Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

доречі щодо вигнутих моніторів , постійно користуюсь 24-кою (якась від леново, з новіших), і вигнутим 27 (asus vz27vq) - вигнутий набагато! приємніше (принаймня для мене), і сам формат 27 кращий. обидва fullHd , і на 27 з таким розширенням вже трохи не тойво ,  хоча привикаєш. крім того асус 27 на va матриці  - хоча я і прихильник ips , але в + до мого конретного асуса :навіть є щось подібне на чорний колір, мінусом: "неживі" кольори (можливо глянцевий екран би поправив ситуацію). 

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asus TUF Gaming VG259Q

В цього монітора достатньо хороша матриця. Кути огляду хороші. Кольоропередача відмінна. Можливість регулювання і різних площинах. Як на мене кращий універсальний вибір.

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Jurassic сказано:

Asus TUF Gaming VG259Q

В цього монітора достатньо хороша матриця. Кути огляду хороші. Кольоропередача відмінна. Можливість регулювання і різних площинах. Як на мене кращий універсальний вибір.

 

Так, серед 25" конкурент у нього далі тільки один Acer XB253QGPBMIIPRZX (UM.KX3EE.P08), але дорожче (~2300грн, а за останні три робочі дні ще подорожчав на +880грн.)

Серед 24" при 144 Гц до них підтягується Acer VG240YPBIIP за ~5400грн.

Всі решта 24" при 60-75Гц на ~30-40% дешевше.

Ось ніби вибір звузився:

1) Acer VG240YPBIIP за ~5400грн.;

2) ASUS VG259Q за ~6777грн.;

3) Philips E-Line 275E1S/00 за 6838грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 17.03.2020 at 15:53, klyots сказано:

Так, серед 25" конкурент у нього далі тільки один Acer XB253QGPBMIIPRZX (UM.KX3EE.P08), але дорожче (~2300грн, а за останні три робочі дні ще подорожчав на +880грн.)

який взяв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.03.2020 at 15:53, klyots сказано:

1) Acer VG240YPBIIP за ~5400грн.;

Почитав відгуки, побачив відгуки... мрак, засвіти наматриці майже у всіх.  НЕДО IPS.

Вже краще якісний TN.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Dima4s сказано:

який взяв?

Зупинився з вибором ніби на Philips E-Line 275E1S/00, але перeсів виходячи з обставин (можливо тимчасово) на LG 24MK600M-B

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zheny@ сказано:

Почитав відгуки, побачив відгуки... мрак, засвіти наматриці майже у всіх.  НЕДО IPS.

Вже краще якісний TN.

По IPS - картинка подобається більше (соковитіша, яскравіша, запас контрасту). Підключав в різних режимах паралельно зі старим (де викрутив все на максимум як мені подобається) в режимах 60/60 та 60/75.

Навіть після першої години здалося що не варто пересідати, але залишився на ньому. Через пару днів ще раз підключив - вже за старий очам не хотілось зовсім.

А по TN напевно було цікаво порівняти/поганяти паралельно наприклад з LG 24GL600F-B щоб визначитися що кому в пріоритеті.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Апну темку. Думаю може то обновити свою простеньку лижу на щось приємніше. Пройшло 1,5 року, може підкажете якусь цікаву модель (або хоча б огляд/ресурс, якому можна вірити) ?

Монік потрібен домашній, переважно для ігор, відео не дивлюсь на ньому, але я і не якийсь фанат-геймер, якому важливо 0,006 мс відгуку (часом буває граю 1 раз на місяць). Просто хочеться якісну картинку, частоту оновлення 144, діагональ 24", розширення 2к або й Full HD. Ну і ціна бажано до 10К.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

По моделях не підкажу - відстав від теми, але все таки хочеться 27 (для робочого столу і програм від 2К, а для геймінгу "поки" Full HD вистачить). Ще дуже зайшов HDR (поки на ТВ) - хотілось спробувати на моніторі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два місяці тому вибирав собі 27"-ку для ігор, браузингу та роботи.

Бюджетом себе не обмежував, але переплачувати за те, що практично не відчую я бажання не мав.

 

То ж почав знизу. Попросив в знайомого позичити на день досить свіжий бюджетник Acer Nitro VG270 (27", IPS, 1920x1080, 75 Гц).

Не знаю в чому справа, але за 2 години так і не зміг побороти криві шрифти. Системник на Core i5-7400. Підлючав через HDMi-кабель від Xiaomi Mi Box 3 до материнки MSI B250M PRO-VH (через інтегроване відео). Windows 10 був свіжовставнолений з офіційної утиліти, драйвери з Windows Update, пізніше з оф. сайту материнки. Ніякого лівого кривого софту. Розширення рідне 1920х1080. Прочитав і перепробував купу мануалів в інтернеті, а шрифти скрізь все одно "драбиною" (не плутати з "жирністю" пікселів). Дискомфорт дикий. За цим навіть не звернув увагу, чи є засвіти на моніторі.

То ж ідею покупки ультрабюджетника я відкинув.


Після довгих роздумів і вивчення теми взяв 2k монітор IIYAMA XUB2796QSU-B1 за 8,6k (27", IPS, 2560x1440, 75 Гц). Казка! Картинка супер одразу після підключення. Ніяких засвітів. Добротні матеріали, зручна підставка і регулювання. В іграх теж люкс, моя GeForce GTX 1060 3GB тягне GTA V, Black Mesa, Ori and the Will of the Wisps на максимальних (або майже) в 2k. Ніяких шлейфів! Красота!

Недоліки монітора - це звук (для галочки) та usb-хаб (незручне розташування та лише usb 2.0). Але для мене це не критично. Покупкою більше ніж задоволений!

 

P.S. Хто обирає між 24" та 27", - беріть 27" без сумнівів!

Змінено користувачем MaestroA
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...