Перейти до змісту

Навчання в Німеччині


SergLutsk

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, а чи має вже хтось досвід користування послугами контор що займаються влаштуванням студентів на навчання за кордон, а зокрема в Німеччину ? В Польщу на даному етапі не цікавить, а от в Німеччину, як виявилось, у Луцьку ніхто не займається (чи мені не вдалось знайти). Такі контори знайшлись переважно у Києві і є пару у Львові.

А власне що цікавить - доцільність звертатись до них за послугами. Бо ціни за їх послуги дуже кусючі. Так, і процес поступання за кордон теж містить купу нюансів, але за підготовку і подання документів і якийсь там типу супровід при поступанні, поселенні і ще щось таке заплатити 1500 Є і більше - це знаєте кого хоч виб"є з колії (і це при тому, що вони ж ніби і не гарантують тобі успішного поступання, а це взагалі тоді попандос за пусте повітря виходить).

Отож, чи хтось користувався ? Чи варто ? Чи сильно складно осилити цей процес самому, без них ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, SergLutsk said:

Отож, чи хтось користувався ? Чи варто ? Чи сильно складно осилити цей процес самому, без них ?

 

Мова про першу вищу освіту? Чи якийсь український диплом вже є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, SergLutsk said:

Підкажіть, а чи має вже хтось досвід користування послугами контор що займаються влаштуванням студентів на навчання за кордон, а зокрема в Німеччину ? В Польщу на даному етапі не цікавить, а от в Німеччину, як виявилось, у Луцьку ніхто не займається (чи мені не вдалось знайти). Такі контори знайшлись переважно у Києві і є пару у Львові.

А власне що цікавить - доцільність звертатись до них за послугами. Бо ціни за їх послуги дуже кусючі. Так, і процес поступання за кордон теж містить купу нюансів, але за підготовку і подання документів і якийсь там типу супровід при поступанні, поселенні і ще щось таке заплатити 1500 Є і більше - це знаєте кого хоч виб"є з колії (і це при тому, що вони ж ніби і не гарантують тобі успішного поступання, а це взагалі тоді попандос за пусте повітря виходить).

Отож, чи хтось користувався ? Чи варто ? Чи сильно складно осилити цей процес самому, без них ?

Ну а які гарантії успішного поступання можуть бути?

Я вчився в Дрездені і всі документи готував сам. Якна мене, платити 1500 євро конторі, яка і так буде питати з тебе всякі різні документи, а потім просто сконтактує внз - переводняк. Зараз є багато блогів/відео про вступ. Моя порада - уважно читайте супровідні документи в вузах, що потрібнл їм надіслати. Якщо будуть питання - є гугл, якщо нема відповіді - пишіть емейл в університет з вашин питанням. 

 

П.с. https://www2.daad.de/deutschland/studienangebote/international-programmes/en/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подзвніть у ті вузи в які плануєте поступати, там я думаю нададуть вам вичерпну інформацію щодо вступу. 

Або тикнуть де копати.

За 1500 євро послуг можна кататись в Німеччину кожен тиждень й довозити потрібні папери :) якщо був десь провтик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, yu2007 сказано:

Мова про першу вищу освіту?

Мова про першу освіту майбутнього випускника школи

3 годин тому, MACCEN сказано:

За 1500 євро послуг можна кататись в Німеччину кожен тиждень й довозити потрібні папери :) якщо був десь провтик.

Ну десь приблизно тим і аргументується ціна послуг тих контор. Тобто той, хто не хоче паритись, вчитуватись, і має достатньо коштів - просто перекладає цей геморой на шию конторі, яка тим і займається. А контора, в свою чергу, каже, що якщо ти не фахівець в питанні - то ти виїздиш і витратиш ті самі кошти сам поки все оформиш. І де та правда і золота середина - хотілось би знати.

 

3 годин тому, MACCEN сказано:

Подзвніть у ті вузи в які плануєте поступати, там я думаю нададуть вам вичерпну інформацію щодо вступу. 

Це теж все відносне. В принципі ж немає конректного вуза для поступання, тут питання взагалі аби поступити :D

Певна частина роботи цих контор і заключається саме в пошуку підходящого тобі вуза, тобто того, з яким в тебе є реальні шанси на вступ і якісь перспективи

 

6 годин тому, Alex S сказано:

Я так розумію ,навчання  платне  з щорічними платежами?

Насправді навчання в Німеччині у вузах є безкоштовним. Є тільки певні адміністративні затрати , ну і звичайно утримання студента на поспати/поїсти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Alex S said:

Для іноземних громадян?А як же різниця з 13 річною освітою німців у школі ....Це ,скоріш за все ,треба в нас десь рік чи два в вузі провчитися ,здати на рівень мову...і навіть якщо навчання тільки за семестрові збори, то уявити конкурс неможливо.Чоловік 30-40 на місце.

Для іноземних громадян теж, є тільки студентські збори, від 250 до 700 євро в семестр, залежно від федеральної землі. 

А різниця дуже відносна, я би сказав майже непомітна. Адаптуватися можна при бажанні швидко і легко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкільне навчання у німців 12 років, тому наша нинішня школа типу підходить. Але є 2 але. По-перше маєш пред"явити сертифікат про рівень знання мови певного стандарту, а по-друге, перед вступом до реального внз всерівно мусиш рік провчитися у так званому штудіон-колег, тобто це типу підготовчий до вузу навчальний заклад, який є обов"язковим, і який зазвичай підв"язаний до вузу. Це все також нюанси, за які оті контори беруть гроші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ostwest.com.ua/ Там розкажуть. Навчання в універах не організовують, бо студент з потрібним для навчання рівнем мови може сам звернутись в універ.  Для початку порекомендують програму ворк і тревел.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...