Перейти до змісту

"Нерухомість Луцька та Волині" перенести в купи-продай


dimmon

Надо переносить раздел?  

44 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Модеры ну когда уже "Нерухомість Луцька та Волині" перенесется в купи-продай где и будут действовать правила обязательно указывать цену. Меня уже начинают бесить эти обьявления без цены.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть такое.

цена "договорная" или "по телефону" утомляет.

складывается впечатление, что цель - не продать, а похвастаться :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосовал за "да", но наверное правильно будет создать в куплю/продам раздел "нерухомість", а этот оставить, для тем типа "Кто по чем снимает?" и "будут ли дорожать квартиры".

Или Шуру модератором ;) , что б знали :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи не можна клонувати тему - ну щоб вона відображалась однаково і в тому і в тому розділі ?

Бо асоціації в людей різні:

- продам нерухомість

- продам нерухомість

Тема одна, просто з різних гілок входити можна...

І модератора не треба шукати... а правила з обох гілок діють одночасно.

Да і з іншими товарами похожа ситуація.

Ну от, наприклад, хоче людина купити велосипед - пише в куплю-продам, але ж ніхто з VeloParty туди і носа не показує (якщо ж показує - то дуже рідко) ніхто не пропонує - бо мало хто з велосипедами займається, потім пишем на VeloParty - Шура відразу бан за клонування теми...

Чи може це технічно тяжко зробити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за оставить,но назначить модера.Там же не только покупать-продавать можна,но и сдать-снять,новости на рынке недвижимости и т.д.

Ну вот напишу я в купи-продай,что в Украине останавливают строительство или,что кто знает по чем сейчас минимув квадратный метр стоит и меня забанят,бо не по теме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхопох, але оскільки вирішальна більшість пів у "Нерухомості" стосуютьсяаме комерції - то проголосував за перенесення в "Куплю-продам-поміняю". Єдине тільки, треба буде назву змінити на "Kуплю/Продам/Поміняю/Пропоную/Здам/Найму".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба буде назву змінити на "Kуплю/Продам/Поміняю/Пропоную/Здам/Найму".

/Подарю/Приму в подарок/Съем/Выпью

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або зніміть РО з куплю/продам

не знаю, о чем ты говоришь, но я бы тебе в Куплю/Продам показываться не рекомендовал бы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бу-га-га... Обьявился супер-продавец... Репер, если не боишся мну на глаза показатся, то можешь свои антенки забрать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...