Перейти до змісту

Грабовой получил 11 лет тюрьмы


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

"Целитель" получил по одному году за каждый доказанный случай мошенничества.

Таганский суд Москвы приговорил к 11 годам заключения Григория Грабового, признанного виновным в мошенничестве, передает корреспондент РИА Новости из зала суда.

Суд установил, что Грабовой совершил 11 эпизодов мошенничества, обещая людям за деньги воскресить их умерших родственников, либо вылечить тяжелобольных пациентов.

По мнению суда, Грабовой психологически воздействовал на потерпевших, которые находились в стрессовом состоянии в связи с потерей близких.

Сам подсудимый утверждает, что преступлений он не совершал, а занимался политической, общественной, религиозной и научной деятельностью, чтобы "принести пользу людям".

Согласно приговору, Грабовой будет отбывать наказание в колонии общего режима. Срок наказания исчисляется с момента ареста обвиняемого – 6 апреля 2006 года.

В качестве дополнительной меры наказания суд постановил взыскать с Грабового в доход государства 1 миллион рублей.

По материалам: Риа-Новости

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це як називається ? Росія накінець то взялась за любителів поживитись на чужій довірі ?

А коли в нас почнуть виловлювати "деві-христосів ?

Заходили якось продавці книжок. Пропонували популярні книги. Перша - про кухню, друга - Фен-шуй, третя - Аксьонов.

Про Фен-шуй не зараз і не тут, а вот Аксьонов ... як на мене варіант Грабового - зробіть то, помажте тут - і всі болячки пройдуть,

і життя в малинку перетвориться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у людей немає розуму то вони звичайно ведуться на таких месій, а яйщо людина мислить адекватно, а не піддається паніці, то її гаманець завжди буде працювати тільки на неї.

А всяким проповідникам, що по хатам ходять, після першого дзвінка я не відкриваю, після другого в грубій формі пояснюю що ходити сюди більше не варто...

Зазвичай ходять по двоє, а то пришов якийсь молодик в білій сорочці з туалетними папірцями і книжечкою... звонив виродок поки мене не

розбудив, я вийшов а він мені каже - давайте поговорим про бога...

я кажу - я сам собі бог

він - то давайте про гроші поговорим, якшо ви бог то нашо вам гроші?

я - шоб поставить двері хороші і собак тримать шоб таких як ти за кілометр чуяли і жопу рвали, а то вже в підвалі нема де трупи складувать

на цьому наша розмова закінчилась, з того часу мене такий контингент не відвідує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги.. Аксьнова на палю, спробував прочитати трошки його "творчості" - ледь не вирвало.. така ахінея.. А люди ведуться.. (власне є такий контингент людей, що їм тільки й дай лікуватися).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...