Перейти до змісту

Viasat vs XTRA TV


Рекомендовані повідомлення

В зв'язку з заявленим кодування популярних українських каналі, виникло питання на що краще перейти?

Цікавить так би мовити реальний досвід юзання вказаних провайдерів.

Цікавить яким пакетом користуєтесь, які трабли виникали?

Також цікавить чи хтось на борді пропунує послуги підключення до вказаних провайдерів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Basil сказано:

 виникло питання на що краще перейти?

 

перше і найголовніше питання, готові заплатити 1100 грн відразу за тюнер (2 телевізори 2200 і тд) + кожен місяць платити абонплату 90 грн (це для початку) і це тільки за укр канали, більшість з яких  є в t2 ? Якість тюнера - дешевий китай , ну на гривень 350, що там , що там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, charlie сказано:

готові заплатити 1100 грн відразу за тюнер (2 телевізори 2200 і тд) + кожен місяць платити абонплату 90 грн

я ні. а є люди які готові...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю батькам придбати комботюнер, типу  Foros Combo. Прови йдуть стройним рядом на йух. Кусок текстоліту за 1100 грн, і абонплата за плюси з інтером?  Ви сірьозно? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Basil сказано:

я ні. а є люди які готові...

ну... Що вибрати Viasat чи Xtra, то певно вирішувати тому, хто платить. Людині треба зайти на сайт і подивитись які канали входять в пакети і яка ціна. Якщо орієнтуватись тільки на центральні укр канали, то різниці особливої не має і ціна буде +- 10 грн однакова. Далі якщо цікавлять спорт, кіно і хто готовий платити 200+грн в місяць, то там вже треба дивитись наповненість і на яких супутниках розміщені канали.

 

Можна  взяти ресивер Strong SRT 7600 , він підходить і під Xtra і під Viasat, не сподобається один провайдер, перейдете на інший. Бажано брати з гарантією на ці ресивери, бо я ж кажу, вони слабенькі і не відомо скільки вони пропрацюють.

 

У кого є хороший свій ресивер з слотом CI+, то можна взяти і CAM модуль Xtra TV (900грн), але тут також не все так просто, потрібно точно знати, що він буде працювати саме на вашому ресивері і під нього є ПО

 

P.S. Особисто моя порада, то я б краще брав Combo ресивер 2 в 1 (T2+супутник), але то справа кожного особисто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Basil сказал:

я ні. а є люди які готові...

О хітрун! Хочеш тут вивідати інфу і іншим впарювати? :) Гугль у допомогу, там все є! :) Але відразу (з досвіду користування і тим і іншим) - все г@...но і час і технології це не змінять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, charlie сказал:

краще брав Combo ресивер 2 в 1 (T2+супутник)

Якщо українські кАнали будуть закодовані, то тим супутниковим ти більше нічого путнього не подивишся окрім лабуди рашинської з 13 градусу. Спасає, у цій ситуації, IPTV при умові швидкісного і стабільного інтернету, а ні - готуйтесь олігархам викладати бабло! :) Ігнорування придбання тих галімих пристроїв допоможе уникнути кодування і відміну його взагалі! А якщо люди так кинуться, бо немає альтернативи, ну то тоді хто вам дохтор, так і будуть на вас їздити і збивати бабло! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми встановили на телевізор підписку megogo, в принципі каналів вистачає, якість теж норм. Єдине це потрібно мати ТВ з смартом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...