Перейти до змісту

""Спортивні"" магазини Луцька. Де?


sss381

Рекомендовані повідомлення

Цікавить де у Луцьку є магазини ""великогабаритних"" спорттоварів (мати, шведські стінки, турніки, бруси, боксерські мішки). Інтер - Атлетика і Олімп на Л. України знаю, Олімп на Волі (спуск в парк) теж знаю. Ще десь є? Може по торгових центрах? До ремонту-оновлення був в ""Іміджі"" на Відродження-Рівненській, тепер нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин "Ліга Спорт"

Луцьк, вулиця Сухомлинського, 1 (ТЦ "Порт Сіті", 2 поверх)

Луцьк, вулиця Карпенка-Карого, 1д (ТЦ "Ювант")

 

В Епіцентрі є відділ спортоварів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побував у Ліга Спорт, в Порт сіті і Юванті, основний асортимент - одяг, є різна ""мєлочь"", типу шапочки в басейн, рукавички для фітнесу. Крупногабаритного нічого немає. 

Правда, у Порт сіті зі  сторони К.- Карого є тренажерна зала Інтер Атлетика, там у них є щось типу магазин - склад, є дещо, але асортимент малий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, sss381 сказано:

Крупногабаритного нічого немає. 

 

В епіцентр ще заїдьте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.09.2020 в 21:04, sss381 сказал:

Цікавить де у Луцьку є магазини ""великогабаритних"" спорттоварів (мати, шведські стінки, турніки, бруси, боксерські мішки). Інтер - Атлетика і Олімп на Л. України знаю, Олімп на Волі (спуск в парк) теж знаю. Ще десь є? Може по торгових центрах? До ремонту-оновлення був в ""Іміджі"" на Відродження-Рівненській, тепер нема.

 

Колись в Глобусі на першому поверсі був великий спортивний магазин з спортінвентарем. Не знаю, чи зараз він є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

Колись в Глобусі на першому поверсі був великий спортивний магазин з спортінвентарем. Не знаю, чи зараз він є.

Немає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...