Перейти до змісту

Что будет с баксом?


Гість encoarage

Рекомендовані повідомлення

В Луцке по банкам 5,6

У валютчиков можно взять по 5,5 :)

С утра продавали по 5,3

Не исключено, что через пару часов будет 5,7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 251
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

І що ж нам робити,чекати на ще більшу інфляцію?Кажуть Укрсоц в торбинці.

я слыхал сегодня по телевизору, что любой банк будет "в торбинці", если одновременно 5% вкладчиков ломанутся забирать свои деньги.

Это правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как сообщили участники рынка, около полудня во вторник непоставочные форварды (NDF - nondeliverable forvard) в Лондоне на гривню торговались по курсу: на месяц – 5,75 грн-5,5,85 грн/$1, на три месяца – 5,95 грн-6,05 грн/$1 и на 12 месяцев – 6,65-6,95 грн/$1.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцке по банкам 5,6

У валютчиков можно взять по 5,5 :(

С утра продавали по 5,3

Не исключено, что через пару часов будет 5,7

думаю завтра НБУ всее таки вийде на міжбанк і долар хоча б зупиниться , або трохи впаде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продажа НБУ валютного резерва - тоже дело дрянь...

да и не бесконечен он.

сильно много гривны у нас в Украине в результате антикоррупционной и антиинфляционной деятельности кое-кого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сильно много гривны у нас в Украине в результате антикоррупционной и антиинфляционной деятельности кое-кого...

но-но!!! не замахивайся на святое...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дружина вже по 5.9 мабуть продажа, бачила на Шопена

2 Shura

може б ти нам щось розказав цікаве про долар , наприклад що з ним буде відбуватися , що про це думають всередині в банку ...

а то на валютному ринку вже паніка ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

паніки бути не повинно, я про громадян України, бульбу за долари не вирощують, тож ціна на хавчик власного виробництва сильно не підскочить, проблема тим хто компи за гривні продає, і всяку всячину китайську, тут ціни підуть. Криза, якщо вона в одному секторі, справа руйнівна, а коли б'є по всіх, то не так страшно і її можна пережити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте подождем пару дней, пока не решится, будут выборы или нет.

сейчас прогнозы никто не делает, поскольку никакому экономическому анализу ситуация у нас не поддается.

а поддается только народ панике и ажиотажу.

как летом продавали по 4.50, так сейчас те же люди покупают по 6.00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю згідний.

Тільки що відписав друг - якась бабулька в нього з рук купила штуцер баксів по курсу 5.5 біля каси привату(у приваті 5.65 продажа)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кароч, з 27го числа вступає в силу постанова НБУ про зняття будь-яких обмежень на вартість залучення довгих ресурсів з-за кордону...

тобто після 27го доларів буде багато, курс думаю скоригується. якщо до того НБУ не почне інтервенцій, про що сьогодні ходять небезпідставні чутки. (вже 2й день, хє-хє :) ) київ подейкує, що якщо готівкова валютна стихія не заспокоється в найближчі тижні, адміністрація президента обовязково знайде козлика аля жертву в оточені стельмаха і покладе на нього відповідальність за страждання трудящих. крові стельмаха скоріш за все бажатиме і порошенко... так що куди вони дінуться, троха потрусять резерв. але тут як завжди є велике АЛЕ - проблема через наших металургів переходить в дво-чотирьо місячну перспективу. жалко тоді того нацрезерву...

від себе всім бажав би заспокоїтись і перечекати. жаль тільки тих кому долар потрібно купувати зараз, для погашення кредитів і т.п...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кароч, з 27го числа вступає в силу постанова НБУ про зняття будь-яких обмежень на вартість залучення довгих ресурсів з-за кордону...

:0044: ти пропонуєш ще 3 тижні почекати ....ти знаєш що буде з економікою і фінансовим сектором через 3 тижні при такому як зараз розкладі ? :) ....в багатьох просто здадуть нерви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по заявлениям НБУ не собирается выходить.

ЗЫ: блин ну почему всегда так, когда мне надо отдать или заплатить крупную сумму в долярах он взлетает до небес, уже второй раз, просто слов нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти знаєш що буде з економікою і фінансовим сектором через 3 тижні при такому як зараз розкладі ?

я? я то знаю, це частина моєї роботи. а ти ? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від себе всім бажав би заспокоїтись і перечекати. жаль тільки тих кому долар потрібно купувати зараз, для погашення кредитів і т.п...

це льогка мєсть за веселі деньки в минулому, коли він був по 4,60-4,70:))у мене теж кредит в доларах...;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, явно гріють "лапи свої загребущі",а люди попадають."Розетка" по 5.85 рахує нал,це вже забагато,страхуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, явно гріють "лапи свої загребущі",а люди попадають."Розетка" по 5.85 рахує нал,це вже забагато,страхуються.

хто гріє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто гріє?

ну так вже ж в нас заведено - має бути уявний ворог, той "хтось" хто з'їв наше сало і гріє руки на наших баксах :(

мєнталітєт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тэээкс... по состоянию на утро курс наличный - 5,8 :)

Кто хочет со мной поспорить, что к вечеру будет больше 6? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Национальный банк допускает введение ограничений на отклонения курсов покупки и продажи банками наличной валюты.

Об этом журналистам сообщил глава совета Национального банка Петр Порошенко.

"Я не исключаю, что среди мер НБУ будут и эти меры...чтобы спекулянты не раскачали рынок", - сказал он.

Порошенко отметил, что в настоящее время объективных оснований для резкого изменения курса гривны не существует.

Он также подчеркнул, что не рекомендует покупать доллары по завышенной цене.

Как сообщало агентство, глава совета НБУ Порошенко допускает интервенции НБУ на межбанке для стабилизации курса гривны.

http://www.ukranews.com/rus/article/153936.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Национальный банк допускает введение ограничений на отклонения курсов покупки и продажи банками наличной валюты.

Об этом журналистам сообщил глава совета Национального банка Петр Порошенко.

"Я не исключаю, что среди мер НБУ будут и эти меры...чтобы спекулянты не раскачали рынок", - сказал он.

Порошенко отметил, что в настоящее время объективных оснований для резкого изменения курса гривны не существует.

Он также подчеркнул, что не рекомендует покупать доллары по завышенной цене.

Как сообщало агентство, глава совета НБУ Порошенко допускает интервенции НБУ на межбанке для стабилизации курса гривны.

http://www.ukranews.com/rus/article/153936.html

,

а що з того що НБУ штучно обмежить курс :)

долари зникнуть з обмінників і появлться на чорному ринку по тих самих 6 грн ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...