Перейти до змісту

Парковка на тротуарі, потрібна порада знавців


flashmax

Рекомендовані повідомлення

Вітаю.

Хочу попросити поради, в боротьбі за право ходити по тротуарі.

Дано: приватний сектор, будинки вздовж дороги. на території одного з будинків, був побудований магазинчик. перед ним  зруйнували бордюр, зрівняли газон (траву) і підсипали щебнем - получилась "парковка". Дозволу на парковку немає.

Так історично склалось, что асфальтованої доріжки у нас не стало, тому ходимо по краю тротуару (зелена лінія). Але через припарковані авто (жовті лінії), приходиться обходити проїжджою частиною, що не є безпечно, враховуючи що це дорога районного значення.  Продавець з магазину пропонує обходити авто біля самого магазину (лінія трав'яного кольору) - що не завжди зручно і можливо. Ще там знаходиться досить глибока впадина (шестикутник).

 

Ситуація нестандартна, по правилах для пішоходів має бути 2м. для проходу, але повторюсь,  якщо багато авто, то там не протиснутись.

Також в межах 10 метрів є виїзди з дворів (сірі прямокутники), які частенько блокуються.

Інспектор з благоустрою, радить звертатись у поліцію, відповідь продавця з магазину я озвучив, тому перед дзвінком на 102, хочу почути порад, як діяти, на що звернути увагу поліції. По суті штрафувати потрібно автомобілістів, але їх всіх не перештрафуєш. 

Можливо хто стикався з таким.

 

 

1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, flashmax сказано:

Інспектор з благоустрою

то муніципали?
думаю тут варто шукати як заставити магазин відновити доріжку, так розумію на таку зміну мав би бути дозвіл.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене сусід внаглу відхопив кусок землі виставивши паркан на 2 метри до дороги.
муніципали футболили в відділ якийсь. архітектури ніби.
в такій же ситуації на камеру і з депутатом міськради - муніципали згадали, що в них є повноваження для таких ситуацій і виписували припис...
так шо тут як повезе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Dima4s сказано:

то муніципали?
думаю тут варто шукати як заставити магазин відновити доріжку, так розумію на таку зміну мав би бути дозвіл.
 

 

напевно муніципали, я не шарю

доріжки там по суті не стало багато років тому, після проведення газової труби, ми просто натоптали  скраю біля бровки, там було чуть асфлальту, так і ходим.

а ось як я писав вище, газон, бровка - були, а парковка на газоні заборонена.

маю знайомого з архітектури, треба перетерти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не раз читав що муніципали робили припис будівельникам які при заїзді поламали бровки, і технікам тепловиків теж. може по цій логіці і власнику магазину можна предявити знищення тротуару. навіть якщо його там по факту не було..
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Dima4s сказано:

не раз читав що муніципали робили припис будівельникам які при заїзді поламали бровки, і технікам тепловиків теж. може по цій логіці і власнику магазину можна предявити знищення тротуару. навіть якщо його там по факту не було..
 

 

про це я думав, планую скинути інспектору фото до і після, нехай працює

ще там йде газова труба (трав'яна ліній на малюнку) у неї охоронна зона 2 метра,  думаю може ще й газовики посприяють

Цитувати

6. У межах охоронних зон без письмового погодження Оператора ГРМ забороняється:

1) проводити будівельні і монтажні роботи, планування ґрунту;

2) влаштовувати стоянки і зупинки транспортних засобів, тракторів та інших самохідних машин;

5) зводити малі архітектурні форми;

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, flashmax сказано:

Дано: приватний сектор, будинки вздовж дороги. на території одного з будинків, був побудований магазинчик. перед ним  зруйнували бордюр, зрівняли газон (траву) і підсипали щебнем - получилась "парковка". Дозволу на парковку немає.

магазин світлофор?

19 хвилин тому, flashmax сказано:

напевно муніципали, я не шарю

це Ківерці, тут немає муніципальної поліції чи варти...

в нас є

1 година тому, flashmax сказано:

Інспектор з благоустрою

і він має не радити

1 година тому, flashmax сказано:

звертатись у поліцію

а винести підприємцю припис про порушення правил благоустрою, а у разі невиконання останнього у вказаний термін, накласти штраф, а не посилати в поліцію.

так що інспектора за бари, а краще письмову спільну з сусідами заяву до міської ради. і нехай працюють...

імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, flashmax сказано:

ще там йде газова труба,  по трав'яній ліній на малюнку, у неї охоронна зона 2 метра,  думаю може ще й газовики посприяють

а як же йому дозвіл дали на будівництво? проект погодили? всі питання у міськраду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Basil сказано:

магазин світлофор?

це Ківерці, тут немає муніципальної поліції чи варти...

в нас є

і він має не радити

а винести підприємцю припис про порушення правил благоустрою, а у разі невиконання останнього у вказаний термін, накласти штраф, а не посилати в поліцію.

так що інспектора за бари, а краще письмову спільну з сусідами заяву до міської ради. і нехай працюють...

імхо

 

так

інспектора я  запитував про саму парковку, він відповів що це трохи не по його спеціалізації 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від архітектора дізнався,що пооект на парковку в плані розроблення(( Йде погодження з луцькимм дорожниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, flashmax сказано:

пооект на парковку в плані розроблення(( Йде погодження з луцькимм дорожниками

проект мав бути погоджений та затверджений до початку виконання робіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.12.2019 at 00:43, flashmax сказано:

думаю може ще й газовики посприяють

нічим газовики там не зарадять, бо ніяких порушень охоронної зони нема по факту

On 09.12.2019 at 23:33, flashmax сказано:

і підсипали щебнем - получилась "парковка"

тобто, ні будівництва ніякого, ні землерийних робіт не проводиться. А щебінь - то щебінь.

 

Дозвіл? на що? Ти ж сам пишеш "парковка" в лапках, тобто ніякої парковки від магазину де-юре не існує. А тому до магазина і не дої... не доковиряєшся. 

 

Збери народ, який так страждає, протискуючись біля машин і тої "ями", і своїми силами відновіть тротуар. Буде залупатись, перешкоджати, розповідати про "парковку" - викликайте поліцію, і нехай покаже папери на парковку.

А можна просто навбивати ствпчиків, щоб машини не затискували прохід. Ну чи хоча б засипте оту "впадину", яка так заважає, шо ви аж з магазином і машинами боротись зібралися, а яму засипати нема кому

 

 

On 10.12.2019 at 10:56, S30 сказано:

А з газовиками?

повір, газовики погодять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, jack74 сказано:

нічим газовики там не зарадять, бо ніяких порушень охоронної зони нема по факту

тобто, ні будівництва ніякого, ні землерийних робіт не проводиться. А щебінь - то щебінь.

 

земляні роботи там були, підіймали рівень, та так, що зліва, з'явилася та впадина, і засипати її не вийде - там колишній рівень тротуару, і там знаходяться сусідські ворота. перепад десь пів метра.

 

1 година тому, jack74 сказано:

Дозвіл? на що? Ти ж сам пишеш "парковка" в лапках, тобто ніякої парковки від магазину де-юре не існує. А тому до магазина і не дої... не доковиряєшся. 

 

ось і я думаю, що по суті парковки немає, а претензія може бути тільки до автомобілістів порушників.

 

1 година тому, jack74 сказано:

нічим газовики там не зарадять, бо ніяких порушень охоронної зони нема по факту

 

а чому порушень немає ? охоронна зона 2 м ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, flashmax сказано:

земляні роботи там були

були! От в той момент і потрібно було ловити. А тепер нема ніяких робіт.

 

55 хвилин тому, flashmax сказано:

до автомобілістів порушників

а що вони порушують? Ти ж сам кажеш - тротуару як такого нема, газона - нема... нічого не порушують.

 

56 хвилин тому, flashmax сказано:

а чому порушень немає ? охоронна зона 2 м ?

так, охоронна зона є, і навіть не 2м, а 15, здається, в газопровода... (2 - то для кабелів) Але ж роботи там ніякі в даний момент не проводяться! Ніхто нічого не риє, не будує, не влаштовує... 

 

Та й то, в нас в Україні та "охоронна зона" - то фількіна грамота... Вона типу є, але за її порушення покарати неможливо. Та й то, щоб вона була, вона по закону повинна бути документально оформлена, тобто внесена в держреєстр обмежень і обтяжень... Ой, то болюча тема... Я кабеля охороняю, і повір - знаю, що ті всі "охоронні зони" - то лише страшні слова...

 

Короче, збираєш народ, і вбиваєш труби. Буде зрізати - вечерком розкидаєш "їжачки" на ту "парковку" - з часом люди просто перестануть під'їжджати туди, і в результаті власник магазину втратить ще більше. Так, негарно, так, водії ні в чому не винні, але "с вовками жити - по-вовчому вити"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, jack74 сказано:

були! От в той момент і потрібно було ловити. А тепер нема ніяких робіт.

 

 

фото "до" не допоможе ?

 

5 хвилин тому, jack74 сказано:

а що вони порушують? Ти ж сам кажеш - тротуару як такого нема, газона - нема... нічого не порушують.

 

не залишають 2м для проходу пішоходів (пдр)

 

6 хвилин тому, jack74 сказано:

так, охоронна зона є, і навіть не 2м, а 15, здається, в газопровода... (2 - то для кабелів) Але ж роботи там ніякі в даний момент не проводяться! Ніхто нічого не риє, не будує, не влаштовує... 

 

в охоронній зоні не можна паркуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, flashmax сказано:

в охоронній зоні не можна паркуватись

по-перше, ДЕ таке написано, а по-друге, звідки водію має стати відомо, що там якась охоронна зона?

Забудь про той газопровід. Він тут не допоможе.

 

28 хвилин тому, flashmax сказано:

фото "до" не допоможе ?

ні.

кому? Суду хіба що... Та й то - чим ти доведеш, ХТО саме знищив тротуар?

 

30 хвилин тому, flashmax сказано:

не залишають 2м для проходу пішоходів (пдр)

на тротуарі! А його ж нема. Ти ж сам пишеш, що це вже не тротуар.

Та й це не вирішить проблеми. Не будуть же поліцаї стояти і "охороняти" те місце.

 

 

Взагалі, кожна дорожня споруда (тротуар в тому числі) знаходяться в чиємусь обслуговуванні, хто і повинен слідкувати за станом як дороги, так і тротуара. Вони мають право і писати приписи про усунення, і подавати в суд на порушника, і усувати недоліки... Але в населеному пункті я навіть не знаю, хто тим займається... Чи автодори, чи "служба автомобільних доріг", чи міськрада... Належать дороги місту, звісно, тобто є комунальною власністю, а от на чиєму саме обслуговуванні - потрібно виясняти... І починати це з органу місцевого самоврядування - сільрада, міськрада...

От Гугл видав щось - почитай тут, може що корисне там знайдеш...

Також Закон України 2862-IV "Про автомобільні дороги"

 

А на рахунок проекту на парковку, ти кажеш, вони роблять, то його точно не погодить архітектура, якщо там не буде тротуару згідно норм. Але тобі від того не легше

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Тільки на Шопена "Проф-лайн" так гарно розмалював тротуар забрав в пішоходів дорогу..

 

Уряд заборонив облаштовувати паркомісця на тротуарах

Spoiler

Кабінет міністрів змінив правила паркування транспортних засобів. Зокрема, зміни передбачають заборону облаштовувати паркомісця на тротуарах.

Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

Уряд 31 березня схвалив зміни до постанови «Про затвердження правил паркування транспортних засобів» від 2009 року. Крім заборони паркування на тротуарах, постанова передбачає:

повноваження інспекторів з паркування (уповноважені посадові особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради);

відповідальність за заборону користуватися зарядним пристроєм для електрокара, якщо він розташований на парковці;

удосконалення способів оплати паркувальних послуг: у платіжних терміналах, банківських автоматах, комплексах самообслуговування.

Міністр розвитку громад Олексій Чернишов вважає, що зміни створять «сучасніші та комфортніші умови паркування».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...