldometers.info/coronavirus/coronavirus-age-sex-demographics/

 

0-9 years old
 
no fatalities
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zelensky сказано:

Якби люди включили логіку, то задумались, навіщо вакциновують 5 річних дітей від коронавірусу, якщо немає жодного смертельного випадку від ковіду дітей до 9 років?

 

https://www.worldometers.info/coronavirus/coronavirus-age-sex-demographics/

 

0-9 years old
 
no fatalities

В тебе є діти? Якого віку, якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sasha2008lk сказано:

якщо не секрет?

 

навіщо вакциновують 5 річних дітей від коронавірусу, якщо немає жодного смертельного випадку від ковіду дітей до 9 років?

 

https://www.worldometers.info/coronavirus/coronavirus-age-sex-demographics/

 

0-9 years old
 
no fatalities
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для їх же захисту, вакцина їм не пошкодить, щоб не були перенощиками. В тебе є діти???

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, sasha2008lk сказал:

Для їх же захисту, вакцина їм не пошкодить, щоб не були перенощиками. В тебе є діти???

А хіба вакциновані не такі самі перенощики як і невакциновані? Такі самі. Один в один.

Тут мені бачиться інша причина. Вони, МОЗовці, готові хоч чорта лисого вакцинувати аби швидше це все закінчилося.  Але вакцинування дітей не допоможе. Поширення вірусу вже не контрольоване. Нам з ним жити ще дуже довго. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, sasha2008lk said:

Для їх же захисту, вакцина їм не пошкодить, щоб не були перенощиками.

Вакцина не зупиняє перенесення дельти:

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(21)02243-1/fulltext

https://www.thelancet.com/journals/laninf/article/PIIS1473-3099(21)00648-4/fulltext

https://www.thelancet.com/journals/lanepe/article/PIIS2666-7762(21)00258-1/fulltext

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, weldermaster сказано:

А хіба вакциновані не такі самі перенощики як і невакциновані? Такі самі. Один в один.

Тут мені бачиться інша причина. Вони, МОЗовці, готові хоч чорта лисого вакцинувати аби швидше це все закінчилося.  Але вакцинування дітей не допоможе. Поширення вірусу вже не контрольоване. Нам з ним жити ще дуже довго. 

Вакциновані набагато швидше долають вірус, навіть якщо не відчувать його присутності. Чим більше людей будуть мати антитіла, тим швидше вірус пропаде. Вакцинація не захищає від захворювання, але запобігає тяжкому перебігу хвороби, точніше її наслідків. Якщо надіятись на власний імунітет, варіант, але часто закінчується - реанімація - похорон :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, sasha2008lk сказал:

Вакциновані набагато швидше долають вірус, навіть якщо не відчувать його присутності. 

Брехня, імхо

10 минут назад, sasha2008lk сказал:

Вакцинація не захищає від захворювання, але запобігає тяжкому перебігу хвороби, точніше її наслідків. Якщо надіятись на власний імунітет, варіант, але часто закінчується - реанімація - похорон :angry:

Ти ж про дітей писав. Діти як правило хворіють безсимптомно і в легкій формі. То навіщо їх вакцинувати? Робити не має що?

Змінено користувачем weldermaster
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я відповів, якщо є антитіла в дитини, організм набагато швидше подолає вірус,  відповідно менше заразить оточуючих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, sasha2008lk сказал:

Я відповів, якщо є антитіла в дитини, організм набагато швидше подолає вірус,  відповідно менше заразить оточуючих

Будьте реалістами. Це все не допоможе. Дуже багато людей і дуже повільні темпи вакцинації.  

А тут ще на горизонті омікрон + інші потім підтягнуться. Вірус дуже швидко мутує. Ми за ним не встигаємо.

Змінено користувачем weldermaster
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, weldermaster сказано:

Будьте реалістами. Це все не допоможе. Дуже багато людей і дуже повільні темпи вакцинації.  

А тут ще на горизонті омікрон і інші потім підтягнуться. Вірус дуже швидко мутує. Ми за ним не встигаємо.

Ну і що робити? Давайте будемо скиглити як той паморок. Я українській медицині не довіряю, ну є деякі виключення. Дивлюся практику цивілізованих країн. Омікрон в Японії здех. Якщо ми наляжем на сало з часничком і цибулькою, а ще антисептик домашнього виробництва, то якось поборемо 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, sasha2008lk сказал:

Ну і що робити? Давайте будемо скиглити як той паморок. Я українській медицині не довіряю, ну є деякі виключення. Дивлюся практику цивілізованих країн. Омікрон в Японії здех. Якщо ми наляжем на сало з часничком і цибулькою, а ще антисептик домашнього виробництва, то якось поборемо 

Так ніхто і не скиглить. Але і дурниць робити не треба.

Змінено користувачем weldermaster
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, sasha2008lk сказано:

Для їх же захисту, вакцина їм не пошкодить, щоб не були перенощиками.

 

Є купа досліджень і чтатистика, які показують, що ваециновані легко можуть бути рознощиками.

 

За минулу добу в Житомирській області 58% хворих на ковід були вакциновані. ДумайТЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, sasha2008lk сказано:

Вакциновані набагато швидше долають вірус, навіть якщо не відчувать його присутності.

 

Не відчуваюьь присутності вірусу - не змінють стиль життя. Ходять по всім закладам без обмежень і розносять вірус :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...