Перейти до змісту

Знову бляхери заполонили місто?


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

Только что, MACCEN сказал:

суть не в ціні, суть в наїбалові. Фірми деякі давно вже перестали купувати метал в Україні бо там пиишуть одні характеристики по факту інші надсилають.

Те наїбалово стало вже всесвітнім трендом. Навіть германці стали  гнати халтуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь
13 минут назад, MACCEN сказал:

Якщо є дешевше і якісь та сама то треба купувати там де дешевше. І весь бізнес у нас комерційний не вмієш робити краще за конкурента то продавай завода.

А як робити дешевше, якщо кокурента фінансово підтримує держава?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, zixelhause сказал:

Дістали бляхарі і всі, закон би про обовязковий техогляд без хабарів і за скручені пробіги штраф, зникло б одразу з доріг і авторинків половину відер разом з бляхами . Їздять на коритах і продають корита з відрами  , цікавий аналіз зробило авторіа, такого ніде більше на землі немає щоб пробіг скручували майже на мільйон кілометрів.

пробіги.jpgкэмри 400км в сутки, без выходных. Круто

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Ок. Хто змушує українців лупити такі ціни на авто? 

в любій торговій сфері, звичайно, є перегіби, але для любого, хто задає подібне питання, в мене завжди є відповідь. Раз там такі заробітки, вперед, будеш продавати в двічі дешевше, дасть Бог, на новому мерседесі через пів року їздити будеш :) Чи ти думаєш, що всі перекупи договорились між собою і тому такі ціни луплять ? :0016: Всі декілька тисяч ? :0016: 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, weldermaster сказано:

Те наїбалово стало вже всесвітнім трендом. Навіть германці стали  гнати халтуру.

 

Германці в 21 столітті за станком на заводі не стоять. Та й в Німеччині тільки турецьких мігрантів зараз 3 млн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, zixelhause сказано:

Можу показати хати двох перекупів в ліпінах і одного на наливайка, видно зразу як вони насправді заробляють, а хату записують на батька з матір'ю щоб субсидію ще мати. 

 

Той, що живе на Наливайка, мабуть недавно почав бізнесом займатись? Район не для людини, яка добре заробляє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

Раз там такі заробітки,

А де я писав про заробітки?

Мова була про тих хто кричить, що в Україні ціни на авто високі. Чого ж вони свої машини не продають по тих цінах, що вони в Європі коштують.

26 минут назад, yu2007 сказал:

Карамба воскрес! Славімо його!))

Та да. Карамбич цей скрін з авторіа декілька днів тому у ФБ закидав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Cherman сказал:

Бляхарі, так в основному і їздять, з постійно мигаючим індикатором недостачі палива.:)

Я теж так їжджу після того як знайшов кришку бензобака на землі біля машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, volks сказано:

Я теж так їжджу після того як знайшов кришку бензобака на землі біля машини.

 

Тільки хотів написати. А ще в старих авто може бути пошкоджений бак і може підтікати. Хоча я колись заправляв повний і їздив до лампочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Cherman сказал:

Що, хтось зливав?

Та ні. Думаю хтось просік, що я на лампочці їхав і вирішив долити мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zixelhause сказал:

Можу показати хати двох перекупів в ліпінах і одного на наливайка, видно зразу як вони насправді заробляють, а хату записують на батька з матір'ю щоб субсидію ще мати. Підприємця оформленого немають все життя, офіційно безробітні, в одного сходи маршові на другий поверх за 6тисяч долларів,  і ще квартири в новобудовах під оренду покупляли, і більшість розмитнюють за заниженою вартістю і мимо каси і майже в кожному авто скручують пробіги, працюють так як колись на веставтохаб наїхало київське сбу, приїхали данину брати за те ,що таможили на ліво, і поїхали . Маленькі перекупи які приганяють 1-3 машини в рік не рахуються, у нас для декого це тіньовий бізнес ще з 90-их  і він тісно завязаний з митниками, то ті живуть ого-го. Все вирішується просто, можна мінімальні митні платежі зроби але з обовязковим техоглядом по TÜV ,  оце б покусали лікті  і більше би не їздили на свої здибанки рагулів бляхерів.

двох з скількох ? Карамба не їби мені мозг. Два то не всі. Майже в кожній професії є два з тисячі, які так живуть, як ти описав. То по тих двох всіх судити ? Є таке когнітивне спотворення, називаєтся *генерализация частных случаев* , коли окремі випадки розповсюджують на всіх, Ти цією хуйньою регулярно страдаєш. Якщо умовно прибрати тих ушльпків, що *рішають* питання, то щось змінится ? Ціни рєзко падають ? Нє ? То висновок який ? Вони не причина, а слєдствіє того, що робится. Забрати причину, ушльопкі пропадуть самі собою, але кому то нафіг нада ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Є таке когнітивне спотворення, називаєтся *генерализация частных случаев* , коли окремі випадки розповсюджують на всіх.

 

У вас освіта психолога? Дуже багато специфічних вузькоспеціалізованих і рідковживаних термінів від вас читаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

У вас освіта психолога? Дуже багато специфічних вузькоспеціалізованих і рідковживаних термінів від вас читаю.

як завжди мімо. Це в тебе вже теж в традицію війшло, робити неправильні висновки )) А щоб терміни були не вузькоспеціалізованими й тим більше, рідковживаними, варто просто відкрити браузер й трохи погуглити, що воно таке. В *карму*, воно може і не добавить, але для загального розвитку корисно ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

як завжди мімо. Це в тебе вже теж в традицію війшло, робити неправильні висновки ))

 

Це було припущення а не висновок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Це було припущення а не висновок.

не ладно, не правильні припущеня )) ті ж яйця, тільки в профіль ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Cherman сказано:

Бляхарі, так в основному і їздять, з постійно мигаючим індикатором недостачі палива.:)

і не тільки

fdf2620ad078.jpg.2c0743601b63fcad3ed51e205a15d0eb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Bliksss сказал:

а у вас - звідки? ;)

 

Працювали з ними по поставках запчастин. Зараз від працівників заводу є інформація, що КрАЗ робить максимум декілька машин в місяць в кращому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Arden сказано:

Зараз від працівників заводу є інформація, що КрАЗ робить максимум декілька машин в місяць в кращому випадку.

 

Дивно. Мали ж Вербу робити? І всякі ББМ типу Козак.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.09.2020 at 11:44, Arden сказано:

Працювали з ними по поставках запчастин. Зараз від працівників заводу є інформація, що КрАЗ робить максимум декілька машин в місяць в кращому випадку.

Я всіх деталей не знаю, знаю що мають багато закордонних замовлень на комунальну техніку та вантажівки. Мають і оборонні замовлення, але, роблять по мірі того як проплачують. Цивільну техніку для нашого ринку - "на склад" не роблять, в основному під замовлення для меткомбінатів і т.п. Факт в тому - що не банкрути, людей (зараз) не звільняють, навпаки є багато вакансій на робітничі спеціальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, zixelhause сказано:

то всьо система винувати а народ і люди нідочого.  Звичайно зміниться якшо забрати  ушльопків, але їх ніхто незаберає, бо саме ці ушльопки і формують тренди на ринку і цінову політику, чому я проти них усіх...

 

Люди і народ, який собі вибирає таких вождів, теж є частиною системи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, $ΩLΩMΩN сказал:

неперевірена інформація, але ніби козак продали полякам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.09.2020 в 08:47, romanc сказал:

Судя по нашему авторынку на Волынь больше загоняют, чем в Закарпатье.

Рядом со мной 2 шт.

15993720698442178028091719582978.jpg

1599372107379612382047029289881.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, zixelhause сказал:

 Купило пассата за 2700 євро "бабушка їздила в магазін по хліб" а тут написало ціну 8-9 тисяч,  скутивши 100тисяч як мінімум, це походу не кінчиться ніколи поки існують лохі купувати таке.

Карамбич, ти ще забув написати, що дешманський одноразовий універсал на палці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...