Перейти до змісту

Ремонт ПБЖ APC


Alexandr92

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня усім!

 

Шукаю кваліфікований сервіс центр по ремонту  пристроїв безперебійного живлення марки АРС в м.Луцьк?  

(APC Smart-UPS 2200 RM)

 

Чи варто відразу відправляти у Київ на ремонт?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не майстер, але що трапилось, що одразу ремонт? Можливо, потрібно уже замінити батарею? У своєму міняв сам, замовляв на OLX, головне, розміри знати, для цього потрібно розкрутити UPS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трапилось те, що ПБЖ каже "відключена батарея", хоча батарея підключена, контакти в нормальному стані, батарея тримає нормальну напругу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись так через ""нормальну"" батарею, яку сам міряв тестером і яка показувала ""нормальну"" напругу у 12,4 В здуру купив нового UPS. Правда мій був значно дешевший.

Вирішувати Вам, але треба було б спробувати підставити нову батарею. На жаль вона просто так ""на дорозі не валяється.""

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, sss381 сказано:

Я колись так через ""нормальну"" батарею, яку сам міряв тестером і яка показувала ""нормальну"" напругу у 12,4 В здуру купив нового UPS. Правда мій був значно дешевший.

Вирішувати Вам, але треба було б спробувати підставити нову батарею. На жаль вона просто так ""на дорозі не валяється.""

Теж вирішив купити нові акб, оскільки уже пора. А там уже буду дивитись в чому проблема;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...