Перейти до змісту

Теплі кредити


Єретик

Рекомендовані повідомлення

Порадьте будь ласка банк у якому можна взяти кредит на утеплення будинку, з компенсацією від держави за програмою "теплі кредити".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, SΩLΩMΩN сказал:

Порадьте будь ласка банк у якому можна взяти кредит на утеплення будинку, з компенсацією від держави за програмою "теплі кредити".

Власний будинок? Тоді тут почитайте https://board.lutsk.ua/topic/184590-kredit-na-energozaoshhadzhennya/page/3/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я двічі брав кредити в otp i ощадбанку. Зауважу: кредит вигідний, якщо його швидко погасити. Ставка по кредиту в районі 50%, гроші повертають десь після 3-го місяця. В обох випадках половину суми знижки (відшкодування) залишились у банку. Так що  програма енергоощадності - це перш за все програма підтримки банків. Можливо щось наразі і змінилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.05.2020 at 12:58, frv сказано:

Ставка по кредиту в районі 50%

 

:blink:

 

Я поки читав, бачив не більше 20% річних.

Ставку 50% річних не зустрічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 річних ,це лише відсотки 

До них треба добавити страхування кредиту,різні комісії ,і вийде ЕФЕКТИВНА  ставка,тобто повна.

От вона і буде не менше 35-50.

Гроші мають свою ціну,і якщо раптом хтось пропонує їх дуже ,,вигідно,, - придивіться уважно на дрібний шрифт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.05.2020 at 10:57, Nokian сказано:

20 річних ,це лише відсотки 

До них треба добавити страхування кредиту,різні комісії ,і вийде ЕФЕКТИВНА  ставка,тобто повна.

От вона і буде не менше 35-50.

Гроші мають свою ціну,і якщо раптом хтось пропонує їх дуже ,,вигідно,, - придивіться уважно на дрібний шрифт.

 

Ніби 30% компенсує держава.

Який реальний профіт? Чи є сенс взагалі зв'язуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казав пан ,кожух дам...та й слово його вже тепле.

Я вже поцікавився ррзпіареними кредитами 5-79.

Навіть менеджер приходив,причому на другий день відразу..

Спробуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Ніби 30% компенсує держава.

Який реальний профіт? Чи є сенс взагалі зв'язуватись?

Профіт у тому, що коли немає своєї власної готівки на все зразу (а все зразу треба) то такий кредит трохи вигідний, вигідний в тому плані що брати просто споживчий кредит без заявлених цілей то буде ще дорожче. Якщо є у кого позичити без відсотків суму якої не вистачає то звичайно так краще.

Це я про себе написав, бо колись хотів такий кредит на вікна брати, потім обійшовся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...