Перейти до змісту

Майстер по ремонту телефонів шукає роботу.


Рукожопи

Рекомендовані повідомлення

Виконую роботи будь-якої складності.Заміна СPU,EMMC,KP,всіх інших компонентів,відновлення,прошивка на високому рівні,перепрошивка,і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Рукожопи сказал:

Виконую роботи будь-якої складності.Заміна СPU,EMMC,KP,всіх інших компонентів,відновлення,прошивка на високому рівні,перепрошивка,і т.д.

Думаю що нікнейм не зовсім підходить для майстра. Вірогідність що хтось захоче скористатись послугами майстра з таким "гучним" іменем близька до 0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Litovets сказал:

Думаю що нікнейм не зовсім підходить для майстра. Вірогідність що хтось захоче скористатись послугами майстра з таким "гучним" іменем близька до 0

Дякуємо за відповідь Litovets,не думаю що нікнейм це важлива риса оцінювання,адже людина з таким спектром робіт мабуть якісно виконує заявлену роботу,а нікнейм стосуєця тих після кого виконуєця робота,можна включити логіку)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Рукожопи сказано:

,можна включити логіку)!

Чоловіче, якщо перед клумбою. накидати купу гною, щоб закривала клумбу. людині тре включати логіку, що там , за купою гною, може бути краса?))) Реклама. двигун бізнесу))) Рукожопи, то рукожопи)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

а зараз проблема з рекламою?! інстаграм, ютюб, соц мережі...

зараз привязаність до місця( точка якась) це тільки мінус..

якщо хороший майстер( як тс себе позіціонує) то які проблеми? реклама і все...

чи я шось не розумію?  і в кінці будеш не на "ДЯДЮ" працювати, а сам на себе...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого прикольний нік, якщо нік це стьоб над іншими то чому б ні, тільки важко тримати марку в даному випадку, тому що якщо стібаєшся з чогось то маєш в тому з чого стібаєшся бути крутим спецом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...