Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,

Настає час замінити старий 23-ій TN+ монітор на щось сучасне.

Планую 24"-27" на розширенні 1920х1080 (щоб залізо не апати). Загальний напрямок - універсальність. Трішки ігор, трішки нету і читання, трішки відео в сутінках.

В неті є думки ентузіастів, які не радять 27" на 1920х1080 через збільшення кроку точок (піксельності) і рекомендують починаючи з цієї діагоналі розглядати перехід на 2К.

1) Можливо хтось юзає 27" на 1920х1080 і поділиться реальним досвідом.

Також цікавить момент щодо типу матриці. Хотілось спробувати перейти на IPS/*VA, але дуже велика кількість реальних відгуків щодо глоу і шлейфа відповідно до типу наводить на сумніви.

2) Можливо хтось поділиться реальним досвідом і порадами IPS/*VA на цих діагоналях з зазначенням моделей.

Якщо використовувати "ногу" чи стіну для виставлення оптимальної висоти і кута огляду швидка якісна TN+ теж залишається ніби актуальною (виходячи з того що її роблять 24,5":))

3) Хочеться почути думки і відгуки стосовно "швидких" 144Гц на TN+.

В цілому буду вдячний за думки і поради по даному питанні, щоб здійснити оптимальний вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домашній і робочий монітор Acer s271hl в користуванні більше 3х років точно. В міру того що 27 комфортно юзати на відстані більше метра. що до зернистості - на такій відстані вона зовсім не відчутна. в цілому дискомфорт лише коли сідаєш за ноут чи менший монітор)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, klyots сказано:

Планую 24"-27" на розширенні 1920х1080 (щоб залізо не апати). Загальний напрямок - універсальність.

Є таке. (вибір ;) )

2 годин тому, klyots сказано:

1) Можливо хтось юзає 27" на 1920х1080 і поділиться реальним досвідом.

Пишу з такого Самсунга.

 

2 годин тому, klyots сказано:

але дуже велика кількість реальних відгуків щодо глоу і шлейфа відповідно до типу наводить на сумніви.

Ну, в міру того, що матриця *VA - то й, відповідно, відгук більший. Тому є малопомітний шлейф. В дуже диинамічних сценах, типу коли Стів рубає діамантовим кайлом гірську породу :lol:  (Minecraft, видно, коли кіркою замахується дуже швидко, інакше не помічав, та й сиджу за 70 см від моніка...)

2 годин тому, klyots сказано:

Якщо використовувати "ногу" чи стіну для виставлення оптимальної висоти і кута огляду швидка якісна TN+ теж залишається ніби актуальною (виходячи з того що її роблять 24,5":))

В самсунгів нога півот, все що хочеш, висоти, кути, повороти... ТН+ програє по кутам огляду - на голову!!!  Жах.

ТН матриця є і 27", маю теж;) там 2мс відгук! Теж Самсунг!

 

Дуже шикарно дивитися кіно. Тєліка в кімнаті немає.

2 годин тому, klyots сказано:

3) Хочеться почути думки і відгуки стосовно "швидких" 144Гц на TN+.

не юзав.  Але для :

2 годин тому, klyots сказано:

В неті є думки ентузіастів, які не радять 27" на 1920х1080 через збільшення кроку точок (піксельності) і рекомендують починаючи з цієї діагоналі розглядати перехід на 2К.

потрібне відповідне залізо!

Ну і ціна буде не така. Хороші моніки будуть не дешеві...

 

цікаво - в приват, дам номер, поговоримо. Захочеш - включу тобі все, побачиш!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Dima4s сказано:

Я собі надивився цей
https://hard.rozetka.com.ua/ua/philips_275e1s_00/p136689034/
 

Якщо 2к, то вже 144Гц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Dima4s сказано:

там ціна х2 відразу

Можна не  новий знайти

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, klyots сказал:

1) Можливо хтось юзає 27" на 1920х1080 і поділиться реальним досвідом.

У товариша якийсь делл 27" іпс матриця на фул хд розширенні. Задавав йому питання чи не муляє йому зернистість, каже що вже звик і йому норм.

Хоча я коли сідаю після свого 22" фул хд (до речі з ВА матрицею) за його монітор то мені аж дуже ріже очі та гидка сітка із пікселів.

Для себе я зробив висновок - для фул хд максимум це 24", а 27" має бути обовязково 2к і не меньше. Якось так.

Змінено користувачем Litovets
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на роботі делл 24 (1920х1200), і філіпс 22 (full hd), на деллі мені вже зернистість помітна на тексті, і я себе зловив на думці що в консолі я частіше працюю на філіпсі, хоча розміщений він чуть збоку, так мені комфортніше, хоч і текст відчутно менший.

Хоча якшо страдати фігьой дивитись ютуб, чи шастати по фейсбуку, то пофігу на зернистість. Ну і  бачив делл 25 фул хд, ІМХО далі вже треба 2к, мені працювати за таким було б не комфортно.

На рахунок IPS чи TN, тут грає роль для чого береться монітор, якщо для фільмів чи ігор, то є сенс розглянути хороший TN, якщо для роботи то тільки IPS, в комфорті різниця відчутна.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За цим Самсунгом, що сиджу зараз - зерна не помітно. Матриця якісна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Litovets сказал:

У товариша якийсь делл 27" іпс матриця на фул хд розширенні. Задавав йому питання чи не муляє йому зернистість, каже що вже звик і йому норм.

Хоча я коли сідаю після свого 22" фул хд (до речі з ВА матрицею) за його монітор то мені аж дуже ріже очі та гидка сітка із пікселів.

Для себе я зробив висновок - для фул хд максимум це 24", а 27" має бути обовязково 2к і не меньше. Якось так.

"Пі... і провокація" 27 прекрасно виглядає і на Full HD за пличима сотні моніторів, типів матриць, і так далі, сама поширена помилка це те що люди в нас звертають увагу на тип матриці, і розширення, ну і інколи на підсвітку.

І тут я напевно вгоню любителів трохи в ступор, але шановні, матриця  Ips це не показник, і тим паче не єталон!!! Не буду тут багато писати і розповідати, чи навязувати свою думку, скажу просто - вибираючи монітор дивіться на його зображення, подобається беріть, ні дивіться інший, і ніколи не кого не слухайте, бо сидіти за ним вам, а то понарозказують тут "профі"  

 

Litovets, це я так в загальному 

Змінено користувачем nikblack
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nikblack сказано:

"Пі... і провокація" 27 прекрасно виглядає і на Full HD за пличима сотні моніторів, типів матриць, і так далі, сама поширена помилка це те що люди в нас звертають увагу на тип матриці, і розширення, ну і інколи на підсвітку.

І тут я напевно вгоню любителів трохи в ступор, але шановні матриця  Ips це не показник, і тим паче не єталон!!! Не буду тут багато писати і розповідати, чи навязувати свою думку, скажу просто - вибираючи монітор дивіться на його зображення, подобається беріть, ні дивіться інший, і ніколи не кого не слухайте, бо сидіти за ним вам, а то понарозказують тут "профі"  

Посперечайся на цю тему із якимось графічним дизайнером! :)

Він тебе розмаже швидко. Чорнота *VA, кольоропередача *-IPS, швидкість TN. 

Ти правий лише з огляду на вибір зображення! Бо в 3-х однакових моніках, 3 різних картинки. Навіть при ідентичних налаштуваннях!

Сидячи за 0,5-0,8м від екрану і шпіляючи гру - TN, зі своїми 2мс - порве всіх.  Але от кіно, коли десь відсунешся в бік чи сядеш вище / нижче.... кути огляду програють!

 

Ну і знову ж таки. Старі моніки то одна пісня. Нові інша. При тих самих типах матриці.

 

Я повторюся - кожен треба побачити і зрозуміти чи твоє, чи ні! Це очі, і це важливо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nikblack сказано:

вибираючи монітор дивіться на його зображення, подобається беріть, ні дивіться інший

Може воно й так, але будемо відверті, ну скільки моніторів, що орієнтовно підходять під вибрані тобою параметри, ти зможеш подивитися вживу в Луцьку ? Я якось проходився з такою метою по магазинах, скажу прямо - безнадійна затія.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SergLutsk сказал:

Може воно й так, але будемо відверті, ну скільки моніторів, що орієнтовно підходять під вибрані тобою параметри, ти зможеш подивитися вживу в Луцьку ? Я якось проходився з такою метою по магазинах, скажу прямо - безнадійна затія.

Я, штук 50 в одному місці, гадаю цього може бути достатньо

 

15 часов назад, Zheny@ сказал:

Посперечайся на цю тему із якимось графічним дизайнером! :)

Він тебе розмаже швидко. Чорнота *VA, кольоропередача *-IPS, швидкість TN. 

Ти правий лише з огляду на вибір зображення! Бо в 3-х однакових моніках, 3 різних картинки. Навіть при ідентичних налаштуваннях!

Сидячи за 0,5-0,8м від екрану і шпіляючи гру - TN, зі своїми 2мс - порве всіх.  Але от кіно, коли десь відсунешся в бік чи сядеш вище / нижче.... кути огляду програють!

 

Ну і знову ж таки. Старі моніки то одна пісня. Нові інша. При тих самих типах матриці.

 

Я повторюся - кожен треба побачити і зрозуміти чи твоє, чи ні! Це очі, і це важливо!

Женя, скоріше дизайнер порве свій можжичок чим мені щось докаже.

Я дуже задоволений своїм EIZO ColorEdge я розумію що вони не дві копійки, але як я і казав, є з чим порівнювати, ну ти і сам знаєш.

Тому і написав, дивитись, і ще раз дивитись, подобається купуєш, ні дивитись на інший...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, SergLutsk сказал:

Це ж де є таке щастя ?

Це не важливо, туди так просто не попасти

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, в Луцьку є багато людей в яких можна переглянути багато варіантів, в чому проблема 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Це ж де є таке щастя ?

штук 20 і я запропоную.

3 варіанта 27", 24" так само кілька штук.

Аби бажання було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nikblack сказано:

Це не важливо, туди так просто не попасти

Це просто треба занести в меми для людини якій напередодні порадили дивитись монітори вживу ! :D

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Zheny@ сказано:

3 варіанта 27", 24" так само кілька штук.

По 3-4 штуки орієнтовно ідентичних по характеристиках апаратів і в магазинах можна подивитись, але я вів до того, що в окремо взятому місці це і є максимум, що можеш порівнювати вживу. Тобто тобі доведеться "на око" вибирати саме з цих 3-4 штук, бо переїхавши в інший магазин, ти можеш там побачити інші апарати, але поряд з попередніми ти їх вже не порівняєш, і на тому порівняння закінчилось. І скільки б бажання з тебе не перло, але ти будеш вимушений або вибирати із тих 3-5 штук, що бачиш поряд в окремо взятому магазині, або ж таки вибирати в інтернеті просто читаючи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, SergLutsk сказал:

По 3-4 штуки орієнтовно ідентичних по характеристиках апаратів і в магазинах можна подивитись, але я вів до того, що в окремо взятому місці це і є максимум, що можеш порівнювати вживу. Тобто тобі доведеться "на око" вибирати саме з цих 3-4 штук, бо переїхавши в інший магазин, ти можеш там побачити інші апарати, але поряд з попередніми ти їх вже не порівняєш, і на тому порівняння закінчилось. І скільки б бажання з тебе не перло, але ти будеш вимушений або вибирати із тих 3-5 штук, що бачиш поряд в окремо взятому магазині, або ж таки вибирати в інтернеті просто читаючи.

Все правильно. наприклад:

Хто вас чи мене не знаючи пустить на склад, а я вам скажу - ніхто, якщо особисто не знає звісно. Чому, да все просто, а може  зацікавлена особа злодій, чи наркотики вживаєте..., цього ж знати ніхто не може, нажаль порядних людей не так багато як хотілося, тому або ідемо в магазин, або берем з того що дають деінде.

Як показує практика 3-4моніторів для того щоб людина вибрала зазвичай достатньо.

 

До чого отой ваш пост з "мемом" так і не зрозумів, чи це так сьогодні модно вирвати з контексту і цитувати...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, nikblack сказано:

Як показує практика 3-4моніторів для того щоб людина вибрала зазвичай достатньо.

Ну це доволі спірне ствердження, хіба що людина дуже неперебірлива  :)  Зазвичай вибір з 3-4 речей означає вимушений вибір "з того що дають", а не дійсно того, що хотілось би. Але то таке, риторика, і у кожного своє бачення.

Ну а на рахунок посту з мемом, це просто кумедно звучало, коли ви спочатку радите людині вибирати монітор "на власні очі", тоді на мої сумніви щодо такої можливості вибору саме в Луцьку обнадіїли що так, можна і тут вибирати серед 50 моделей. Я, до речі, без задньої думки і для себе хотів би дізнатись таке місце. Але ж на моє прохання уточнити де саме прозвучала сакральна фраза що це не має значення тому що  доступно лише для обраних. :D .  Це не виривання з контексту, а проста іронія, ви спочатку мені заперечуєте що я не правий про слабенький вибір у Луцьку, а потім виходить що просто "рісанулись" що декому і тут доступний гарний вибір.  То нам, не обраним, від того якось не холодно і не жарко.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.03.2020 at 21:15, Dima4s сказано:

Я собі надивився цей
https://hard.rozetka.com.ua/ua/philips_275e1s_00/p136689034/
 

Так це самий доступний 27" 2K,  хоча немає регулювання по висоті і USB концентратора. В офіс я б собі його взяв.

On 13.03.2020 at 21:47, Zheny@ сказано:

Якщо 2к, то вже 144Гц

Далі по грошах до 10тис. грн. варіації на тему, а от якщо 144Гц - там ніби зараз перспективний - LG 27GL850.

22 годин тому, AppMark сказано:

на мою думку 24 достатньо, в мене imac 27, для перегляду фільмів супер, а якщо серфити інтернет, ігри очі випадають протягом 2-3 годин, те саме що сісти біля телевізора (впритик)... 

Сиджу на роботі за двома 23" в купі більше трьох років - до кількості поля звик. Тому розміру 27" ніби не боюсь головне щоб масштабованість зайшла і не було зерна.

Всі матриці на *VA 24-27" зараз ідуть виробництва Самсунг вигнуті. Вендори лише збирають. Я наразі прихильник плоских моніторів.

Тому напевно буду дивитися в сторону IPS. Майже передивився всі 25-27".

Можливо хтось підкаже стосовно перевірених 24" 1920х1080 з швидкою матрицею і в тому числі з підвищеною частотою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@klyots  складається враження, що вам треба "шашечки", а не їхати!

Спойлер

Стоит мужик на остановке такси. Подъезжает частник:
- Поехали!
- Нет, я жду такси!
- Так вам ехать или шашечки?

Вам двоє людей запропонували подивитися як і що виглядає, і зробити висновки.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...