Перейти до змісту

Допомога у виборі бюджетної камери


madkot

Рекомендовані повідомлення

Привіт! як не дивно треба невеличка допомога - шукаю недорогу до 200$ камеру - компакт щоб вкинути іноді у сумку  чи карман і не напрягатись.

Цікавить щось не дуже велике, з простими характеристиками - 5-8Мп можна 3х зум. Ручні налаштування бажанні але не критичні. Оптика щоб була хороша і хороший дисплей. Щоб було кілька автоматичних програм. карта пам'ять щоб була SD тому Олімпуси відкидаються і їм подібні

Іноді фотік буде брати у руки дитина 2,5 року- Нікон Д50 їй заважкий, але бажання фотографувати є тому автоматика форева

Зараз повно всяких варіантів різних моделей всі вони схожі поміж собою а  у народу цифрокомпактів хватає тому цікавить думка в першу чергу власників цих паратиків - типу зручність, якість зображення і т.д.

Радий кожній відповіді

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это пипец. Народ уже выбирает камеры, исходя из формата карт памяти...

ЗЫ. А еще фотограф... Мдааааааа... :D

ЗЗЫ. А фуджи таки неплохие фотоаппараты, хотел посоветовать, но куда уж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это пипец. Народ уже выбирает камеры, исходя из формата карт памяти...

ЗЫ. А еще фотограф... Мдааааааа... :D

ЗЗЫ. А фуджи таки неплохие фотоаппараты, хотел посоветовать, но куда уж...

"Шарік ти балбес" - розказую для непонятливих - у мене набор SD карт - нафіга мені ще якісь купляти не підскажеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это пипец. Народ уже выбирает камеры, исходя из формата карт памяти...

ЗЫ. А еще фотограф... Мдааааааа... ;)

ЗЗЫ. А фуджи таки неплохие фотоаппараты, хотел посоветовать, но куда уж...

бред

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Например, вот такой аппарат.

Кстати, если верить этому обзору,

кроме карт памяти xD-Picture последняя линейка компактов Фуджи поддерживает SD до 2 ГБ.

(хотя это уже не последняя линейка, в принципе, можно поискать что-либо поновее :))

Отзывы буржуев здесь

144 отзыва пользователей стран СНД здесь.

Насчет Nikon. Да, немного лучше. Когда-то, помнится, купил я у Shkoder'а Coolpix 4200, им давно уже пользуется мой брат (себе я взял просьюмерку Lumix). Так вот, снимки с этого Никона меня до сих пор поражают... И установленная в нем матрица 1/1.8, как по мне, весьма превосходит даже многие современные ультракомпакты от Nikon, где матрицы в целях удешевления стали устанавливать в основном уже 1/2.5. Кстати, недавно Shkoder продавал Coolpix 7600, фактически собрат этой модели - рад за человека, который у него этот фот купил - он явно не прогадал. Единственный недостаток - маленький, как по нынешним меркам, экран.

Вот. Говорю о том, чем пользовался сам. FinePix у девушки, Coolpix у брата. Но есть одно но: если брать их современные аналоги, в бюджет $200 ни один из них точно не влезет. :(

А вы, господа, вместо того чтобы переходить на оскорбления, лучше бы обратили внимание на то, что я в этой теме пока единственный, кто отписался, действительно желая помочь и что-либо посоветовать. Имели бы совесть, ей-Богу... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукай собі Canon Power Shot A570 is. Зручний, компактний, безліч режимів зйомки, в тому числі ручний, оптичний стабілізатор зображення, пам"ять SD, акумулятори АА, ну і ще багато всього... Хороша річ за свою ціну. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вы, господа, вместо того чтобы переходить на оскорбления

ты первым начал умничать :) так шо нинада!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Також став перед проблемою у виборі бюджетної "мильниці". Бюджет орієнтовно 750 грн. (150 дол.)

Мене приваблюють Olympus. От приглянув собі Olympus FE-310/

Скажіть щось хороше про цю камеру або відговоріть мене.

Що вельмишановний Олл скаже з цього приводу?

ЗІ: Щось ніде можу знайти інфи, скільки вбудованої пам"ять в цій камері... Пишуть що є, але не пишуть скільки. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю, может в ремонте Олимпусов больше потому, что ими больше пользуются, но здается мне, джентльмены, что их качество, по сравнению с Canon, Nikon, Sony, Pentax, оставляет желать лучшего. ИМХО. И цена карт памяти не в пользу Олимпус.

http://www.canon.com.ua/products/about.asp?id=2198 Вот такая вещь где-то 160 уе примерно, но 1 гигабайт SD - 35 гривень, а XD за такую цену в природе не существует. http://www.foto.ua/shop/3/1223/b6/264960.html

Или вот http://www.foto.ua/shop/3/1223/b11/258950.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 BASIL

Зверни увагу на Canon PowerShot A470, досить непогана альтернатива Олімпусу. Процесор Digic III, 3,4х зум, 7,1Мп.Купував 2м людям такі, задоволені цілком, проста, непогана як на свої 800 грн камера. Друковані на цифролабі фоти, дуже пристойні,кольоропередача - природня, баланс білого (на автоматі) - без загонів, рекомендую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім, хто відгукнувся. Але от, маленька халепа, дизайн А470 мені геть не сподобався...

Придивляюсь до Canon PowerShot A580 і Canon PowerShot A590 IS . Так і не зрозумів в чому між ними різниця в 10-20 доларів окрім корпусу?

А може взяти і озвірити на Canon PowerShot A720 IS ?

Бо Canon PowerShot A650 IS залишиться мрією?

Трошки ціна кусається...

Хоча це вже явно виходить за межі "бюджетної камери"..

Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придивляюсь до Canon PowerShot A580 і Canon PowerShot A590 IS . Так і не зрозумів в чому між ними різниця в 10-20 доларів окрім корпусу?

У 590-го - оптический стабилизатор, поэтому если будешь выбирать из этих двух моделей - только 590-й :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну 590 однозначно кращий 580. Стабілізатор часом таки допомагає. Але А720 однозначно кращий за 590. Ще іноді проскакує 630 -ий, от його якщо знайдеш, бери, не пожалієш. В нього матриця більша, тому шумить він менше і картинка з нього приємніша....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну 590 однозначно кращий 580. Стабілізатор часом таки допомагає. Але А720 однозначно кращий за 590. Ще іноді проскакує 630 -ий, от його якщо знайдеш, бери, не пожалієш. В нього матриця більша, тому шумить він менше і картинка з нього приємніша....

Я зрозумів. Дякую.

І останнє питання. А з пари 720-630 що є кращим вибором? Ціна майже одинакова. 630 може трошки дешевше...

Але 720-й мені більше подобається.... імхо. Чи є смисл шукать 630-й?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо більше подобається, бери той, що більше подобається. В 630 краща матриця і поворотний дисплей (часом корисно), ну і живлення 4шт АА - швидше заряджається спалах і довше від одного комплекта акумуляторів працює, а в 720 - оптичний стабілізатор, зум 6х, сучасніший процесор, тобто в кожного є свої плюси і мінуси, але оба достойні уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь ласка прокоментуйте ці два фоти:

--- Samsung S760

---Samsung S630

потрібно купити до кінця місяця, але я не дуже розбирають в матрицях, в кого який проц... ітд...

Підкажіть чи варто взагалі брати Samsung?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю. За ціною, дійсно, дешевше тільки Кодак і Ерго (колись УФО)... Тримав в руках самсунги, якість корпуса непогана, нічого проти не скажу, а от про фотографії з них, фік їх знає, ні я, ні мої знайомі не користувались.... Але чомусь нема в мене довіри до фототехніки Самсунг, (крім дзеркалок, які фактично Пентакс з логотипом Самсунг). Це моя дуже суб"єктивна думка, я її нікому не нав"язую, але для себе я б фотоапарат Самсунг не купив, хоча телевізор в мене саме Самсунг і нема на нього жодних нарікань.

Подивись на 470-ий Кенон, яісь простенькі пентакси, нікони, щось повинно бути в межах 150 у.о.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...