Перейти до змісту

Оціночна вартість нерухомості: потрібні поради


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Поділіться досвідом / порадами щодо виконання оціночної вартості нерухомості (квартира у 35 річному багатоквартирному будинку в райцентрі). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Skorpio76 сказал:

Поділіться досвідом / порадами щодо виконання оціночної вартості нерухомості (квартира у 35 річному багатоквартирному будинку в райцентрі). 

ІМХО, моніторинг  ОЛХ + ДомРіа + ФБ + АН. Шукаєш аналогічну нерухомість, слідкуєш за цінами і як швидко зникають оголошення. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

ІМХО, моніторинг  ОЛХ + ДомРіа + ФБ + АН. Шукаєш аналогічну нерухомість, слідкуєш за цінами і як швидко зникають оголошення. 

Оцінка    необхідна для оформлення спадщини 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Skorpio76 сказал:

Оцінка    необхідна для оформлення спадщини 

Тоді нащо поради? Там процедура, яку треба пройти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Skorpio76 сказал:

Оцінка    необхідна для оформлення спадщини 

Оцінку роблять навіть не у Луцьку. Там своя процедура, її знає нотаріус. І не дивуйтеся, якщо нерухомість оцінять дорожче ніж вона коштує насправді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, nickel сказано:

Тоді нащо поради? Там процедура, яку треба пройти.

 

Толкові поради завжди потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Толкові поради завжди потрібні.

Парніша, запитання було адресоване не тобі, а автору теми і його суть, як кажуть в торгівлі, - виявлення потреби. Якщо ми не зрозуміємо потреби автора, то толкових порад він не отримає. Як приклад, бестолкова порада в моєму першому пості, бо автор погано сформулював потреби в своєму першому пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, nickel сказано:

Тоді нащо поради? Там процедура, яку треба пройти.

Спадкоємець  третьої черги.  Перед оформленням необхідно  сплатити податки. Тому  необхідна  оцінка. З 1 липня мала запрацювати  Автоматизована система оцінки. Наразі вона, напевно, не працює. Тому потрібні послуги оцінювача. Цікавить хороший оцінювач, який все зробить  ., що б база оподаткування була розумною. То ж цікавить хто робить таку оцінку. Чи оцінка в усіх вийде однакова? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

суть, як кажуть в торгівлі, - виявлення потреби. Якщо ми не зрозуміємо потреби автора, то толкових порад він не отримає. Як приклад, бестолкова порада в моєму першому пості, бо автор погано сформулював потреби в своєму першому пості.

 

Добре, що хоч в цьому ви зі мною погодились :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Цікавить хороший оцінювач, який все зробить  ., що б база оподаткування була розумною.

 

Це колись можна було занизити оцінку, щоб заплатити меньші податки. А зараз там занижена оцінка може не пройти, через централізовану систему. Є один ньанс, як можна занизити, але для квартири в райцентрі він не підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Чи оцінка в усіх вийде однакова? 

Звичайно - ні, колись оцінював власну квартиру, звертався в приватну контору - написали скільки сказав, нікуди не їздили, нічого не оглядали, все на основі документів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Bliksss сказал:

Звичайно - ні, колись оцінював власну квартиру, звертався в приватну контору - написали скільки сказав, нікуди не їздили, нічого не оглядали, все на основі документів.

Коли це було? Зараз все помінялося. Створена єдина база звітів про оцінку. Зміни в закон про цю базу вносилися навіть в цьому році.

Я нічого не пораджу, бо також отримував спадщину, точніше відмовився від неї ще по старих правилах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Bliksss сказано:

Звичайно - ні, колись оцінював власну квартиру, звертався в приватну контору - написали скільки сказав, нікуди не їздили, нічого не оглядали, все на основі документів.

 

33 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Це колись можна було занизити оцінку, щоб заплатити меньші податки. А зараз там занижена оцінка може не пройти, через централізовану систему. Є один ньанс, як можна занизити, але для квартири в райцентрі він не підійде.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

Коли це було? Зараз все помінялося.

все може бути... пройшло трохи часу, в моєму випадку, я не занижував, а навпаки )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Skorpio76 сказано:

Поділіться досвідом / порадами щодо виконання оціночної вартості нерухомості (квартира у 35 річному багатоквартирному будинку в райцентрі). 

шукаєш оцінювача, питаєш скільки коштує послуга і яка вийде оцінка.

шукаєш іншого оцінювача, питання ті самі.

повторюєш, поки не отримаєш потрібний тобі результат, або поки не втомишся і не вибереш зі знайдених результатів той який задовільнить максимально.

яку тут ще поради треба?

головне, щоб вихідні дані чітко задав - бо, наприклад, межі оцінки і вартість послуги можуть відчутно відрізнятись залежно від того, чи буде в оцінки ідентифікатор, який проб'ється нотаріусом в базі оцінок, чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо, зараз оцінять по віку будинку, де він розташований, ринкова вартість метру в тому районі, ще якісь параметри, які я не знаю. І це все відбувається автоматично, дають централізований запит.

 rrid, те що ви описували, було давно, раніше так можна було зробити: назвати символічну вартість квартири (або цю вартість формувало БТІ, і вона була смішною), і заплатити символічний податок. Зараз ні. 

Я продавав квартиру, то в мене податок вийшов з оціночної вартості, яка була більша ніж реальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Electronshik сказано:

Наскільки мені відомо, зараз оцінять по віку будинку, де він розташований, ринкова вартість метру в тому районі, ще якісь параметри, які я не знаю. І це все відбувається автоматично, дають централізований запит.

 rrid, те що ви описували, було давно, раніше так можна було зробити: назвати символічну вартість квартири (або цю вартість формувало БТІ, і вона була смішною), і заплатити символічний податок. Зараз ні. 

Я продавав квартиру, то в мене податок вийшов з оціночної вартості, яка була більша ніж реальна.

 

Підтверджую. В мене подібна історія. Але є і сьогодні способи зробити оцінку дешевшою. Хоча не завжди може пройти. Крім того, оціночні організації вже бояться тиким займатись, бо їх можуть позбавили ліцензії, за такі махінації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Skorpio76 сказано:

Спадкоємець  третьої черги.  Перед оформленням необхідно  сплатити податки. Тому  необхідна  оцінка. З 1 липня мала запрацювати  Автоматизована система оцінки. Наразі вона, напевно, не працює. Тому потрібні послуги оцінювача. Цікавить хороший оцінювач, який все зробить  ., що б база оподаткування була розумною. То ж цікавить хто робить таку оцінку. Чи оцінка в усіх вийде однакова? 

 є встановлена "планка", нижче якої ніхто не зробить

хоча, є спосіб - збирається комісія з оцінювачів і, у разі коли вони приймуть рішення, що можна оцінити нижче, робиться оцінка нижчою за мінімально допустиму

але, самі розумієте, що це купа часу, нервів і грошей... як на мене, то простіше зробити по мінімальній... тим більше, що навіть комісія не знизить оціночну вартість в декілька разів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Electronshik сказано:

Наскільки мені відомо, зараз оцінять по віку будинку, де він розташований, ринкова вартість метру в тому районі, ще якісь параметри, які я не знаю. І це все відбувається автоматично, дають централізований запит.

 rrid, те що ви описували, було давно, раніше так можна було зробити: назвати символічну вартість квартири (або цю вартість формувало БТІ, і вона була смішною), і заплатити символічний податок. Зараз ні. 

Я продавав квартиру, то в мене податок вийшов з оціночної вартості, яка була більша ніж реальна.

те, що я описував - відбувалось минулого місяця поточного року.

за "символічну вартість" я не написав ні слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

я можу порадити блог юристів з експатпро, там багато тем є і статей по цим, не пам'ятаю чи є ваша, але якщо ще актуально, кажіть - поділюсь покликанням 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 29.01.2021 at 11:21, Саша Клім сказано:

поділюсь покликанням

Чим поділишся?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Чим поділишся?

дасть інвайт на вступ в гей-клуб))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.02.2021 в 18:36, Alex S сказал:

То розкажи про покликання. справді дуже цікво.

https://www.expatpro.co/blog/  ось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...