Перейти до змісту

Знову бляхери заполонили місто?


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, MACCEN сказал:

В Польщі ціни дешевше на все чим у нас. 

В нас сердня зарплата 200 баксів нехай.

 

І що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь
3 годин тому, MACCEN сказано:

а авто спеціального призначення взагалі без мита (сг техніка, комунальна техніка, тягачі, фури і так далі).

ну да, тоді і будемо купувати МТЗ - замість ХТЗ,  МАЗ/Камаз - замість Краз, Тролі білоруські - он і так збирають в Луцьку, Мази вантажівки (комунальні) - також, ліваком трактори везуть... Легкові - погоджуюсь, бо в Україні виробництво знищили, тай те що було - випускало не автомобілі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MACCEN сказано:

В нас сердня зарплата 200 баксів нехай.

не середня, а майже мінімалка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, MACCEN сказано:

В нас сердня зарплата 200 баксів нехай.

Середня номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) у лютому становила 8717 грн (в Україні – 10847 грн).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Bliksss сказал:

ну да, тоді і будемо купувати МТЗ - замість ХТЗ,  МАЗ/Камаз - замість Краз, Тролі білоруські - он і так збирають в Луцьку, Мази вантажівки (комунальні) - також, ліваком трактори везуть... Легкові - погоджуюсь, бо в Україні виробництво знищили, тай те що було - випускало не автомобілі...

 

Да пофігу що будуть купувати. якщо наш бізнес той же сраний Богдан не може або не вміє випускати гарні авто чи тролейбуси навіщо його мають зі свого кармана спонсорувати прості люди?

 

Типу ставлять перед вибором купуй гівно але своє, а якщо хочеш якісне але чуже то будь-ласка переплачуй в три рази в кращому випадку. Я на рахунок цього спорити навіть не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Bliksss сказал:

Середня номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) у лютому становила 8717 грн (в Україні – 10847 грн).

ну ОК скільки часу я буду збирати на якесь більш менш авто при таких доходах.

Якщо в польщі знайомі гастербайтери одразу як приїзджають туди купують якесь авто на банду бо так дешевше їздити на роботу, і все.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MACCEN сказал:

ну ОК скільки часу я буду збирати на якесь більш менш авто при таких доходах.

Ок. Хто змушує українців лупити такі ціни на авто? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MACCEN сказано:

Якщо в польщі знайомі гастербайтери одразу як приїзджають туди купують якесь авто на банду бо так дешевше їздити на роботу, і все.

ну порахуй, гастери - купують авто за 1200-1500 в середньому, тобы при зп в 400 у.о. доведеться 3-4 місяці на цей лах збирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, MACCEN сказано:

якщо наш бізнес той же сраний Богдан не може або не вміє випускати гарні авто чи тролейбуси навіщо його мають зі свого кармана спонсорувати прості люди?

Богдан - всім відома прокладка для відмивання грошей, мова не про них була. Чим трактори ХТЗ - гірші за білорусів? А саме їх - повезуть якщо відмінять мито.

Чим Краз - гірший за МАЗ? МАЗ - привезений "по схемі" - виходить дешевше, так як і тролейбус який зібрали до купи на КРЗ.

У всіх країнах світу - є мито на товари, які виробляються в країні, в нашому випадку - можна до мінімума знизити на легкові авто, але, дозволити експлуатацію не нижче евро 3 і з ОБОВ'ЯЗКОВИМ техоглядом раз на 2 роки (хоча б) і утилізаційним збором, і податком як в інших країнах Европи - чим старіша - тим більший. 

P.S. А ще страховики підключаться - страховка буде дорожче ніж те старе корито (нормальна европейська практика), а без страховки - нізя ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Bliksss сказал:

ну да, тоді і будемо купувати МТЗ - замість ХТЗ,  МАЗ/Камаз - замість Краз, Тролі білоруські - он і так збирають в Луцьку, Мази вантажівки (комунальні) - також, ліваком трактори везуть... Легкові - погоджуюсь, бо в Україні виробництво знищили, тай те що було - випускало не автомобілі...

 

Про що ви говорите нікому наш автопром не потрібен і сумніваюсь, що найближчим часом його будуть відроджувати. КрАЗ вже практично закрився, газелі заборонили імпортувати, то ніхто в Україні не зайняв цю нішу, а налагодили зборку в Україні під брендом HDC.

Це просто красива казочка про захист відчизняного виробника і додаткова стання наповнення кишень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Arden сказано:

КрАЗ вже практично закрився

чого б це? Замовлень - на роки вперед.

2 хвилин тому, Arden сказано:

газелі заборонили імпортувати

ці відра і на "родінє" купують тільки держустанови, а бо через різні державні субсидії - майже задарма виходить, чому б і не взяти?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, HelloBoy сказано:

Хтось може розяснить мені, ситуацію з бляхами? 

Вже другий день поспіль процентів етак 10-15% усіх зустрівшихся мені авто, на польский чи литовських бляхах, ( знову лазейка якась в законах виникла) ? 

Чи то таке сезонне загострення?

на рахунок Європи не знаю, але знайомий не встигає возити американців з Одесси, кажуть - намічаеться грандіозний шухер. Суть в тому, що більшість битих амереканців, які везуть з аукціонів, в Америці - рахуються як виведені з експлуатації - тобто брухт. Хоча вони і мають техпаспорт, але в Америці вже не поїздиш. От і наші хочуть заборонити цю схему і щоб везли як повноцінний автомобіль, а це вже дорого ))) Щось типу такого, всіх нюансів не питав, але десь подібне і в інтернеті читав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Bliksss сказал:

чого б це? Замовлень - на роки вперед.

це звідки у Вас така інформація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Arden сказано:

це звідки у Вас така інформація?

Однокурсник працює на Кразі, не на виробництві ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Arden сказано:

КрАЗ вже практично закрився

а у вас - звідки? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, MACCEN сказано:

В Польщі ціни дешевше на все чим у нас. 

В нас сердня зарплата 200 баксів нехай.

 

Показник середньої заробітної плати (пруф)

13.08.2020 р. 11 197 гривень 38 копійок / 27,5266 = $406.78

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

13.08.2020 р. 11 197 гривень 38 копійок / 27,5266 = $406.78

ну, це як середня температура по палаті.

ось на укрпошті теж середня зп напевно десь орієнтовно 10-15к = 1 лям в директора і 3-4к в листонош)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Bliksss сказано:

Богдан - всім відома прокладка для відмивання грошей, мова не про них була. Чим трактори ХТЗ - гірші за білорусів? А саме їх - повезуть якщо відмінять мито.

 

Це зовсім різні класи тракторів. Я їздив як водій на ХТЗ Т-150К. Можу понарозказувати багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, $ΩLΩMΩN сказано:

Можу понарозказувати багато.

та хто ж сумнівається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Saddy сказано:

ну, це як середня температура по палаті.

ось на укрпошті теж середня зп напевно десь орієнтовно 10-15к = 1 лям в директора і 3-4к в листонош)))

 

Майже 2.

 

1 млн 866 тис. 808 грн на місяць. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/economics/finances/smilyanskiy-u-yakogo-zarplata-2-mln-vistupit-pered-listonoshami-yaki-otrimuyut-po-2-tis-655904.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Saddy сказал:

ну, це як середня температура по палаті.

ось на укрпошті теж середня зп напевно десь орієнтовно 10-15к = 1 лям в директора і 3-4к в листонош)))

В мене є знайомі, які отримують і більше і менше 10к. 

53 минуты назад, MACCEN сказал:

Да пофігу що будуть купувати. якщо наш бізнес той же сраний Богдан не може або не вміє випускати гарні авто чи тролейбуси

А хто вам сказав, що білоруські тролейбуси кращі за Богдан. Таке ж саме. Тільки білоруські - це держ підприємства з відповідною фінпідтримкою держави. Те ж саме і по вантажівках і тракторах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, volks сказал:

В мене є знайомі, які отримують і більше і менше 10к. 

А хто вам сказав, що білоруські тролейбуси кращі за Богдан. Таке ж саме. Тільки білоруські - це держ підприємства з відповідною фінпідтримкою держави. Те ж саме і по вантажівках і тракторах.

Якщо є дешевше і якісь та сама то треба купувати там де дешевше. І весь бізнес у нас комерційний не вмієш робити краще за конкурента то продавай завода. Бо прості українці вже заіпались підтримувати те, що мертве давно.

 

Так само як з електрокаблями пишуть січення одне, а по факту інше, то навіщо тратити ресурси планети на підробки і найобки. Краще в Польщі купити там де точно все ОК. Кабель привів як приклад.

 

Так само як відмінити мито на техніку сг взагалі. А хочеш її купити то ще й кредит дати нормальний може й навіть під нуль відсотків річних, тому що нова техніка краще збирає врожай та працює ефективніше. Тому ціна буде дешевше для нас з вами, а з продажу вже заплатять податки виробники товару і т.д. І всі в плюсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, MACCEN сказал:

Якщо є дешевше і якісь та сама то треба купувати там де дешевше. І весь бізнес у нас комерційний не вмієш робити краще за конкурента то продавай завода. Бо прості українці вже заіпались підтримувати те, що мертве давно.

 

Так само як з електрокаблями пишуть січення одне, а по факту інше, то навіщо тратити ресурси планети на підробки і найобки. Краще в Польщі купити там де точно все ОК. Кабель привів як приклад.

Яка ціна тут того польського кабеля? І яка ціна китайського? Хоча польське може виявитися тим самим Китаєм. Вот і всьо.

 

р.с. Одесакабель, алюміній - гавно. Зараз міняємо всю їхню проводку на іншого виробника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, weldermaster сказал:

Яка ціна тут того польського кабеля? І яка ціна китайського? Хоча польське може виявитися тим самим Китаєм. Вот і всьо.

суть не в ціні, суть в наїбалові. Фірми деякі давно вже перестали купувати метал в Україні бо там пиишуть одні характеристики по факту інші надсилають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Saddy сказано:

ну, це як середня температура по палаті.

тим не менше, чиновники рапортують про такий розмір зп - і кажуть про покращення вже років 10 поспіль.

20 хвилин тому, Saddy сказано:

ну, це як середня температура по палаті.

ось на укрпошті теж середня зп напевно десь орієнтовно 10-15к = 1 лям в директора і 3-4к в листонош)))

я теж так вважаю, але в чиновників - думка інакша. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...