Перейти до змісту

порадьте будь ласка змішувач у ванну


Єретик

Рекомендовані повідомлення

Який і де купити.

Латунний корпус, керамічний картридж. Бюджет до 1000 грн.

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли шукав, то пройшовся по Варшавці - там все забито сілуміновими Зегорами за оверпрайс. На щось краще ціни теж не радували. В Новій Лінії непоганий вибір, але теж дорогувато. В кінцевому результаті прийшлося замовляти в інтернет-магазині. Взяв китайський Haiba ось тут. Сам змішувач досить важкий (упакований в гарний мішечок із тканини ніби якийсь дорогий), є весь комплект включаючи ексцентрики, сіточки-фільтри в труби (не ставив, все одно з нашою водою швидко позабивалися би), в аераторі теж пластикова сіточка (вийняв), душ перемикається в 5 режимів.  В користуванні вже 1,5 роки, проблем немає. Трохи не подобається, що на хромованому корпусі дуже помітні плями від води і мила, особливо на широкому плоскому регуляторі, приходиться постійно протирати. Краще було би вибрати модель із меншим регулятором або хоча в не плоским. А крім цього все ОК. Після дешевого сілумінового Зегора, який згнив за 4 роки - я мега-задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Serpent сказано:

Після дешевого сілумінового Зегора, який згнив за 4 роки - я мега-задоволений.

 

Я теж не переношу силумінові вироби в сантехніці. Але мене здивувало, що гарантія від виробника на латунні змішувачі 1 рік а на силумінові 5 років. :blink:

 

Маркетинговий хід?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Bravat. Важкий, мабуть, латунний. В ванній 4 роки - політ нормальний, картридж як новий. А на умивальнику точно такий же. Картридж заскрипів через рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

В мене Bravat. Важкий, мабуть, латунний.

 

Не та цінова категорія. В мене на вмивальнику Grohe.

Але зараз не хочу витрачати зайві кошти за бренд. У ванній якийсь простий був 10 років відпрацював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

Не та цінова категорія. В мене на вмивальнику Grohe

Grohe мін втричі дорожчий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Але мене здивувало, що гарантія від виробника на латунні змішувачі 1 рік а на силумінові 5 років.

Напевно залежить від конкретного виробника. Наприклад литовська RUBINETA дає на латунні 5 років.

11 хвилин тому, volks сказано:

А на умивальнику точно такий же. Картридж заскрипів через рік

В нас в воді багато іржі з труб, та й сама вода жорстка, а картриджі цього дуже не люблять. В мене стоїть зворотній осмос, міняю фільтри кожні 6 місяців, то 2 поліпропіленові пре-фільтри повністю темно-коричневі від іржі. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Grohe мін втричі дорожчий.

 

дорожчий але не втричі. 2150 грн. проти 2721 грн.

 

https://epicentrk.ua/ua/shop/smesitel-dlya-vanny-bravat-eler-f6191238cp-01.html

https://epicentrk.ua/ua/shop/smesitel-dlya-vanny-grohe-start-edge-23348000.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я точно такий же колись за 1500 брав.

15 минут назад, Serpent сказал:
30 минут назад, volks сказал:

А на умивальнику точно такий же. Картридж заскрипів через рік

В нас в воді багато іржі з труб, та й сама вода жорстка, а картриджі цього дуже не люблять.

В мене два змішувача точно тієї ж самої моделі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 08.06.2020 в 20:14, Serpent сказал:

Після дешевого сілумінового Зегора, який згнив за 4 роки - я мега-задоволений.

Стоять Зегори років 5 в кухні та ванній. Працюють без збоїв, плавно, не розлізлись. В рукомийник купив нонейм на базарі за той же прайс викинув через два роки муки і поставив теж зегора. Вода своя, зі скважини. Жорсткувата, сіточки на виході періодично підзабиваються доводиться прочищати. Кожному своє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Cniperman said:

Стоять Зегори років 5 в кухні та ванній. Працюють без збоїв, плавно, не розлізлись. В рукомийник купив нонейм на базарі за той же прайс викинув через два роки муки і поставив теж зегора. Вода своя, зі скважини. Жорсткувата, сіточки на виході періодично підзабиваються доводиться прочищати. Кожному своє...

років багато... точно ще за Януковича поставив на кухні Зегор, з "боковим" розташуванням

з виду досі як новий (якщо помити)

декілька років тому замінив картрідж

купляв на Варшавці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zevs_Isver сказано:

років багато... точно ще за Януковича поставив на кухні

от бачиш ,якби не януковощ - був в би й досі без змішувача на кухні ^_^

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...