Перейти до змісту

Програма для адміністрації мережі


MrDm

Рекомендовані повідомлення

така ситуація: працюю на підприємстві, де в мережі є відкритий мережевий диск, на якому створені папки для користувачів різних відділів. потрібно зробити так: наприклад щоб кадровий відділ бачив на диску лише папку "кадри", бухгалтерія - "бухгалтерія" і т.д. на клієнтах стоять ліцензовані НОМЕ.

прохання: підкажіть програму за допомогою якої можна буде вирішити дану проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вариант что бы все видели все папки, а заходить могли только в папку своего отдела не подходит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 варіант : Підніми FTP server на тій машині де лежать доки (великий + , можеш роздавати права із стиранням, створенням та швидкостями доступу)

2 варіант: Заведи 2 користувача і роздай їм права, до певних папок. (майже так само, тільки без обмеження швидкості)

це як самі оптимальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що стоїть на сервері? В 2003 віндовс сервер майже штатними засобами вирішується така проблема. Клієнти бачать тільки ті папки, до яких у них є доступ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо клієнти будуть бачити "чужі" папки - погано. починаються розмови тіпа: "а чому я не можу зайти в ту папку, а в мою всі можуть". і фіг поясниш, повірте.

на рахунок фтп. ці люди ледь вміють папками користуватись. а якщо тоталом їм дати користуватись - підприємство зупиниться.

на сервері дійно 2003 віндовс сервер. підкажи як "майже штатними засобами вирішується така проблема".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо клієнти будуть бачити "чужі" папки - погано. починаються розмови тіпа: "а чому я не можу зайти в ту папку, а в мою всі можуть". і фіг поясниш, повірте.

Підключи папки користувачу як мережевий диск, винеси ярличок диска на рабочій стол і все буде добре. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо клієнти будуть бачити "чужі" папки - погано. починаються розмови тіпа: "а чому я не можу зайти в ту папку, а в мою всі можуть". і фіг поясниш, повірте.

на рахунок фтп. ці люди ледь вміють папками користуватись. а якщо тоталом їм дати користуватись - підприємство зупиниться.

на сервері дійно 2003 віндовс сервер. підкажи як "майже штатними засобами вирішується така проблема".

Ніяк

sergyj дав слушну пораду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставьте Novell 3.12 и будет вам щастье :)

а вообще. политиками дать доступ не на корень диска (\\server\) со всеми каталога, а на более верхний уровень (\\server\user\)

тогда он будет видеть только свое, пока в проводнике \\server не наберет

но это, насколько я понял, не сильно пользователям доступно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запретить на сервере учетную запись гостя. Прописать учетные записи пользователей. Шарить папку под каждого пользователя. Вынести ерлыг с папкой каждому на рабочий стол.

На вопросы видят-невидят сказать: видеть все могу только я :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставьте Novell 3.12 и будет вам щастье :(

Да ладно, думаю не надо так усложнять.

А можно и альтернативный вариант, для тех кто не любит лёгких путей :) , или кому это действительно надо - File Storage

Вот:

http://www-03.ibm.com/systems/storage/netw...7000/appliance/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вообще. политиками дать доступ не на корень диска (\\server\) со всеми каталога, а на более верхний уровень (\\server\user\)

тогда он будет видеть только свое, пока в проводнике \\server не наберет

но это, насколько я понял, не сильно пользователям доступно.

не сильно. але натиснути клавішу "НАЗАД" можуть)))

нічого там нормального не знайшов.

поставьте Novell 3.12 и будет вам щастье smile.gif

шукаю))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо клієнти будуть бачити "чужі" папки - погано. починаються розмови тіпа: "а чому я не можу зайти в ту папку, а в мою всі можуть". і фіг поясниш, повірте.

на рахунок фтп. ці люди ледь вміють папками користуватись. а якщо тоталом їм дати користуватись - підприємство зупиниться.

на сервері дійно 2003 віндовс сервер. підкажи як "майже штатними засобами вирішується така проблема".

Ніяк

to Tum@n Не знаєш - не жужжи.

Є така штука - Access Based Enumeration. Що воно таке і як ним користуватись - курим тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вообще. политиками дать доступ не на корень диска (\\server\) со всеми каталога, а на более верхний уровень (\\server\user\)

тогда он будет видеть только свое, пока в проводнике \\server не наберет

но это, насколько я понял, не сильно пользователям доступно.

не сильно. але натиснути клавішу "НАЗАД" можуть)))

если маппить директорию как диск - то при нажатии "назад" юзер вывалится на список своих дисков

у него будут диск Х (USER на SERVER)

про Новель - это я пошутил, вообще-то :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про Новель - это я пошутил, вообще-то :)

да еще 3.12 :0088:

пускай уже 6,5 с Зенворком ставит :)

ну вырастет бюджет на сервер(а)+стойку+софт+кондиционер - зато у каждый бух будет видеть только свою папку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все делается очень просто "расшариванием" папок каждого отдела (пользователя). На расшареный ресурс задаются разрешения + права доступа NTFS.

Это всё включено в стандартную поставку Win 2000 SRV.

При этом придется завести для каждого отдела и(или) пользователя учетную запись на сервере (логин/пароль).

Желательно запретить локальный вход вышеуказаным пользователям на сервере.

Проблемным будет только вход на сервер, т.к. Win HOME Edition не сохраняет сетевые пароли локально, придется вводить каждый раз при доступе к серверу (1 раз за сеанс работы).

Доступ к ресурсу будет \\SERVER\Имя_ресурса (напр. \\SERVER\BUH) либо подключением сетевого диска (у клиента будет появлятся новый диск, указывающий в папку на сервере).

Рацуха: если к имени ресурса в конце добавлять знак "$" (\\SERVER\BUH$) то ресурс не будет виден в Сетевом окружении.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рацуха 2: Переместить папку "Мои Документы" с локального компа на сервер, при этом будет возможность контроллировать/проверять на вирусы/автоархивировать документы всех пользователей в одном месте :) Опять же, это исключит потерю информации при выходе из строя локального компьютера. Сервер, как правило, оборудован отказоустойчивым хранилищем данных.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
поставьте Novell 3.12 и будет вам щастье :lol:

а вообще. политиками дать доступ не на корень диска (\\server\) со всеми каталога, а на более верхний уровень (\\server\user\)

тогда он будет видеть только свое, пока в проводнике \\server не наберет

но это, насколько я понял, не сильно пользователям доступно.

Фи какой старый новель )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...