Перейти до змісту

Постійний інтернет для ноутбука


Рекомендовані повідомлення

Які провайдери в Луцьку пропонують інтернет WiFi а можливо щось інше для того щоб можна було підключити ноутбук і працювати в інтернеті будь де в місті Луцьку. (З цим ще не стикався так що вибачайте за питання якщо не коректно задав).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб в будь якій точці міста був інет то це може забезпечити GPRS, або 3G(який до нас ще толком недойшов). Наші провайдери ще до такого недоросли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Utel то WCDMA(UMTS) а Інтертелеком/СДМА Україна то CDMA....Тарифи можеш глянути на офсайтах компаній
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під постійним інтенетом для ноутбука я вбачаю можливість читати форуми і користуватись ICQ + контролювати домашній ПК.

GPRS для таких цілей самий оптимальний вибір. Тяне майже повсюди. І я кажу не тільки про межі міста.. а про поїзди автомобілі і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо треба висока швидкість, тоді вибирай якус з технологій 3G: CDMA або UMTS макс. швидкість 3,6Мб/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Utel то WCDMA(UMTS) а Інтертелеком/СДМА Україна то CDMA....

В даному випадку, якщо я не помиляють, на ноут потрібно спец.модем, чи телефон з підтримкою вказаних форматів, а це ще зайві витрати.

Так що, мабуть, все ж оптимальніше буде gprs/edge

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж задався аналогічним питанням, що і топік-стартер.

Так ось - IMHO:

1) тарифи на GPRS/EDGE занадто високі, щоб їх нормально юзати

2) залишається вибирати між CDMA i UMTS

Отут можна дещо почитати про стандарти та тести швидкості.

Суттєві мінуси обох стандартів, треба "вкладати" гроші в обладнання.

До речі, якщо хто ще не в курсі, то з 16 липня Utel пропонує новий тарифний план на пріпейді (спеціально для тих хто сумнівається ;)) - U'try.

Планую попробувати під час відпустки - шо це за звір такий... :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб в будь якій точці міста був інет то це може забезпечити GPRS, або 3G(який до нас ще толком недойшов). Наші провайдери ще до такого недоросли.

Як це недоросли ??? Utel (3G) в Луцьку працює, стартові пакети на Укртелекомі продаються, єдине але, якщо мобіла UMTS не підтримує, то доведеться міняти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, відвідав Інтер Телеком, що знаходиться на Волі, 14 (напроти "Фуджі", район 4ї школи).

Ціни впринципі мене приємно здивували, бо чомусь думав що це дорога цяцька.

Є декілька тарифних планів від 15 до 185 грн/міс. з обсягом трафіку від 150 до 7000 МБ відповідно. Модемчик PCIMCI коштує 290 грн, також є USB модеми. А за постійну IP якщо потрібно, то треба платити 50 грн/міс.

Оплата послуг через касу, для юр осіб по перерахунку. Що стосується покриття, то з того що мені було потрібно скажу, тягне в Гаражджі, в місі Ковелі є також, в Нововолинську планують ще тікльки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модемчик PCIMCI коштує 290 грн

Хмм... А на сайті ціна на модем вказана 600/650 грн.

Чи це спеціальна пропозиція для Луцька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть модем за 290грн не підтримує EVDO. А на цьому я б не радив економити.

Нічого не може сказати оскільки не мав справи ніколи з таким підключенням. А що це да EVDO?

Да і ще нарахунок ціни, там були і юсб модеми ну але також не по 600 грн а дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це да EVDO?

EVolution, Data Only.

тоесть следующий эволюционный шаг CDMA, касается только передачи данных (выше скорость)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пока наиболее приемлимым для долговременного использования вне обычных каналов связи (например, на даче) мне видится пакет U’net 300

300 грв за 15 мобильных гиг, по моему очень даже.

Я бы конечно выбрал 200 грв за 7-10 гиг, но, таких нет.

А 3 гига всё-таки, маловато...

Интересно, какие аппараты (модемы) нужно покупать что бы достичь максимальной скорости?

На что обращать внимание при покупке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У візора досить непогане по Луцьку покриття Wi-fi, в Укртелекома є в Луцьку радіоспоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы конечно выбрал 200 грв за 7-10 гиг, но, таких нет.

Ну чому ж нема, якраз таки там біля 200 грн коштує 7000 гіг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...