Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

3 minutes ago, Waver said:

ви десь бачили чи бачите паніку?

Ніт!

Трамп без паніки взяв і забанив всі подорожі з гейропи до США на цілий місяць.

 

 

А новини приносять все більше цікавого: заступниця міністра охорони здоров'я Великобританії, гравець Ювентусу, Том Хенкс  з дружиною, зірка НБА і +++ підхопили Ковід19...

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, yu2007 said:

Ніт!

Трамп без паніки взяв і забанив всі подорожі з гейропи до США на цілий місяць.

 

 

Правильно зробив, превентивні міри... якщо з-за такого чи навіть сильнішого карантину, ми з дружиною, як жителі США, залишимося в Україні ще на якийсь місяць чи два - то в якомусь смислі я буду не проти.

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Waver said:

Правильно зробив, превентивні міри... якщо з-за такого карантину ми з дружиною  залишимося в Україні ще на якийсь місяць чи два - то в якомусь смислі я буду не проти.

 

А ти на Пасху збирався на неньку летіти? Дивись, наш преЗЕдент ще той крученик (недавно самого Трампа під імпічмент підвів), візьме і у відповідь забанить всі прильоти з Америки. Доведеться тобі яйця в Шикаго фарбувати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 minutes ago, Alex S said:

Не так все критично.Ризикують в першу чергу стюри. Це безпосередній контакт з потенційними хворими це треба тричі рознести напої та бортове хар

В закритому просторі повітрям то одним дихаєте... а потім однією командою виходите, однією командою проходите паспортний контроль та митницю, однією командою в бусі в готель по номерам везуть, потім все так само до літака...

До речі, у нас якась авіакомпанія постійно підвозить на Limo свою команду пілотів та стюартів, чоловік 7-8, на відпочинок у саміінький центр Чикаго у Swissotel поряд по сусідству з нашим будинком... уже три роки спостерігаю і ніяк не можу зрозуміти що це за така щедра авіакомпанія... можливо, колись з цікавості підійду та запитаю. Але, реально радію за ту команду!

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Alex S said:

То що вже гірше може бути?

 

Може то він Нокіану презенти по 5 баксів везе:

))))))))))))

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, yu2007 said:

 

А ти на Пасху збирався на неньку летіти? Дивись, наш преЗЕдент ще той крученик (недавно самого Трампа під імпічмент підвів), візьме і у відповідь забанить всі прильоти з Америки. Доведеться тобі яйця в Шикаго фарбувати))

 Пофарбуєм в Україні, які проблеми... прикінь як теща зрадіє!

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, paksivatova сказал:

Лише мені не подобається введення карантину?

Готуйтеся до того, що ваші доходи зменшаться. Як і у всіх інших під час кризи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

Лише мені не подобається введення карантину?

Мені найбільше не подобається,як за допомогою ШТУЧНОГО  психозу заганяють людей в стійло  однодумності 

І тема моя називається ,,Коронавірус і РЕАКЦІЯ на нього,, саме так,бо у всій цій історії набагато ВАЖЛИВІША САМЕ РЕАКЦІЯ ТА ДІЇ людей на цю не варту ТАКОЇ УВАГИ подію.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

17 минут назад, weldermaster сказал:

Готуйтеся до того, що ваші доходи зменшаться. Як і у всіх інших під час кризи.

 

:g26:ну це ж всім працюючим мамам треба стати няньками на 3 тижні :g22:

я не розумію,яким чином і що саме вирішує цей карантин

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nokian сказал:

Мені найбільше не подобається,як за допомогою ШТУЧНОГО  психозу заганяють людей в стійло  однодумності 

І тема моя називається ,,Коронавірус і РЕАКЦІЯ на нього,, саме так,бо у всій цій історії набагато ВАЖЛИВІША САМЕ РЕАКЦІЯ ТА ДІЇ людей на цю не варту ТАКОЇ УВАГИ подію.

 

 

я от вчора вдень була в магазині

не затарилась нічим,купила те що і зазвичай

ніяких тобі запасів

я лох ?

 

сьогодні ще треба на ринок за помідорами з'їздити

побачу результати карантину

в неділю купувала по 38 гривень,цікаво який цінник побачу сьогодні ...

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, paksivatova сказал:

 

 

 

:g26:ну це ж всім працюючим мамам треба стати няньками на 3 тижні :g22:

Я не за нянку говорив. Зараз долар/євро зросте, і ваш сайтинг також зросте в ціні. Поки не розбируться з коронавірусом всі будуть тримати налічку. Тільки на хавчик і комуналку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, weldermaster сказал:

Я не за нянку говорив. Зараз долар/євро зросте, і ваш сайтинг також зросте в ціні. Поки не розбируться з коронавірусом всі будуть тримати налічку. Тільки на хавчик і комуналку.

ну вчора ,навпаки,попит на товари дуже зріс

побачимо

буде у людей розвага-утепляти фасад та робити дах )

товари,на які була ціна в валюті - дешевшали,коли курси опускалися - і дорожчають,коли курс росте

з гривневих позицій лише одна компанія підвищила ціни вчора

 

все тільки починається )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За що я і кажу.

В другої економіки світу вже з рік як почалися економічні ,цілком природні проблеми,бо ніщо не може рости вічно,і завжди мусить бути спад.

Щоб перевести і відволікти  увагу людей,а також зняти з себе провину влада цієї країни і роздмухала істерію,спочатку це було для внутрішнього користування,але потім влади інших країн теж рішили заробити політичних дивідендів на рівному місці 

Варто би цим владцям ввести  одночасно карантин на податки,тоді би вони виваденіше приймали рішення.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, weldermaster сказал:

 (Томас)

цікаво, то ти спеціально, як ненависний Зеленський, спотворив це слово, чи просто безграмотний, як тіпа всі зелебоби, й не знаєш, що правильно пишется *Томос* ? :D

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 час назад, paksivatova сказал:

ну вчора ,навпаки,попит на товари дуже зріс

побачимо

буде у людей розвага-утепляти фасад та робити дах )

товари,на які була ціна в валюті - дешевшали,коли курси опускалися - і дорожчають,коли курс росте

з гривневих позицій лише одна компанія підвищила ціни вчора

 

все тільки починається )

Це ви себе так хочете заспокоїти. Ви хочете щоб було як завжди - весною зазеленіла травичка, світило сонце, співали пташки. До літа обновити айфон і забронювати путівки на курорт. Але цього всього може і не наступити. Буде як в Італії, позакривають все крім продуктових і аптек. Ну і ще ритуальні служби будуть працювати.

 

Змінено користувачем weldermaster
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, weldermaster сказал:

 

Це ви себе так хочете заспокоїти. Ви хочете щоб було як завжди - весною зазеленіла травичка, світило сонце, співали пташки. До літа обновити айфон і забронювати путівки на курорт. Але цього всього може і не наступити. Буде як в Італії, позакривають все крім продуктових і аптек. Ну і ще ритуальні служби будуть працювати.

 

поїду к бабушкє в дєрєвню )))

 

я себе не заспокоюю,бо я ще навіть не переживала

 

p.s як на мене,то треба думати як жити у світі з коронавірусом

а не ховатися

карантин вічно не може тривати

чи може?!

Змінено користувачем paksivatova
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди які живуть на Чернешевського їздять додому з центру через Ковельську)

Щоб коронавірус не підхопити)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один из прогнозов по США на полгода (неофициальный): 96 млн заболеваний, 4 млн госпитализаций, более 480 тысяч смертей

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, hexagon44 said:

Напевно вже бункери готовлять на продаж:)  Американці люблять тєми з зомбіапокаліпсисами і вірусами смертельними

Щось у вас пластинку заїло... Чи то вже по новому кругу готуються чи то просто у вас чергове загострення? 
Не переживайте, з часом все пройде... он, у Nokiana таке теж час від часу буває, останній раз якщо не помиляюсь було на Новий рік, а зараз ніби попустило і вже нормальний хлопець. І вас попустить...

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, hexagon44 сказал:

У Луцьку ізолювали жінку з підозрою на коронавірус

Кільце навколо Юванта зжимається все більше. Біжи, Форест, біжи!

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, SunSeth сказал:

Один из прогнозов по США на полгода (неофициальный): 96 млн заболеваний, 4 млн госпитализаций, более 480 тысяч смертей

Цитата

"Когда вирус уже есть на территории, у населения нет иммунитета и не существует лечения, тогда от 60% до 70% населения будут заражены", - сказала Меркель.

Меркель отметила, что необходимо максимально сосредоточиться на замедлении распространения вируса.

"Этот процесс должен быть сосредоточен на том, чтобы не перегружать систему здравоохранения, замедляя распространение вируса ... Речь идет о том, чтобы выиграть время", - добавила она.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жодні карантини не зупинять поширення цього ,,супер страшного вірусу,,.

Його зупинить тепла погода,яка неминуче настане за місяць два у ПОВНОМУ обсязі 

Із дійсно потрібних заходів ,це забезпечення максимально необхідних апаратів штучної вентиляції легень,які і рятують при пневмонії ,викликаної корона вірусом*і не тільки).

Ну і звісно ЗВИЧАЙНІ ОБОВЯЗКОВІ правила суспільної та особистої гігієни. 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Nokian сказал:

 

Із дійсно потрібних заходів ,це забезпечення максимально необхідних апаратів штучної вентиляції легень,які і рятують при пневмонії

Не має в нас тих апаратів. І коштів не має щоб їх закупити. Та й не продадуть їх нам в такій кількості, самим потрібні будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без ЮВТ порядку не буде. Вона змогла пригнати літак з таміфлю. А ці навіть організувати пошиття повязок не спроможні

 

Змінено користувачем weldermaster
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...